Here are the line ups for round eight of the 2014 Ron Massey Cup competition: 

Western Suburbs Magpies Vs Kingsgrove Colts
Campbelltown Sports Stadium, Saturday, May 10
Kick-off: 3.00pm 
Referee: Scot Murray

WESTS
– 1. SAM AIGA 22. TRENT JENNINGS 3. RUSTY BRISTOW 4. JUNIOR VAI VAI 5. JEROME MOSE 6. ANDREW SULTANA 7. MICHEAL STEVENS 8. TUNUI MAURANGI 9. DAYNE CRAIG 10. JARRAD SZCZUDLO 11. NU AKERIPA 12. ANDREW VELA 13. SHANE LALOGAFAU 14. GEORGE KHOURY 17. RONNIE PALUMBO 18. FRANCIS LAULU 19. FRED TEVAGO COACH: LEO EPIFANIA

COLTS – 1. JORDIE HEDGES 2. DWAYNE BROWN 3. JAYDEN TAVAE 4. MISIELI VAIKELI 5. COLEMAN EDMOND 6. AIDAN CARNEY 7. ABBAS MISKIE 8. BILLY TSIKRIKAS 9. RHYS NORMAN 10. RICHARD POHAHAU 11. MITCH SUBOTIN 12. MATTHEW DOUGLAS 13. JADE FERGUSON © 14. GEORGE KEATES 15. JASON BRIOT 16. JOHN MURDACA 17. SAM MATAKAIONO COACH: JEREMY SMITH


Auburn Warriors Vs Blacktown Workers
Lidcombe Oval, Saturday, May 10
Kick-off: 3.00pm
Referee: Jeff Hartup

WARRIORS
– 1. FITELI FATAI 2. JOHN SILA 3. HEKA NANAI 4. MATT UTAI 5. SIONE KAIVELETA 6. CHRIS BINGE 7. ARTHUR LITTLE 8. SIONE TOVO 9. LUKE FERRY 10. TUPOU IONGI 11. HALA AKAUOLA 12. JORDAN HALL 13. JAMIE STANLEY 14. JOE MUA 15. JASON TUULAU 16. BRANDON MAFI 17. PAT MAFI 18. JORDAN BOWLES COACH: DARREN MAROON

WORKERS - 1. JOHN TAAGA 2. REGAN HAIKA 3. BYRON FRUEAN 4. AKERIPA TIA KILIFI 5. SAKEO DIBECI 6. CHARLIE LATULIPE 7. PAT WEISNER 8. JAKE SHEARER (c) 9. GUS JASMIN 10. JORDAN STRICKLAND 11. ISZACK TAALII 12. JERRY KEY 13. HAMILTON VAALEPU 14. LUPATI ENI 15. NAFOA LEOPAI 16. JAKE ATTARD 17. JOHN LEOPAI 18. JERONE SMITH COACH: ADAM TUITE

 

Windsor Wolves Vs Guildford Owls 
Windsor Sports Complex, Saturday, May 10
Kick-off: 5.00pm
Referee: Ryan Jackson
Radio 89.9FM (Link available via 
www.hawkesburyradio.com.au)

WOLVES
– 1. DANIEL COOPER 2. KAURI AUPOURI 3. KIERAN CROFT 4. JAMES THIEL 5. CHRIS AUNESE-SCANLAN 6. MATT BOSS 7. ELI MAKAUI 8. HUTCH MAIAVA 9. VILA HALAFIHI 10. RYAN TRAMONTE © 11. RYAN CUSACK 12. IAIN RICCARDI 13. MITCH CLARK 14. PAT HOLLIS 15. FAIRHOUZ ELKNADER 18. CAMPBELL BATTYE-SMITH 25. PJ CARTWRIGHT COACH: BRAD PRIOR

OWLS – 1. SHANE HUNT 2. JASON GRAY 3. HARMONY HUNT 4. LACHLAN ROE 5. SULIASI SULI 6. DYLAN IZZARD 7. COREY WALPOLE 8. PAUL TUIGAMALA 9. BEN ELLIS 10. CASEY ELLIS 11. DYLAN MCKEOWN 12. CHRIS SAAB 13. LUKE FAHEY 14. PAULA KAUFUSI 15. JACK ANDERSON 16. PAEA PUA 18. MITCHELL BURT COACH: STEVE GHOSN

 

Burwood North Ryde United Vs Asquith Magpies
Goddard Park, Sunday, May 11
Kick-off: 3.00pm
Referee: Daniel Olford
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Triple H FM (Link available via www.triplehfm.com.au/hhh)

UNITED - 1. KANE MORGAN 2. JOE KAVOA 3. SAMIU LATU 4. BARRY NATHAN 5. MITCH HENDERSON 6. JOSHUA PHILLIPS 7. JAMES COOTE 8. BRENDAN TARRANT 9. SHAE JARVIS 10. SIONE KITE 11. JOSH TOOLE 12. JOE FLINT © 13. AJAY VAIVAKA 15. ILIJA RADAN 16. MITCH DEVINE 17. ALI MUSRI 22. SCOTT WILLIAMS COACH: NYKE AARON ZAMMIT & ANDREW EMELIO

ASQUITH - 1. JACK HAWKINS 2. GREG DAVIS 24. JECO MARKETO 4. ADAM KALCINA 5. MICK PEARSALL 6. BEN FISHER 7. AARON GROOM 8. JOEL TUBBS 9. LUKE JAY 23. FRANCIS TUIGAMALA 11. INA PAPERA 12. PETROS THANOUS 13. JOEL LATHAM 14. BRENDAN HURD 15. JOSH NICHOLS 16. BRYCE HOLLAND 17. MICHAEL RADOCAY COACH: SIMON CLARKE


The Entrance Tigers Vs Mounties
EDSACC Oval, Sunday, May 11
Kick-off: 3.00pm
Referee: Drew Oultram

TIGERS - 1. MATT KILLICK 24. SUNAI FATIALOFA 3. ALAN MULIA MULAU 4. BRAD CHATFIELD 5. HARLEY RIDGE 6. SCOTT JONES 7. JAKE FITZPATRICK © 8. RYAN JOWETT 9. JYE NEWTON 10. DYLAN THEUERJAHR 11. TROY ADAMS 12. ALAN MUNRO 13. TIM BALDWIN 14. ROBBIE DANIELS 15. SHANE WOODEN 16. JACOB SAIFITI 17. FAAILONGA FOINI COACH: JAMY FORBES

MOUNTIES – 1. MOHI AUPOURI 2. MICHAEL MACKINDER 3. WAYNE DARGAN 4. JOE ROKOQO 5. UILA APE-ESERA 6. BRAEDEN BATISTE 7. BRETT LAHEY 8. UITI BAKER 9. JASON ANTONELLI 10. ADAM TANGATA 11. BRADY CHESIRE 12. GRANT LAHEY 13. KURT HORTON 14. KAINE MATTHEWS 15. JASON GREEN 16. MITCH BEGGS 17. JACOB MAYER 18. DEAN MCGLINCHEY COACH: CHRIS HUTCHISON

Cabramatta Two Blues Vs Wentworthville Magpies
New Era Stadium, Sunday, May 11
Kick-off: 3.00pm 
Referee: Lawrence McDonnel

TWO BLUES
– 1. SHANNON GALLANT 2. BRETT MANNING 3. ADAM HANSON 4. HALA KATOA 5. JAMES ANTHONY 6. DAVE FARKAS 7. BOBBIE GOULDING 8. ENI FOLAU 9. JORDON GALLOWAY 10. MITCHELL SIMPSON 11. ADRIAN HA’HANGANA 12. PIERCE SAPSFORD 13. HENRY TAUFAAO 14. SAXON FISCHER-GRAY 15. LOMIO MAFI 16. TIFA IUTA 17. MAX NAPA COACH: JASON WILLIAMS

WENTY – 1. EVANDER CUMMINS 2. JAMES TUITAHI 3. JAKE BUTLER-FLEMING 4. DANIEL BARAKAT 5. BEN FRITZ 6. HENRY RAIWALUI 7. BRENDAN WATERS (C) 8. WALTER VAEAU 9. SAM GORMAN 10. JUSTIN LEMALU 11. VALU NASIO 12. JOESEPH MATAPUKU 13. MITCHELL STANFIELD 14. BLAKE COOK 15. CHRIS CHALMERS 16. WILLIAM BUGDEN 17. SOLOMONE LASALO 20. PATRICK MATAELE 24. TAUNAOLA KEI COACH: CHRIS YATES

Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #RMCup hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to view the Ron Massey Cup ladder

Click here to view all of the results from last weekend