Sydney Shield Teams Round 1

Sydney Shield Round 1

Mounties v Blacktown
Aubrey Keech Reserve, Saturday 14 March
1.00pm

MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 JOEL PATULLO 3 WAYNE DARGAN 4 LOUIS VAIOTU 5 BRANT DONLAN 6 BRENDAN NEWTON 7 BRAD SPEECHLEY 8 STEVEN TAVITA 9 JOHN MARTIN 10 ROB WORSLEY 11 RUSTY BRISTOW 12 MICHAEL MORRIS 13 LUKE SPEECHLEY 14 JOE NAPOLETANO 15 BRENDAN KEEVERS 16 BLAKE RITCHIE 17 MATTHEW WHITEHOUSE 18 FRED TEVAGA 19 ZAC WEDESWEILER 20 RHYS NORMAN 21 JYE TAYLOR 23 ROBERT TULIATU COACH GLENN ANTONELLI

WORKERS: 1 POREVA KIRIKAVA 2 DANIEL SMITH 3 JARON SMITH 4 WILLIAM BUTLER 5 CHARLIE LATULIPE 6 ANDREW PRITCHARD © 7 TIGER VATUVEI 8 JOHN LEAPAI 9 JAKE ATTARD 10 TAVIUNI MARIOTA 11 WAYNE BEH © 12 TIAMANA TAMAARIKI-AMOSA 13 JORDAN STRICKLAND 14 BARNABAS TAVU’I-LEOTA 15 YAHIA MASRI 16 JONATHAN TAEFU 17 SKIPPY LIPANO 18 BLAKE DUNSCOMBE 19 PHOENIX VAIOTU 20 JAKE LENNOX COACH LEON LA’TULIPE


Auburn v Hills District
Lidcombe Oval, Saturday 14 March
1.00pm

WARRIORS: 1 KYLE KRISANSKY-KENNEDY 2 DEAN SPANOS 3 SEAN PAUL FENUKITAU 4 EVAN ARTSIVOURTSIS 5 ERONI TAWAKE 6 NICK LISOFF 7 WILLIAN RAEA 8 JASON TUULAU 9 ALI ALLOUCHE 10 PJ HUNT 11 JAASON FINAU 12 GILLESBIE FAI 13 JOSH MONTGOMERY 14 CONNOR JONES 15 ETHAN NATOLI 16 MITCHEL SUBOTIN 17 SEAN MCKENZIE 18 LEO VEHIKITE

BULLS: 1 SHANE MILLER 2 ASHLEY JOHNSON 3 PETER TIATIA 4 BEVAN DE VRIES 5 EDDIE AUSTIN 6 SEAN MCGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BRODERICK WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 JAKE CARLAW 14 SEAN STORIE 15 ADAM SPICER 16 ADAM MCMILLAN 17 CHRIS ALAVANOS 18 JAMES ATUA 19 DAVID BRAZIER 20 SCOTT HOGAN 21 TYLER HARRIS COACH PAUL GRIFFIN


Wests v Cabramatta
Kirkham Park, Saturday 14 March
3.00pm

MAGPIES: 1 SIONE ALOFI 2 JAMIAN IROA 3 LIMONI KAMUTA 4 SIMON SIMONA 5 APAOLO TEA LAMA 6 DAMIAN DOAN 7 JACOB FOLENT 8 TUNUI MAURANGI 9 GEORGE AZZI 10 TIAWHARANGI ARANUI 11 JIM LAULILII 12 RONNY PALUMBO 13 HAYDEN JOHNSTON 15 DANE COSKERIE 16 BEN MITCHELL 19 RHYS TUCKER 22 DANIEL BELL 24 KURT ATKINSON COACH DANIEL BEARDSHAW

BLUES: 1 SAM TAWAMACALA 2 JASON GRAY 3 RIKKI PIGGOTT 4 LUKE SIMPSON 5 JONTHAN PALMER 6 MIKE MUNDAY 7 JERMEY SAFI 8 TIFA IUTA 9 CAINE HENRY 10 EDDIE TAVITA 11 HENRY MAHE 12 DION HARRIS 13 JARRED DELAUNEY 14 ERNEST ALO 15 SIONE VAI 16 PAT LENARD 17 DAMIEN TAUFAAO


Windsor v East Campbelltown
Windsor Sports Ground, Sunday 15 March
1.00pm

WOLVES:  1 DAVID FARKAS 2 JAKE ENNIS 3 JAKE STEADMAN 4 MARIO EL BOUSTANI 5 NICK GREENHALGH 6 AARON FARKAS 7 TAYLOR BENNETT 8 DAVID TUSIANE 9 LUKE ATCHISON © 10 JACK QUEALEY 11 JADON NEWSOME 12 RYAN CUSACK 13 KAIN HOWARTH 14 CAMERON COLLINS 15 RANGI TAGALOA 16 GUY HODGINS 17 BRANDON NANGAITI COACH CHRIS BOYD

EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRAIG MOUSTAKAS 3 MARCUS PARE 4 JAMIE MILO 5 FUSI TOUTAI 6 CHRIS STANDING 7 EDWIN CONNOR 8 ROGER LANGI 9 REECE GRKINIC 10 GUY THOMPSON 11 MASON TALOLUA 12 JARRYD EGGLETON 13 JOHN DA SILVA 14 GEORGE VATUVEI 15 MARSHALL BROWN 16 BENJAMIN JANKOWSKI 17 JASTON APALOA 18 RICHARD PARKINSON 19 EDDIE VATUVEI 20 AMANONO TOVIO 21 RYAN CANE 22 JOSHUA SLATER 23 RAPHAEL VILIAMU 24 MARLEY TUIALLI COACH RICHARD BARNES


Belrose v Asquith
Lionel Watts Reserve, Sunday 15 March
3.00pm
Broadcast LIVE on 100.1FM 2HHH-FM - www.triplehfm.com.au

EAGLES: 1 JAMES MORTIMER 2 PHIL DOMJEN 3 DAMIAN RETI 4 CHRISTIAN BATE 5 ANDREW HALSTEAD 6 ALEX MCKENZIE 7 TAYLOR MATTHEWS 8 ALEX MAMMONE 9 DAVID MARANDO 10 BEN PICKERING 11 COREY MURPHY 12 ADAM SAUNDERS 13 SHEM GRIEVE 14 BRYCE ROCHE 15 BEAU ABRAHAMS 16 TOM NEEDHAM 17 MITCHELL GIBBONS 18 LIAM JONES COACH JAMES MORTIMER

MAGPIES: 1 SAM BUTTEL 2 DANIEL LAMBERT 3 AARON PAPERA 24 JUNIOR RIKA 5 CHAD RENNIE 6 BEN MOONEY 7 BRAD HORDER © 8 ADRIAN BARNETT 9 DYLAN VAN NOORT 10 JUSTIN EVES 11 SOL FOSTER 12 TOM YOUNG 13 LUKE MCDONALD 14 JARED PALMER 15 RHYS WALPOLE 16 MORGAN STEVENS 17 JARRYD HITCHCOX 20 GAVIN BERTOLDI 22 MELI KATIA COACH BRAD HORDER


Guildford v Wentworthville
McCredie Park, Sunday 15 March
1.30pm

OWLS: 1 ANTHONY KATRIB 2 JAMES GAMMIDGE 3 JERMAINE MATI-LEFI 4 SULIASI SULI 5 HILAL KARA-ALI 6 JASON VIDAL 7 JULIAN KING 8 JAMIE DHALI 9 SEAN WALPOLE 10 JOSHUA KOROIBULU 11 JONATHAN MOSE 12 ROBERT WATTS 13 MOHAMMED SULTAN 14 JAMIE STOWERS 15 THOMAS LOLHEA 16 MAHANGA RATAHI-FRELAN 17 KURT DE LUIS 18 BLACK ASHMORE 19 ALEC HOBBS

MAGPIES: 1 DWYNNE BROWN 2 JOSEPH POULILA 3 BEN TAIA 4 DAVID SISIFA 5 NICK WALKER 6 SIMON GREAVES 7 JAYSON LOMBARDO 8 WILL BUGDEN 9 JESSY ANTAKY 10 NATARNI SUKA 11 SOL LASALO 12 VALU NASIO 13 MATT COLLINS 14 CAMERON RODGERS 15 TYRONE SHELLEY 17 KALA LEHA 20 REGAN RONA 26 PALU MAHE COACH ALEX CHAN