Here are the line ups for round six of the 2014 VB NSW Cup competition: 
 

Mounties Vs Newcastle Knights
GIO Stadium, Saturday, April 12
Kick-off: 12.40pm
Referee: Liam Nicholls
Broadcast: LIVE on Fox Sports 1

MOUNTIES
 – 1. JOEY BOND 2. GUS AIGA 3. JEREMY HAWKINS 4. MOSESE PANGAI 5. SAMI SAUILUMA 6. MATT PLACE 7. MITCH CORNISH 8. KYLE O’DONNELL 9. MATT MCILWRICK 10. TOM LEAROYD-LAHRS 11. JAKE FOSTER 12. MARK NICHOLLS 13. LAGI SETU 14. MITCH CAHALANE 15. KURT HORTON 16. RODNEY COATES 17. REECE GOLDSMITH 18. CLAY PRIEST 19. JASON ANTONELLI COACH: STEPHEN ANTONELLI

KNIGHTS – 1. NATHAN ROSS 2. JOSH MANTELLATO 3. BRAYDEN WILIAME 4. PAT MATA’UTIA 5. CHANEL MATA’UTIA 6. TYLER RANDELL 7. MATT MINTO 8. ZANE TETEVANO 9. TRAVIS WADDELL 10. PAT VAIVAI 11. CHRIS HOUSTON 12. JEREMY SIULEPA 13. MATT HILDER © 14. CHAD REDMAN 15. BRENTON HORWOOD 16. MICHAEL STEELE 25. JAMES ELIAS 30. TOKA LIKILIKI COACH: RICK STONE


Penrith Panthers Vs Wests Tigers
Sportingbet Stadium, Saturday, April 12
Kick-off: 3.00pm
Referee: Daniel Olford
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Hawkesbury Radio 89.9FM (Link available via 
www.hawkesburyradio.com.au)

PANTHERS
 – 1. WILL SMITH 2. ETO NABULI 3. ISAAH YEO 4. WES NAIQAMA 5. KEVIN NAIQAMA 6. LUKE CAPEWELL 7. ISAAC JOHN 8. SAM ANDERSON 9. KIERRAN MOSELEY 10. NATHAN SMITH 11. MATT ROBINSON 12. TYRONE PEACHEY 13. RYAN SIMPKINS 14. LEILANI LATU 15. DANIEL FOSTER 16. ANTHONY CHERRINGTON 17. REAGAN CAMPBELL-GILLARD 18. LIAM AYOUB 19. TOM EISENHUTH 22. MITCH CLARK COACH: GARTH BRENNAN

TIGERS – 1. JY HITCHCOX 2. MARIKA KOROIBETE 3. SETEFANO TAUKAFA 4. ASIPELI FINE 5. TAQELE NAIYARAVORO 6. JACK MADDEN 7. NATHAN WATERS 8. NATHAN BROWN 9. JOEL LUANI 10. BEN MURDOCH-MASILA 11. COREY PATERSON 12. JARROD FARLOW (C) 13. KYLE LOVETT 14. MICHAEL BULLOCK 15. JACK BUCHANAN 16. INNO INOSESIO 17. ANDY FIAGUTUSA 18. SAM HOLLIS 19. CORY BROWN COACH: PAUL FLETCHER

Newtown Jets Vs Wentworthville Magpies 
Henson Park, Saturday, April 12
Kick-off: 3.00pm
Referee: Adam Cassidy
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Steele Sports Radio (Link available via
www.steelesports.com.au)

JETS – 1. SHANNON GALLANT 2. PAUL ROKOLATI 3. RHYSE MARTIN 4. BRETT LANE 5. CHRIS TARIPO 6. SAMISONI LANGI 7. ARANA TAUMATA 8. SAULALA HOUMA 9. JORDAN GALLOWAY 10. RYAN VERLINDEN 11. JACK SIEJKA 12. BRAD CROAD 13. DAVID HARRIS 14. ANDREW PEARN 17. RAY MOUJALLI 18. JAKE WATTS 25. KEM SERU COACH: GREG MATTERSON

MAGPIES – 1. EVANDER CUMMINS 2. VAI TOUTAI 3. RYAN MORGAN 4. API PEWHAIRAINGI 5. BURETA FARAIMO 6. JUSTIN HUNT 7. LUKE KELLY 26. TANIELA LASALO 9. BRENDAN MCKINNON 10. DANIEL ALVARO 11. DANNY HOWARD 12. JOSEPH MATAPUKU 13. LORENZO MA’AFU 14. LIAM FORAN 15. BRENDAN SANTI 16. ISAAC MALIOTA 17. BEN JONES 18. TUI KAMIKAMICA COACH: BRETT COOK

NZ Warriors Vs Canterbury-Bankstown Bulldogs
Eden Park, Sunday, April 13
Kick-off: 11.45am (NZT) 9.45am (EST)
Referee: Shane Rehm
Broadcast: LIVE on Fox Sports 1 and Sky Sport NZ

WARRIORS
 – 1. STEVE WAETFORD (c) 2. JARRED WILSON 3. CARLOS TUIMAVAVE 4. JARROD TUA 5. DAVID FUSITUA 6. CHAD TOWNSEND 7. TUIMOALA LOLOHEA 8. NATHANIEL PETERU 9. MICHAEL SIO 10. UPU POCHING 11. JOHN PALAVI 12. RAYMOND FAITALA-MARINER 13. FELETI MATEO 14. AGNATIUS PAASI 15. ALBERT VETE 16. SAM LOUSI 17. ABRAHAM PAPALII COACH: ROHAN SMITH

BULLDOGS – 1. TYRONE PHILLIPS 2. DRURY LOW 3. LEVI DODD 4. KRISNAN INU 5. KAYNE BRENNAN 6. LINDON MCGRADY 7. JALINE GRAHAM 8. LLOYD PERRETT 9. DAMIEN COOK 24. SAM KASIANO 11. DAVID MINUTE 12. RENI MAITUA 13. HARLAN ALAALATOA 14. MAKAHESI MAKATOA 15. STEVE AZZI 16. BRAD CLARKE 17. ED MURPHY COACH: ANDREW PATMORE

Manly Warringah Sea Eagles Vs Cronulla Sharks
Brookvale Oval, Sunday, April 13
Kick-off: 12.45pm 
Referee: Luke Phillips
Broadcast:
NSWRL Match Centre coverage available via NSWRL.com.au

SEA EAGLES – 1. CLINTON GUTHERSON 2. MATT IKUVALU 3. DOMENIC REARDON 4. CHEYSE BLAIR 5. JAYDEN HORO 6. JACK LITTLEJOHN (C) 7. MANAIA RUDOLPH 8. JAKE TRBOJEVIC 9. JAYDEN HODGES 10. TYSON ANDREWS 11. LIGI SAO 12. TOM SYMONDS 13. DANIEL HARRISON 14. SANTANA PALMER 15. MASADA IOSEFA 16. MICHAEL CHEE KAM 17. EPALAHAME LAUAKI COACH: LUKE WILLIAMSON

SHARKS – 1. KURT MANN 2. JACOB GAGAN 3. MAHE FONUA 4. TRAVIS ROBINSON 5. ERIC GROTHE JNR 6. BEN ROBERTS 7. DANIEL HOLDSWORTH 8. TIM ROBINSON 9. MICHAEL LICHAA 10. MARK MEXICO 11. JUNIOR MOORS 12. JUNIOR ROQICA 13. MATT PRIOR 14. SCOTT SORENSEN 15. JOSH PORTLOCK 16. DAVID FIFITA 17. SIONE MASIMA 19. MICHAEL MORRIS 20. PAT POLITONI 22. PENANI MANUMALEALII COACH: TONY HERMAN

North Sydney Bears Vs Wyong Roos
North Sydney Oval, Sunday, April 13
Kick-off: 4.00pm 
Referee: Alan Shortall

BEARS
 – 1. KANE MORGAN 2. LOTE TUQIRI 3. KIRISOME AUVA’A 4. AARON GRAY 5. CURTIS JOHNSTON 6. BEAU CHAMPION 7. JORDAN WORBOYS 8. NATHANIEL NEALE 9. BLAKE SOUTH 10. NECCROM AREAIITI 11. JESSE ROBERTS © 12. CHRIS GREVSMUHL 13. MATT HYLAND 14. BRAD LUPI 15. DUNCAN LOW 16. JACKSON WILLIAMS 17. KURT ALDRIDGE COACH: WAYNE LAMBKIN

ROOS – 1. ALEX LANGBRIDGE 2. KYLE MACGREGOR 3. JAY FLORIMO 4. SHAUNE CORRIGAN 5. DALE CLACHERTY 6. TODD LEWIS 7. DARREN NICHOLLS 8. MARK O’MELEY 9. MITCH WILLIAMS © 10. MAGNUS STROMQUIST 11. SAM BERNSTROM 12. TEKINA VAILEA 13. BROCK MOLAN 14. INOKE VUNIPOLA 15. SHAUN BOSS 16. ADAM SHAW 17. BLAKE CARTER 19. DAN PHILLIPS 20. TYLA HEPI COACH: RIP TAYLOR


Illawarra Cutters have the BYE

Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #VBNSWCup hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to view the competition ladder

Here is a recap of last rounds scores and scorers