Here are the line ups for round twelve of the 2014 VB NSW Cup competition: 

Cronulla Sharks Vs North Sydney Bears
Remondis Stadium, Saturday, May 31
Kick-off: 3.00pm
Referee: Alan Shortall
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Steele Sports Radio (Link available via
www.steelesports.com.au)

SHARKS
 – 1. NATHAN GARDNER 2. JACOB GAGAN 3. TRAVIS ROBINSON 4. MAHE FONUA 5. NATHAN STAPLETON 6. PAT POLITONI 7. PENANI MANUMALEALII 8. TIM ROBINSON 9. SCOTT SORENSEN 10. JUNIOR MOORS 11. SIONE MASIMA 12. JUNIOR ROQICA 13. DEAN BRITT 14. MICHAEL MORRIS 15. MARK MEXICO 16. JOSH PORTLOCK 17. BEN CHAHOUD COACH: TONY HERMAN

BEARS – 1. NATHAN MERRITT 2. MARK O’DARE 3. LOTE TUQIRI 4. BRYSON GOODWIN 5. CURTIS JOHNSTON 6. KURT ALDRIDGE 7. JORDAN WORBOYS 8. NATHANIEL NEALE 9. MATT HYLAND (C) 10. LUKE BURGESS 11. JOE PICKER 12. CHRIS GREVSMUHL 13. BEN LOWE 14. JACKSON GARLIC 15. NECCROM AREAIITI 16. DUNCAN LOW 17. JESSE ROBERTS COACH: WAYNE LAMBKIN


Wests Tigers Vs Wentworthville Magpies
Campbelltown Sports Stadium, Saturday, May 31
Kick-off: 3.00pm
Referee: Ziggy Przeklasa-Adamski
Broadcast: Radio Coverage courtesy of 2GLF FM 89.3 (Link available via 
893fm.com.au)

TIGERS
 – 1. JY HITCHCOX 2. MARIKA KOROIBETE 3. ASIPELI FINE 4. SITALEKI AKAUOLA 5. SETEFANO TAUKAFA 6. MITCHELL MOSES 7. MICHAEL STEVENS 8. NATHAN BROWN 9. DAYNE CRAIG 10. JACK BUCHANAN 11. CURTIS SIRONEN 12. JARRED FARLOW (C) 13. KYLE LOVETT 14. MICHAEL BULLOCK 15. ANDY FIAGATUSA 16. BRENDEN SANTI 17. DENE HALATAU 18. INNO INOSESIO 19. COREY BROWN 20. SAM HOLLIS COACH: PAUL FLETCHER

MAGPIES – 1. JUSTIN HUNT 2. FABIAN GOODALL 3. JOHN FOLAU 4. VAI TOUTAI 5. BURETA FARAIMO 6. RYAN MATTERSON 7. LUKE KELLY 26. TANIELA LASALO 9. KAYSA PRITCHARD 10. FUIFUI MOIMOI 11. JOSEPH UALESI 12. KENNY EDWARDS 13. BEN SMITH 14. API PEWHAIRAINGI 15. ISAAC MALIOTA 16. DANIEL ALVARO 17. LORENZO MA’AFU 23. BEN JONES COACH: BRETT COOK 

Manly Warringah Sea Eagles Vs Wyong Roos
Brookvale Oval, Saturday, May 31
Kick-off: 3.00pm
Referee: Phil Haines
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Triple H FM (Link available via 
www.triplehfm.com.au/hhh)

SEA EAGLES
 – 1. CLINTON GUTHERSON 2. DOMENIC REARDON 3. TONY SATINI 4. CHEYSE BLAIR 5. DAVID WILLIAMS 6. MASADA IOSEFA 7. MANAIA RUDOLPH 8. LIGI SAO 9. JAYDEN HODGES 10. TYSON ANDREWS 11. JAMES HASSON 12. MICHAEL CHEE KAM 13. DANIEL HARRISON 14. JAYDEN HORO 15. DYLAN KELLY 16. LUKE BARTLEY 17. EPALAHAME LAUAKI COACH: LUKE WILLIAMSON

ROOS – 1. GRANT NELSON 2. DALE CLACHERTY 3. JAY FLORIMO 4. DANIEL PENESE 5. SHAUNE CORRIGAN 6. BROCK MOLAN 7. ALEX LANGBRIDGE 8. MARK O’MELEY 9. MITCH WILLIAMS © 10. MAGNUS STROMQUIST 11. SAM BERNSTROM 12. TEKINA VAILEA 13. BENNETT LESLIE 14. INOKE VUNIPOLA 15. SHAUN BOSS 16. LEIVAHA PULU 17. ADAM SHAW COACH: RIP TAYLOR

Newtown Jets Vs Mounties
Allianz Stadium, Saturday, May 31
Kick-off: 3.10pm
Referee: Liam Nicholls
Broadcast: LIVE on Fox Sports 1 and Sky Sport NZ

JETS
 – 1. JONATHON REUBEN 2. BRETT LANE 3. JOSH DAVIS 4. MATT EVANS 5. TAUTAU MOGA 6. KURT KARA 7. ARANA TAUMATA 8. WILLIS MEEHAN 9. HEATH L'ESTRANGE 10. RYAN VERLINDEN 11. SAMISONI LANGI 12. DAVID HARRIS 13. KANE EVANS 14. ANDREW PEARN 16. JACK NOBLE 17. SAULALA HOUMA 21. RAY MOUJALLI COACH: GREG MATTERSON

MOUNTIES – 1. GUS AIGA 2. JEREMY HAWKINS 3. MATT ALLWOOD 4. MOSESE PANGAI 5. BILL TUPOU 6. MATT PLACE 7. RYAN CARR 8. MARK NICHOLLS 9. MATT MCILWRICK 10. TOM LEAROYD-LAHRS 11. JAKE FOSTER 12. TEVITA PANGAI JUNIOR 13. LAGI SETU 14. RODNEY COATES 15. MITCH CAHALANE 16. CLAY PRIEST 17. REECE GOLDSMITH 18. DAVE CAHALANE 19. JASON ANTONELLI COACH: STEPHEN ANTONELLI

NZ Warriors Vs Newcastle Knights
Mt Smart Stadium, Sunday, June 1
Kick-off: 11.40am (NZT), 9.40am (AEST)
Referee: Aaron Donald
Broadcast: LIVE on Fox Sports 1 and Sky Sport NZ

WARRIORS
 – 1. STEVE WAETFORD (c) 2. JARROD TUA 3. SOLOMONE KATA 4. DOMINIQUE PEYROUX 5. JARRED WILSON 6. CARLOS TUIMAVAVE 7. SAM COOK 8. CHARLIE GUBB 9. MICHAEL SIO 10. NATHANIEL PETERU 11. MICHAEL KI 12. RAYMOND FAITALA-MARINER 13. JOHN PALAVI 14. ABRAHAM PAPALII 15. UPU POCHING 16. ALBERT VETE 17. DAVID BHANA COACH: ROHAN SMITH

KNIGHTS – 1. NATHAN ROSS 22. JOSH MANTELLATO 3. BRAYDEN WILIAME 4. PAT MATA’UTIA 5. MARCEL IKINOFO 6. MATT MINTO 7. MICHAEL DOBSON 30. TOKA LIKILIKI 9. TRAVIS WADDELL 10. PAT VAIVAI 25. JAMES ELIAS 12. TYLER RANDALL 13. MATT HILDER (C) 14. CHAD REDMAN 15. BRENTON HORWOOD 16. DYLAN HARTIN 27. BEN TUPOU COACH: RICK STONE

Illawarra Cutters Vs Penrith Panthers
Collegians Sports Complex, Sunday, June 1
Kick-off: 4.00pm 
Referee: Adam Cassidy
Broadcast:
NSWRL Match Centre coverage available via NSWRL.com.au

CUTTERS – 1. ADAM QUINLAN 2. GEOFF DANIELA 3. CHARLY RUNCIMAN 4. NATHAN GREEN 5. YAW KITI GLYMIN 6. MICHAEL WITT (C) 7. SAM WILLIAMS 8. MATT GROAT 9. SHANE PUMIPI 10. RORY O'BRIEN 11. WILLIE MATAKA 12. JUNIOR TIA-KILIFI 13. SHANNON WAKEMAN 14. CRAIG GARVEY 15. JOSH AILAOMAI 17. CHARLIE FAINGAA 20. SAM DUGGAN COACH: IAN MILLWARD

PANTHERS - 1. KIERAN MOSS 2. ETO NABULI 3. WES NAIQAMA 4. KEVIN NAIQAMA 5. DALLIN WATENE-ZELEZNIAK 6. WILL SMITH 7. TOM HUMBLE 8. REAGAN CAMPBELL-GILLARD 9. KIERRAN MOSELEY 10. SAM ANDERSON 11. BEN MURDOCH-MASILA 12. BRYCE CARTWRIGHT 13. RYAN SIMPKINS 14. LIAM AYOUB 15. ANTHONY CHERRINGTON 16. NATHAN SMITH 17. VAIPUNA TIA KILIFI 19. DANIEL FOSTER COACH: GARTH BRENNAN


Canterbury-Bankstown Bulldogs have the BYE

Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #VBNSWCup hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to view the competition ladder

Here is a recap of last rounds scores and scorers