Here are the line ups for round eleven of the 2014 VB NSW Cup competition: 

Wests Tigers Vs Newcastle Knights
Campbelltown Sports Stadium, Saturday, May 24
Kick-off: 1.10pm  
Referee: Daniel Olford
Broadcast: LIVE on Fox Sports 1

TIGERS
 – 1. DANIEL ABOU-SLEIMAN 2. MARIKA KOROIBETE 3. ASIPELI FINE 4. SETEFANO TAUKAFA 5. JY HITCHCOX 6. MITCHELL MOSES 7. MICHAEL STEVENS 8. NATHAN BROWN 9. DAYNE CRAIG 10. JACK BUCHANAN 11. KYLE LOVETT 12. JARROD FARLOW (C) 13. BRENDAN SANTI 14. MICHAEL BULLOCK 15. ANDY FIAGATUSA 16. CURTIS SIRONEN 17. INNO INOSESIO 18. SAM HOLLIS 19. COREY BROWN COACH: PAUL FLETCHER

KNIGHTS – 1. NATHAN ROSS 2. JOSH MANTELLATO 3. BRAYDEN WILIAME 4. PAT MATA’UTIA 5. MARCEL IKINOFO 6. MATT MINTO 7. MICHAEL DOBSON 30. TOKA LIKILIKI 9. TRAVIS WADDELL 10. PAT VAIVAI 25. JAMES ELIAS 12. TYLER RANDALL 13. MATT HILDER (C) 14. CHAD REDMAN 15. BRENTON HORWOOD 16. MICHAEL STEELE 17. DYLAN HARTIN 27. BEN TUPOU COACH: RICK STONE


Newtown Jets Vs Illawarra Cutters
Henson Park, Saturday, May 24
Kick-off: 3.00pm
Referee: Chris Treneman
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Steele Sports Radio (Link available via
www.steelesports.com.au)

JETS
 – 1. JONATHON REUBEN 2. BRETT LANE 3. JOSH DAVIS 4. MATT EVANS 5. TAUTAU MOGA 6. KURT KARA 7. ARANA TAUMATA 8. WILLIS MEEHAN 9. HEATH L'ESTRANGE 10. RYAN VERLINDEN 11. RHYSE MARTIN 12. DAVID HARRIS 13. JACK NOBLE 14. ANDREW PEARN 16. BRAD CROAD 17. SAULALA HOUMA 18. CHRIS TARIPO 21. RAY MOUJALLI COACH: GREG MATTERSON

CUTTERS – 1. ADAM QUINLAN 2. GEOFF DANIELA 3. CHARLY RUNCIMAN 4. NATHAN GREEN 5. YAW KITI GLYMIN 6. KYLE EATHER 7. SAM WILLIAMS (C) 8. JOSH AILAOMAI 9. SHANE PUMIPI 10. RORY O'BRIEN 11. WILLIE MATAKA 12. JUNIOR TIA-KILIFI 13. MATT GROAT 14. CRAIG GARVEY 15. SHANNON WAKEMAN 16. ADDIN FONUA-BLAKE 17. CHARLIE FAINGAA 20. JACK BIRD COACH: IAN MILLWARD

Manly Warringah Sea Eagles Vs Penrith Panthers
Brookvale Oval, Saturday, May 24
Kick-off: 3.00pm
Referee: Adam Devcich
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Hawkesbury Radio 89.9FM (Link available via 
www.hawkesburyradio.com.au)

SEA EAGLES
 – 1. CLINTON GUTHERSON 2. JAYDEN HORO 3. TONY SATINI 4. CHEYSE BLAIR 5. DOMENIC REARDON 6. MASADA IOSEFA 7. MANAIA RUDOLPH 8. LIGI SAO 9. JAYDEN HODGES 10. TYSON ANDREWS 11. JAMES HASSON 12. MICHAEL CHEE KAM 13. DANIEL HARRISON 14. JAMIL HOPOATE 15. DYLAN KELLY 16. LUKE BARTLEY 17. EPALAHAME LAUAKI COACH: LUKE WILLIAMSON

PANTHERS – 1. KIERAN MOSS 2. ETO NABULI 3. WAQA BLAKE 4. KEVIN NAIQAMA 5. DALLIN WATENE-ZELEZNIAK 6. WILL SMITH 7. TOM HUMBLE 8. SAM ANDERSON 9. KIERRAN MOSELEY 10. REAGAN CAMPBELL-GILLARD 11. BEN MURDOCH-MASILA 12. ISAAH YEO 13. RYAN SIMPKINS 14. BRYCE CARTWRIGHT 15. LIAM AYOUB 16. VAIPUNA TIA KILIFI 17. NATHAN SMITH 18. ANTHONY CHERRINGTON COACH: GARTH BRENNAN

Mounties Vs Canterbury-Bankstown Bulldogs
Aubrey Keech Reserve, Saturday, May 24
Kick-off: 3.00pm
Referee: Phil Haines
Broadcast: Radio Coverage courtesy of 2GLF FM 89.3 (Link available via 
893fm.com.au)

MOUNTIES
 – 1. JOEY BOND 2. JEREMY HAWKINS 3. MATT ALLWOOD 4. MOSESE PANGAI 5. BILL TUPOU 6. MATT PLACE 7. RYAN CARR 8. KYLE O’DONNELL 9. REECE GOLDSMITH 10. TOM LEAROYD-LAHRS 11. JAKE FOSTER 12. TEVITA PANGAI JUNIOR 13. LAGI SETU 14. RODNEY COATES 15. MARK NICHOLLS 16. CLAY PRIEST 17. JASON ANTONELLI 18. MITCH CAHALANE 19. DAVE CAHALANE COACH: STEPHEN ANTONELLI

BULLDOGS – 1. TYRONE PHILLIPS 2. COREY THOMPSON 3. LEVI DODD 4. DRURY LOW 5. KAYNE BRENNAN 6. PATRICK TEMPLEMAN 7. LINDON MCGRADY 8. LLOYD PERRETT 9. DAMIEN COOK 10. HARLAN ALAALATOA 11. LACHLAN BURR 12. DAVID MINUTE 13. PAT O’HANLON 14. MAKAHESI MAKATOA 15. STEVE AZZI 16. CHRIS BINGE 17. ED MURPHY 19. JALINE GRAHAM COACH: ANDREW PATMORE

North Sydney Bears Vs NZ Warriors
North Sydney Oval, Saturday, May 24
Kick-off: 3.00pm
Referee: Jeff Hartup
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Triple H FM (Link available via 
www.triplehfm.com.au/hhh)
Broadcast:
NSWRL Match Centre coverage available via NSWRL.com.au

BEARS
 – 1. KANE MORGAN 2. MARK O’DARE 3. LOTE TUQIRI 4. JOE ULUIBAU 5. CURTIS JOHNSTON 6. KURT ALDRIDGE 7. JORDAN WORBOYS 8. NATHANIEL NEALE 9. JACKSON GARLICK 10. TOM BURGESS 11. JOE PICKER 12. CHRIS GREVSMUHL 13. MATT HYLAND 14. BRAD LUPI 15. NECCROM AREAIITI 16. DUNCAN LOW 17. JESSE ROBERTS 18. STEVEN TAVITA COACH: WAYNE LAMBKIN

WARRIORS – 1. STEVE WAETFORD (c) 2. DAVID FUSITU'A 3. CARLOS TUIMAVAVE 4. SOLOMONE KATA 5. JARRED WILSON 6. TUIMOALA LOLOHEA 7. MASON LINO 8. CHARLIE GUBB 9. MICHAEL SIO 10. UPU POCHING 11. DOMINIQUE PEYROUX 12. RAYMOND FAITALA-MARINER 13. JOHN PALAVI 14. ABRAHAM PAPALII 15. AGNATIUS PAASI 16. SAM LISONE 17. MICHAEL KI COACH: ROHAN SMITH

Wyong Roos Vs Cronulla Sharks
Morry Breen Oval, Sunday, May 25
Kick-off: 3.00pm 
Referee: Luke Phillips
Broadcast:
NSWRL Match Centre coverage available via NSWRL.com.au

ROOS – 1. GRANT NELSON 2. KYLE MACGREGOR 3. JAY FLORIMO 4. SHAUNE CORRIGAN 5. DALE CLACHERTY 6. BROCK MOLAN 7. ALEX LANGBRIDGE 8. MARK O’MELEY 9. MITCH WILLIAMS © 10. MAGNUS STROMQUIST 11. SAM BERNSTROM 12. TEKINA VAILEA 13. BENNETT LESLIE 14. INOKE VUNIPOLA 15. SHAUN BOSS 16. BLAKE CARTER 17. ADAM SHAW COACH: RIP TAYLOR

SHARKS - 1. NATHAN GARDNER 2. ERIC GROTHE JNR 3. TRAVIS ROBINSON 4. MAHE FONUA 5. NATHAN STAPLETON 6. PENANI MANUMALEALII 7. BEN ROBERTS 8. TIM ROBINSON 9. PAT POLITONI 10. JUNIOR MOORS 11. SIONE MASIMA 12. JUNIOR ROQICA 13. SCOTT SORENSEN 14. MICHAEL MORRIS 15. MARK MEXICO 16. JOSH PORTLOCK 17. JACOB GAGAN 18. DEAN BRITT COACH: TONY HERMAN

Wentworthville Magpies have the BYE

Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #VBNSWCup hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to view the competition ladder

Here is a recap of last rounds scores and scorers