Here are the line ups for round one of the 2014 Ron Massey Cup competition: 
 

Mounties Vs Windsor Wolves
Aubrey Keech Reserve, Saturday, March 22
Kick-off: 1.15pm 
Referee: Kasey Badger

MOUNTIES
– 1. THEO LEATO 2. LOUIS VAIOTU 3. WAYNE DARGAN 4. DAVE CAHALANE 5. FRANCIS VAIOTU 6. MITCHELL BEGGS 7. BRAEDEN BATISTE 8. RODNEY COATES 9. JASON ANTONELLI 10. ADAM TANGATA 11. FRED PAKUTOA 12. JOE ROKOQO 13. CHAD GRANT 14. UITI BAKER 15. KAINE MATTHEWS 16. BRENDAN NEWTON 17. DEAN MCGLINCHEY 18. JASON GREEN 20. KEN LEVU COACH: CHRIS HUTCHINSON

WOLVES - 21. ADAM WILLIAMS 2. SOLAFA SILIPA 3. KIERAN CROFT 4. MITCH DENING 5. CHRIS AUNESE-SCANLAN 6. MATT BOSS 7. ELI MAKAUI 8. HUTCH MAIAVA 9. VILA HALAFIHI 10. JACK QUEALEY 11. IAIN RICCARDI 12. SHENELLE HAUMONO 13. RYAN TRAMONTE 14. PJ CARTWRIGHT 15. RYAN KUSAK 16. DAVE COWAN 17. CAMPBELL BATTYE-SMITH 19. KAURI AUPOURI 20. JAMES THIEL COACH: BRAD PRIOR 


The Entrance Tigers Vs Burwood North Ryde United
Morry Breen Oval, Saturday, March 22
Kick-off: 3.00pm
Referee: Drew Oultram

TIGERS
– 1. PERRY LEBROCQUE 2. HARLEY RIDGE 3. ALLEN MULIA-MALAU 4. BRANDON URINA 5. FYLYX SAQA SAQA 6. ADAM MCINNES 7. JAKE FITZPATRICK © 8. SAM FIONI 9. JYE NEWTON 10. LUKE MCINNES 11. MARK JURD 12. BRAD CHATFIELD 13. SCOTT JONES 14. ROBBIE DANIELS 15. SINBAD KALI 16. RYAN JOWETT 17. TIM BALDWIN COACH: JAMY FORBES

UNITED - 1. MICHAEL BANI 2. TUINIUA PAIAAUA 3. JAYDEN AUSTON 4. JOE ULUIBAU 5. SAM LATU 6. MATT EVANS 7. TOM HENDERSON 8. VOLKAN ISIK 9. KURT ALDRIDGE 10. CHARLIE LEAENO 11. ISHAN ISIK 12. JOE FLINT © 13. AJAY VAIVAKA 14. BJ NATHAN 15. JAYSON GERECS 16. TAREK EL MASRI 23. SHAE JARVIS 24. BLAKE DUNSCOMBE 25. JACKSON GARLICK COACH: NYKE AARON ZAMMIT & ANDREW EMELIO

 

Blacktown Workers Vs Asquith Magpies 
HE Laybutt Reserve, Saturday, March 22
Kick-off: 3.00pm
Referee: Todd Smith

WORKERS
– 1. DANIEL SMITH 2. MATTHEW CALLAGHAN 3. JAMES ALLISON 4. AKERIPA TIA KILIFI 5. CHARLIE LATULIPE 6. PAT WEISNER 7. GUS JASMIN 8. JORDAN STRICKLAND 9. JAKE ATTARD 10. STUART MCDONALD 11. JAKE SHEARER © 12. IUPATI ENI 13. JERRY KEY 14. JOSH GRANT 15. NOFOA LEAPAI 16. TAVITA SIOLO 17. YAHIA MASRI COACH: ADAM TUITE

ASQUITH - 1. JACK HAWKINS 2. MICHAEL RADOCAY 3. DAVID WYNYARD 4. ADAM KALCINA 5. JAMES WORKMAN 6. BRAD WALL 7. AARON GROOM © 8. JOEL TUBBS 9. LUKE JAY © 10. INA PAPERA 11. JOSH NICHOLS 12. PETROS THANOLLS 13. JOEL LATHAM 14. BRENDAN HURD 15. BEN FISHER 16. JECO MAKATOA 17. LACHLAN PIPER COACH: SIMON CLARKE 

 

Guildford Owls Vs Wentworthville Magpies 
McCredie Park, Saturday, March 22
Kick-off: 3.30pm 
Referee: Scot Murray

OWLS
– 1. COREY MAKELIM 2. JASON GRAY 3. HARMONY HUNT 4. WILLIAM BUTTLER 5. LEVA LI 6. MARK DAOUD 7. SEAN MCGUINESS 8. PAUL TUIGAMALA 9. BEN ELLIS 10. CASEY ELLIS 11. DYLAN MCKEOWN 12. CHRIS SAAB 13. LUKE FAHEY 14. MICHAEL LUONG 15. JACK CAHILL 16. LACHLAN ROE 17. PAULA KAUFUSI COACH: STEVE GHOSN

WENTY - 1. EVANDER CUMMINS 2. FETONGI TUINAUVAI 3. DANIEL HOWARD 4. DANIEL BARAKAT 5. SAIA TANGINOA 6. BRENDAN WATERS 7. TOBY EVANS 8. ISAAC MALIOTA 9. BRENDAN MCKINNON 10. NATHAN ARMIT 11. SOLOMONE LASALO 12. VALU NASIO 13. WALTER VAEAU 14. MITCHELL STANFIELD (C) 15. JUSTIN LEMALU 16. NATHAN SMITH 17. NICK KASSIS 20. JORDAN GRANT 21. TUI KAMIAKMAKIA 22. BEN FRITZ 24. TAUNAOLA KEI COACH: CHRIS YATES



Auburn Warriors Vs Western Suburbs Magpies
Lidcombe Oval, Saturday, March 22
Kick-off: 5.00pm 
Referee: Ryan Jackson

WARRIORS – 1. FITELI FATAI 2. DYLAN RINTOUL 3. HEKA NANAI 4. MATT UTAI 5. SIONE KAIVELETA 6. LINDON MCGRADY 7. SAM REFAAI 8. SIONE TOVO 9. LUKE FERRY 10. TUPOU IONGI 11. HALA AKAUOLA 12. BREANDAN MAFI 13. WILSON FAANOI 14. JORDAN BOWLES 15. CONRAD TA’AKIMOEAKA 16. PAT MAFI 17. JAMIE STANLEY 18. GARET SHEPHERDSON COACH: DARREN MAROON

WESTS - 1. SAM AIGA 2. TALA MAPASONE 3. RUSTY BRISTOW 4. JEROME MOSE 5. JUNIOR VAI VAI 6. ANDREW SULTANA 7. MICHEAL STEVENS 8. SONI PAASI 9. DAYNE CRAIG 10. JARRAD SZCUDLO 11. NU AKERIPA 12. SHANE LALOGAFAU 13. TUNUI MAURANGI 14. DAVID ATUAU 15. FRED TEVAGO 16. BRENTON COWAN 17. RONNY PALUMBO COACH: LEO EPIFANIA


Cabramatta Two Blues Vs Kingsgrove Colts
New Era Stadium, Sunday, March 23
Kick-off: 3.00pm 
Referee: Phil Sung

TWO BLUES – 1. JAMES ANTHONY 2. TUPOU KAR 3. HALA KATOA 4. HENRY IUTA 5. BRETT MANNING 6. DAVID FARKAS 7. SAXON GRAY 8. SHAQ BLAIR 9. LUKE SRAMA 10. PAT LEONARD 11. PIERCE SAPSFORD 12. MAX NAPA 13. HENRY TAFFUA 14. JAMES BLEWITT 15. MORRIS HIGHAM 16. TEFTA IUTA 18. JAMES LOVICK COACH: JASON WILLIAMS

COLTS - 1. DWAYNE BROWN 2. JORDIE HEDGES 3. CHASE WILLIAMS 4. ABBAS MISKIE 5. FRED COLLINA 6. JASON BRIOT 7. AIDAN CARNEY 8. RICHARD POHAHAU 9. GEORGE KEATES 10. BILLY TSIKRIKAS 11. SAM MATAKAIONO 12. JOHN MURDACA 13. KRUZ TUPOU 15. ETHAN FULLICK 16. JADE FERGUSON 17. CALVIN MULIPOLA 20. STEVE TAULANGA COACH: JEREMY SMITH