SG BALL TEAMS ROUND 2

SG Ball Round 2

Parramatta Eels V Cronulla Sharks
Blacktown Patrician Brothers College, Saturday, February 21
Kick-off: 5:30pm

EELS – 1. SIONE KATOA 2. MATT ULAE 3. ANTHONY LAYOUN 4. NICK OKLADNIKOV 5. DANE AUKAFOLAU 6. DEAN MATTERSON 7. TROY DARGAN 8. CAMERON KING 9. JOSEPH TRAMONTANA (C) 10. JAMES TASIPALE 11. SIMON FONUA 12. JAKE BRENNAN 13. DENZAL TONISE 14. MATTHEW PRICE 15. NICK TOOMATA 16. SEAN KEPPIE 17. SIAOSI MAUAVA

SHARKS – 1. CAMERON SCOTT 2. JOSH TUILAGI 3. CURTIS SCOTT 4. KEENAN YORSTON 5. RUSIATE LUMELUME 6. JAIDEN BROWN 7. JACK WILLIAMS 8. DANIEL VASQUEZ 9. BLAYKE BRAILEY 10. BROCK ILETT 11. LUIS STRICKLAND 12. JESSE SAVAGE 13. BILLY MAGOULIAS 14. WILLIAM KENNEDY 15. REECE GAIR 16. TONY MATAUTIA 17. ZAC FAULKNER 18. DONAVAN BRIGGS 19. CHRIS TUPOU COACH: DAVE HOWLETT

West Coast Pirates v Balmain Tigers
Ken Allen Field, Saturday, February 21
Kick-off: 11:00am

TIGERS– 1. RYAN PAPENHUYZEN 2. TIKOA LENE 3. TONI TALI 4. MOSES SULI 5. NIALL WALKER 6. NICK WILKINSON 7. ROBERT SITEINE 21. PIFELETI PIFELETI 9. DANIEL PECK  ( C ) 10. RICHARD LATU 11. LISALA TANGI 12. JAKOB GILES 13. T J UELE 14. JOSH BERMINGHAM 15. JACOB TATUPU 16. RICHARD AMONE 17. CONNOR NOLAN 18. FALCON PENE 19. JUSTIN FRAIN 20. SPIKE TEIO 24. LACHLAN ATTWOOD

PIRATES – 1. KAINOA GUDGEON 2. SAM HUTCHESON 3. SIAILOA FAAFUA 4. LIAM DONELLY 5. JONA CHASE 6. SONNY KERR 7. JAKE GLEESON 8. KIAM FLETCHER 9. JAMIE CROCKER 10. ETHAN WILLIAMS 11. WICUS BOSHOFF 12. BRANDON WRIGHT 13. PAYDEN PORTER 14. DAMIAN DARLINGTON 15. ALEC CAMPBELL 16. ED KATU 17. TROY HETA-CLARKE 18. POINGA BIDDLE 19. ZAC WOOD 20. CORBAN DANIELS

Western Sydney v Manly Sea Eagles
St Marys Stadium, Saturday, February 21
Kick-off: 11.30am

SEA EAGLES -  1. LUKE POLSELLI 2. CLINT MAGUIRE 3. BAILEY SHIACH-WISE 4. BRAD PARKER 5. JOHN HOPOATE 6. JACK JOHNS 7. CADE CUST     8. JAIDEN TARRANT 9. HEATH GARAY 10. IZAIAH PHILLIPS 11. ELIA FAATUI 12. BILL BAINBRIDGE 13. FREDI SIONE 14. MANASE FAINU 15. JOSH MARTIN 16. EZERA CHEE-KAM  17. BRYDON RAMIEN 18. JAKE MORRISON 19. HARRISON O’TOOLE 20. LUKE MILHAM 21. CODY ABRAHAMS 22. HUTANA COFFIN 23. JACKSON WATSON 24. BRAD ARENELLI 24. JACK MAGUIRE COACH: CHAD RANDALL

WSAS – 1. JONAH METUANGARO 2. BRODIE VASSALLO 3. PATTYLOMA AUPAAU 4. CAMERON MASSELLI 5. LIAM MURRAY 6. KYLE BANFIELD 7. ADAM CAMPBELL 8. FRANK SALU 9. VINCE REPEPI 10. NIKO APELU 11. JOHN KAUFUSI 12. ELIE EL-ZAKHEM 13. MITCHELL BUTTFIELD 14. ROCKY CHRICHTON 15. JOSEPH MAU 16. JAKE GILLET 17. RHYS SCIGLITIANO 18. SAMSON KERR 19. DYLAN CLIFFORD 20. MICHEAL TUPOU

Western Suburbs Magpies v Central Coast
Campbeltown SG, Saturday, February 21
Kick-off: 1:30pm

MAGPIES – 1. TOA MATA’AFA 2. JOSEPH FAALAVAAU 3. HARRISON COSKERIE 4. DAVID WRIGHT 5. JUSTICE UTATAO 6. DANIEL ROBERTS 7. HOSEA LEUEA 8. TANIELA PASEKA 9. RYAN LEET 10. LENNY SUANI 11. PJ LEIFI 12. RAY STONE 13. ELIJAH MANNAH 14. JAKE SCOTT 15. TOM ANGEL 16. HANS TA’ALA 17. EVANDER TITIE-ANATELA 18. JEROME MAUFU 19. JUNIOR FAINGA’A 20. NATHAN POTTS 21. JULIUS TAAVAO 22. LIAM CASSIDY 23. JYE BROOKER COACH: JOSH WHITE

CENTURIONS – 1. MATT DOWNEY 2. LACHLAN GALLEGOS 3. ETHAN NISZCOT 4. KIAH COOPER 5. JESSE HOURN 6. KYE HOPWOOD 7. SCOTT DRINKWATER 8. BEN THOMAS 9. SAM BOVIS 10. CHARLIE WOODS 11. JARRETT BOLAND 12. TYE WALKLATE 13. BAYLEY FAULL 14. JOE WILLIAMS 15. HADDEN FAY 16. MATENA TANGITU 18. JAKE HARDMAN 19. MATT SHEPHERD 20. HARRY MULLIGAN 21. KYE MARTING 22. DYLAN GALVIN 23. TYREN ANDREA 24. CARL PEARSON

Newcastle Knights V Sydney Roosters
Cessnock Oval, Saturday, February 21
Kick-off: 1:30pm

ROOSTERS – 1. BERNARD LEWIS 2. DION NARAYAN 3. WETERE POMPEY 4. JESSE MARSCHKE 5. ZANE BLAKE 6. LACHLAN LAM 7. DYLAN MCLACHLAN 8. LUKE CHALKER 9. BEN MARSCHKE 10. BEN VAITUUTUU 11. ALEX MICKALEZYK 12. REUBEN PORTER (c) 13. RYAN KING 14. VICTOR RADLEY 15. JARRED ANDERSON 16. ZAC CARDASSILARIS 17. MOSE FELIO 18. JAY HUSKELL 19. JACK MURCHIE 20. LIAM CREAN 21. JACK GIBBONS COACH:  CHRIS O’CONNELL

KNIGHTS – 1. NGANGARRA BARKER 2. SAMUEL MCINTYRE 3. CORY DENNISS 4. MATT FAITOTOA 5. LYNDON HILLS 6. SAM STONE © 7. BRENDAN O’HAGAN 8. JAYDEN BUTTERFIELD 9. TOM STARLING 10. VIKO PULIUVEA 11. RYAN MILLGATE 12. BRODIE JONES 13. KURTIS DARK 14. JONAH LISIUA 15. HEATH GIBBS 16. HUDSON YOUNG 17. MAX KING 19. PASAMI SAULO 22. WILL SHEELY

Canberra Raiders V South Sydney
Sieffert Oval, Saturday, February 21
Kick-off: 4:30pm

RAIDERS – 1. TRE WILLIAMS 2. ANDRE NIKO 3. NICK COTRIC 4. KODY PARSONS 5. JEDIDIAH SIMBIKEN 6. BAILEY HARTWIG 7. LACHLAN COOPER 8. JAKE HALL 9. JESSE MARTIN 10. TYRONE NATHAN 11. JARRED TUITE 12. WILLIAM SAMUEL 13. KALANI GOING 14. TRAI HENDERSON 15. SIONE AFEMUI 16. RYAN GRIFFIN 17. JACOB FIELD 18. SAM FINNEGAN 19. MATTHEW MURRAY 20. CONNOR BREBNER 21. JAKE NOTARAS 22. RON LEAPAI 23. STANLEY TAKULUA

RABBITOHS – 1. BLADE PERRI 2. JALEN REWETI 3. JADE ANDERSON 4. DYLAN O’CONNOR 5. JOHNATHAN TUFUGA 6. RICARDO RAHME 7. KOBI HOOKEY 8. TRISTAN ALVARADO 9. JOHN NEIL 10. GABE HAMLIN 11. KEAON KOLOAMATANGI 12. SIOSIFA TALAKAI (C) 13. CAMERON MURRAY 14.   HENRY FUIMAONO 15. BLAKE MANOWSKI 16. KURTIS PREECE 17. BRODY FITZGERALD 18. KEENEN NGAMOTU 19. REECE TOWNSEND 20. TUTEAURU MAIPI 21. WIREMU TUILETUFUGA 22. EMRE GULER

Illawarra Steelers V Canterbury Bulldogs
Win Stadium, Saturday, February 21
Kick-off: 1:30pm

STEELERS – 1. PATRICK HERBERT 2. DONTE EFARAIMO  3. REUBEN GARRICK(C)  4. BAILEY WHITE 5. TRISTAN SAILOR 6. LUKE JURD 7. JACK CROSS 8. KYE MADDEN 9. JARRAD WHITTY 10. JORDAN PINNOCK 11. KERETI TAUTAIOLEFUA 12. MAX BAILEY 13. HAYDEN LOMAX 14. COOPER PURCELL 15. JACK EAGER 16. 19. TRENT PEOPLES 20. JOSH DOWELL 21. GUY ROSEWARN 22. RILEY MILLS 23. BLAKE JORGENSEN COACH SHANE MILLARD

BULLDOGS – 1. CAJUN ALAALATOA 2. MICHAEL TUAVAO 3. THOMAS HARVEY 4. MARTY FERGUSON 5. DION SOLAESE 6. ADAM KEIGHRAN © 7. WILL KERR 8. GIORDAN PATEA 9. JAYDEN AZZOPARDI 10. JYE CHALLENOR 11. ALEXANDER SAMA 12. JAYDEN OKUNBOR 13. TRE-DEUCE SIO 14. JOHN PAUL NAKAD 17. GEORGE FRANCIS 19. DILLON SULLIVAN 20. JUSTIN ABOUMELHEM 21. RHYS KEARNS 23. PATRICK KOPU COACH: SHANE SULTANA

North Sydney Bears v St George Dragons
TG Milner, Saturday, February 21
Kick-off: 1:30pm

DRAGONS – 1.BEN CASSELL 2. JAYDEN EL-JALKH 3. LACHLAN HUGHES 4. JAI DOOLAN 5. BESSIE AUFAGA-TOOMAGA 6. BRANDON BOUMELHEM 7. JOE LOVODUA 8. EDDIE FAALUA 9. REECE ROBSON 10. DAVID NAUFAHU 11. DELANE CHERRINGTON 12. IZAHA TE’AMO 13. ELIJAH HUNT 14. TREYMAINE BROWN 15. JEFFREY TUITAVUKI 18. OFA TUITUPOU 19. ZAC VELLA 20. STUART MASON

BEARS – 1. NATHAN CORBETT 2. JAKE LAFERLA 3. SIONE TALISA 4. EDDIE IEREMIA 5. CODY EDDY 6. DESTRY TAMAI 7. LACHLYN MULFORD 8. ADAM SOULTAN (C) 9. KENNY SOUMPHOLPHAKDY 10. TJ MALAEFILOGIA 11. JOSH SAUNDERS 12. ALEX VAN ELSLAND 13. JACK BONNING 14. LORENZO SOE 15. JAKE TOBY 16. EDDIE ENE 17. MEHMET SAVAS 18. KALLUM WATTS 19. PAT LA TORRACA 20. TYE SMITH 21. PAT BOLEA 22. JAKE MAIZEN 23. SEBASTIAN TUIPOLETU 24. CAMERON YEATES 25. DAVE YARULLIN COACH: SHANE MILLARD

Penrith BYE