Here are the line ups for week one of the 2014 Ron Massey Cup finals series: 

Cabramatta Two Blues (5) Vs Auburn Warriors (8)
Lidcombe Oval, Saturday, September 6
Kick-off: 1.30pm 
Referee: Jeff Hartup
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Triple H FM (Link available via www.triplehfm.com.au/hhh)

TWO BLUES – 1. SHANNON GALLANT 2. AMANONO TEVIO 3. JOSH DAVIS 4. CHRIS TARIPO 5. LUKE LAVENDER 6. JAKE WATTS 7. SAXON FISCHER-GRAY 8. ENI FOLAU 9. JAMIE BLEWITT 10. KEM SERU 11. ADRIAN HA’ANGANA 12. MORRIS HIGHAM 13. MAX NAPA 14. RAY MOUJALLI 15. BRAD CROAD 16. MITCHELL SIMPSON 17. ANDREW PEARN 19. JUNIOR VAI VAI 21. JEREMY SAFI COACH: JASON WILLIAMS

WARRIORS – 1. MATT UTAI 2. TUUTA LANGI 3. HEKA NANAI 4. JOELI TUVITU 5. SIONE KAIVELETA 6. JORDAN BOWLES 7. ARTHUR LITTLE 8. SIONE TOVO 9. LUKE FERRY 10. PAT MAFI 11. TUPOU IONGI 12. HALA AKAUOLA 13. WILL MITCHELL 14. AARON PENE 15. WILSON FAANOI 16. JAMIE STANLEY 20. WILL SOLWAY COACH: DARREN MAROON

 

Mounties (2) Vs Asquith Magpies (3)
Lidcombe Oval, Saturday, September 6
Kick-off: 3.00pm
Referee: Drew Oultram
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Triple H FM (Link available via 
www.triplehfm.com.au/hhh)

MOUNTIES
- 1. THEO LEATO 2. GUS AIGA 3. FRANCIS VAIOTU 4. DAVE CAHALANE 5. LOUIS VAIOTU 6. MATT PLACE 7. JOEY BOND 8. UITI BAKER 9. BRETT LAHEY 10. JASON GREEN 11. GRANT LAHEY 12. KURT HORTON 13. JACOB MAYER 14. TERE GLASSIE 15. BRADY CHESHIRE 16. BRENDAN NEWTON 17. MATTHEW WHITEHOUSE 18. CHAD GRANT 19. KAINE MATTHEWS 20. MARCO MUSCATELLO COACH: CHRIS HUTCHISON

ASQUITH - 1. JACK HAWKINS 18. LUKE MC DONALD 24. JECO MARKETO 4. GREG DAVIS 5. MICK PEARSALL 6. BEN FISHER 7. AARON GROOM 8. BRENDAN HURD 9. LUKE JAY 23. JOEL TUBBS 11. MATT HURD 15. LOCHLAN PIPER 13. JOEL LATHAM 3. BRAY GOULDING 10. SAM ATUAU 12. PETROS THANOS 14. DANIEL VASEK 16. BRYCE HOLLAND 19. JUSTIN EVES 20. BLAKE NICHOLS 21. DYLAN VAN NOORT 22. MATT STACHNIK COACH: SIMON CLARKE

 

Wentworthville Magpies (1) Vs The Entrance Tigers (4)
Ringrose Park, Saturday, September 6
Kick-off: 3.00pm
Referee: Scot Murray

WENTY
– 1. HENRY RAIWALUI 2. BEN FRITZ 3. NICHOLAS WALKER 4. PATRICK MATAELE 5. SAIA TANGINOA 6. MATTHEW MUNDINE 7. BRENDAN WATERS 8. TAUNAOLA KEI 9. LIAM FORAN 10. WALTER VAEAU 11. JUSTIN LEMALU 12. JOSIAH TAMASI 13. MITCHELL STANFIELD © 14. KEEHAN DIAMOND 15. MIKAERA WHAREAITU-ORMSBY 16. CHRIS RAKETE 19. BRENDAN MCKINNON COACH: CHRIS YATES

TIGERS - 1. GRANT NELSON 2. DAVID O’NEIL 3. ALAN MULIA MALAU 4. BRAD CHATFIELD 5. PERRY LE BROCQUE 6. ADAM MCINNES 7. JAKE FITZPATRICK 8. RYAN O’HARA 9. SCOTT JONES 10. SAM SIONI 11. HARLEY RIDGE 12. ALAN MUNRO 13. TROY ADAMS 14. TYLER HEPI 15. RYAN JOWETT 16. JACOB SAIFITI 17. DYLAN THEUERJAHR COACH: JAMY FORBES

 

Guildford Owls (6) Vs Western Suburbs Magpies (7)
McCredie Park, Sunday, September 7
Kick-off: 3.30pm
Referee: Damian Briscoe

OWLS
– 1. SHANE HUNT 2. JASON GRAY 3. HARMONY HUNT 4. LESLIE NGALUAFE 5. VINCENT FONOTI 6. DYLAN IZZARD 7. JOHN BRADY 8. JARED CLARK 9. BEN ELLIS 10. CASEY ELLIS 11. DYLAN MCKEOWN 12. CHRIS SAAB 13. LUKE FAHEY 14. BRANDON RAELI 15. BEVAN FRENCH 16. PAULA KAUFUSI 17. PAUL TUIGAMALA 18. PAT GALEA COACH: STEVE GHOSN

WESTS – 1. SAM AIGA 2. TALA MAPASONE 3. RUSTY BRISTOW 4. NU AKERIPA 5. JEROME MOSE 6. TRENT JENNINGS 7. VIERU MAPASONE 8. FRED TEVAGO 9. DAYNE CRAIG 10. TUNUI MAURANGI 11. TOM MORRISON 12. MASON TALOLUA 13. LUKE WILLIAMS 16. RONNIE PALUMBO 18. SONI PAASI 21. SHAWN CRAIG 22. CRUISE IOSEFA COACH: LEO EPIFANIA


Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #RMCup hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to see what the Ron Massey Cup ladder looked like at the end of the regular season

Click here to view all of the results from last round

Click here to find out everything you need to know about this year’s Grand Final day at Allianz Stadium