SG BALL RD 8

Parramatta v Manly
New Era Stadium, Thursday 02 April
7:15pm
Referee:
Martin Jones Touch Judges: Shaun Greentree & Daniel Luttringer

EELS: 1 ANTHONY LAYOUN 2 SIONE KATOA 3 VINNIE TIKERI 4 DANE AUKAFOLAU 5 MATT ULAE 6 MICHAEL DOOLAN 7 TROY DARGAN 8 JAMES TASIPALE 9 JOSEPH TRAMONTANA (C) 10 TANGI HOKAI 11 SIMON FONUA 12 SEAN KEPPIE 13 DENZAL TONISE 14 DEAN MATTERSON 15 MARC GRIFFITHS 16 CAMERON KING 17 SHANE FUATAGA 18 JOSH CARR 23 SIOASI MAUAVA COACH AARON MCDONALD

SEA EAGLES: 1 LUKE POLSELLI 2 EZERA CHEE-KAM 3 BAILEY SHIACH-WISE 4 HARRISON O’TOOLE 5 JOHN HOPOATE 6 HUTANA COFFIN 7 CADE CUST 8 JAIDEN TARRANT 9 HEATH GARAY 10 FREDI SIONE 11 HARLAN COLLINS 12 BILL BAINBRIDGE 13 ELIA FAATUI 14 MANASE FAINU 15 JOSH MARTIN 16 LUKE MILHAM 17 BRYDON RAMIEN 18 JACK MAGUIRE 19 JACK JOHNS 20 KANE MCQUIGGAN 21 CODY ABRAHAMS 22 JAKE MORRISON 23 JACKSON WATSON 24 BRAD ARENELLI 26 CLINT MAGUIRE 27 IZAIAH PHILLIPS 28 BRAD PARKER COACH CHAD RANDALL

 

Illawarra v Canberra
WIN Stadium, Thursday 02 April
7:30pm 
Referee:
Patrick Mackey Touch Judges: Tyron Jordan & Cameron Paddy

STEELERS: 1 TRISTAN SAILOR 2 BAILEY WHITE 3 REUBEN GARRICK(C) 4 DONTE EFARAIMO 5 SAM PRICE 6 JACK EAGER 7 JAI FIELD 8 KYE MADDEN 9 JARRAD WHITTY 10 JORDAN PINNOCK 11 GUY ROSEWARN 12 MAX BAILEY 13 HAYDEN LOMAX 14 COOPER PURCELL 19 TRENT PEOPLES 20 JOSH DOWEL 21 KERETI TAUTAIOLEFUA 22 RILEY MILLS COACH SHANE MILLARD

RAIDERS: 1 TRE WILLIAMS 2 ANDRE NIKO 3 NICK COTRIC 4 KODY PARSONS 5 JEDIDIAN SIMBIKEN 6 BAILEY HARTWIG 7 LACHLAN COOPER 8 JAKE HALL 9 JESSE MARTIN 10 TYRONE NATHAN 11 JARRED TUITE 12 WILLIAM SAMUEL 13 KALANI GOING 14 TRAI HENDERSON 15 SIONE AFEMUI 16 RYAN GRIFFIN 17 JAKE FIELD 18 SAM FINNEGAN 19 MATT MURRAY 20 CONNOR BREBNER 21 JAKE NOTARAS 22 RON LEAPAI 24 STANLEY TAKULUA 25 TRAI HENDERSON COACH DEAN SOUTER

 

Western Suburbs v South Sydney
Campbelltown Stadium, Saturday 04 April
12:00pm
Referee:
Jo West Touch Judges: Bradley Kiehne & Tyson Flynn

MAGPIES: 1 JAMEN JOHNSON 2 JOSEPH FAALAVAAU 3 TOA MATA’AFA 4 HARRISON COSKERIE 5 JYE BROOKER 6 HOSEA LEUEA 7 NETANE MASIMA 8 TANIELA PASEKA 9 RYAN LEET 10 EVANDER TITIE-ANETELEA 11 PJ LEIFI 12 RAY STONE 13 ELIJAH MANNAH 14 JAKE SCOTT 15 HANS TA’ALA 16 CODY BENSON 17 TALA MAUIGOA 18 LENNY SUANI 19 JULIUS TAAVAO 21 LIAM CASSIDY COACH JOSH WHITE

RABBITOHS: 1 DYLAN O’CONNOR 2 JALEN REWETI 3 SIOSIFA TALAKAI (C) 4 KEAON KOLOAMATANGI 5 JOHNATHAN TUFUGA 6 JADE ANDERSON 7 KURTIS PREECE 8 EMRE GULER 9 JOHN NEIL 10 GABE HAMLIN 11 WIREMU TUILETUFUGA 12 BLAKE MANOWSKI 13 CAMERON MURRAY 14 HENRY FUIMAONO 15 TRISTAN ALVARADO 16 KOBI HOOKEY 17 BRODY FITZGERALD 18 KEENEN NGAMOTU 19 REECE TOWNSEND 20 TUTEAURU MAIPI 21 RICARDO RAHME 22 BLADE PERRI 23 RANGI-PAOA BOYCE COACH WILLIE PETERS

 

Sydney Roosters v Balmain 
Henson Park, Saturday 04 April 
1:00pm
Referee:
Tim Hannon Touch Judges: Cameron Mitchell & Michael Colla

ROOSTERS: 1 LACHLAN LAM 2 BERNARD LEWIS 3 JACKSON FRANCIS 4 MATAELE SONI 5 ZANE BLAKE 6 JESSE MARSCHKE 7 JACK GIBBONS 8 LUKE CHALKER 9 VICTOR RADLEY 10 BEN VAITUUTUU 11 BRANDON TAVAE 12 REUBEN PORTER (C) 13 ZAC CARDASSILARIS 14 BEN MARSCHKE 15 CALLAN TURNER 16 MOSE FELIO 17 LIAM CREAN 18 ALEX MICKALEZYK 19 DION NARAYAN 22 CALLAN TURNER 23 JAY HUSKELL COACH CHRIS O’CONNELL

TIGERS: 1 RYAN PAPENHUYZEN 2 TIKOA LENE 3 TONI TALI 4 MOSES SULI 5 NIALL WALKER 6 NICK WILKINSON 7 ROBERT SITEINE 8 PIFELETI PIFELETI 9 DANIEL PECK ( C ) 10 RICHARD LATU 11 LISALA TANGI 12 JAKOB GILES 13 T J UELE 14 JOSH BERMINGHAM 16 RICHARD AMONE 17 CONNOR NOLAN 18 NILA KAIVA 19 JUSTIN FRAIN 20 SPIKE TEIO 23 MARVIN SLAVIN COACH MATHEW HEAD

 

Canterbury v North Sydney
Belmore Sports Ground, Saturday 04 April
1:00pm
Referee:
Ryan Thomas Touch Judges: Stephen Bourke & James Gould

BULLDOGS: 1 ALVIN MAUNGAATI 2 MICHAEL TUAVAO 3 ETHAN FAGALOA-TIME 4 JAYDEN OKUNBOR © 5 CAJUN ALAALATOA 6 ADAM KEIGHRAN 7 KIERAN HAYMAN 8 JYE CHALLENOR 9 JAYDEN AZZOPARDI 10 GIORDAN PATEA 11 MARTY FERGUSON 12 RHYS KEARNS 13 TRE-DEUCE SIO 14 WILL KERR 15 DILLON SULLIVAN 16 KAYNE KALACHE 17 PATRICK KOPU 19 DANIEL PETRALIA 20 BLAKE ENGLISH COACH SHANE SULTANA

BEARS: 1 JAKE TOBY 2 SIONE TALISA 3 JAKE LAFERLA 4 SEBASTIAN TUIPOLETU 5 PAT BOLEA 6 MEHMET SAVAS 7 LACHLYN MULFORD 8 ADAM SOULTAN C 9 ALEX VAN ELSLAND 10 EDDIE ENE 11 JOSH SAUNDERS 12 TJ MALAEFILOGIA 13 JACK BONNING 14 LORENZO SOE 15 DESTRY TAMAI 16 DAVE YARULLIN 17 NATHAN CORBETT 18 KALLUM WATTS 19 PAT LA TORRACA 20 TYE SMITH 21 COADY EDDY 22 KENNY SOUMPHOLPHAKDY 23 CAMERON YEATES 24 EDDIE IEREMIA COACH SHANE MILLARD

 

Western Sydney v Newcastle
St Marys Stadium, Saturday 04 April
1:00pm
Referee:
Christopher Chalkley
Touch Judges: Zac Schembri & Joseph Eid

ACADEMY: 1 JONAH METUANGARO 2 BRODIE VASSALLO 3 PATTYLOMA AUPAAU 4 LIAM MURRAY 5 BRODY MALIETOA 6 KYLE BANFIELD 7 ADAM CAMPBELL 24 SAMSON KERR 9 VINCE RIPEPI 10 NIKO APELU 11 JOHN KAUFUSI 12 CLAYTON DODT 13 JAKE GILLETT 14 JOSEPH MA'U 15 DYLAN CLIFFORD 16 RHYS SCIGLITANO 18 ELIE EL-ZAKHEM 19 MITCHELL BUTFIELD 20 TROY BLACK COACH ADRIAN CLEMENTS

KNIGHTS: 1 NGANGARRA BARKER 2 MATT FAITOTOA 3 CORY DENNISS 4 BLAKE ANDREWS 5 SAMUEL MCINTYRE 6 BRODIE JONES 7 BRENDAN O’HAGAN 8 JAYDEN BUTTERFIELD 9 TOM STARLING 10 VIKO PULIUVEA 11 SAM STONE © 12 RYAN MILLGATE 13 KURTIS DARK 14 HUDSON YOUNG 15 MALIK DEYALOU 17 MAX KING 19 PASAMI SAULO 22 WILL SHEELY COACH TREVOR OTT/TODD EDWARDS

 

Penrith v Central Coast
Pepper Stadium, Saturday 04 April
1:30pm
Referee:
Jake Sutherland Touch Judges: Joshua Barton & Cameron Turner

PANTHERS: 1 SAMUEL MCKINLAY 2 CHRISTOPHER THOMAS 3 ALEX DAVIS 4 JESSE ABBOTT 5 JARAD GORMAN 6 JAYDEN MURPHY-HINTON 7 SEAN O’SULLIVAN 8 MARK LABAN 9 RAY MAROUN 10 QUINN MA’AELOPA 11 ROBBIE GRAHAM 12 JOE VAEGAAU 13 TERRELL SMITH 15 STEELE KAKE 16 REED IZZARD 17 LIAM MARTIN 18 VINCENNES FIALELEI-AUSAGE 19 JAMON WORMLEATON COACH BEN HARDEN

CENTURIONS: 1 LACHLAN GALLEGOS 2 KYE MARTIN 3 TYREN ANDREA 4 HARRY MULLIGAN 5 ETHAN NISZCOT 6 KIAH COOPER 7 SCOTT DRINKWATER 8 BEN THOMAS 9 SAM BOVIS 10 MATT SHEPHERD 11 JARRETT BOLAND 12 HADDEN FAY 13 BAYLEY FAULL 14 JAKE HARDMAN 15 CARL PEARSON 16 CHARLIE WOODS 17 WILL GRASSBY 18 KURTIS LANGDON 19 KYE HOPWOOD 20 TYE WALKLATE 21 DYLAN GALVIN 22 MATT DOWNEY 23 MARTENA TANGITU COACH GAVIN SPAIN

 

Cronulla v St George
Remondis Stadium, Saturday 04 April
1:45pm
Referee:
Mitchell Currie Touch Judges: Joel Mani & Andrew Gilchrist

SHARKS: 1 CAMERON SCOTT 2 JOSH TUILAGI 3 CURTIS SCOTT (C) 4 KEENAN YORSTON 5 CHRIS TUPOU 6 KYLE FLANAGAN 7 JACK WILLIAMS 8 DANIEL VASQUEZ 9 BLAYKE BRAILEY 10 SOAKIMI TUITAVUKI 11 JESSE SAVAGE 12 LUIS STRICKLAND 13 BILLY MAGOULIAS 14 WILLIAM KENNEDY 15 REECE GAIR 16 TONY MATAUTIA 17 SHORNE NGU 19 AMO LUALUA COACH DAVE HOWLETT

DRAGONS: 1 DANIEL STOJANOVSKI 2 JAYDEN EL-JALKH 3 LACHLAN HUGHES 4 JAI DOOLAN 5 ELIJAH SAUTU 6 BRANDON BOUMELHEM 7 JOE LOVODUA 8 JACK HART 9 REECE ROBSON 10 DAVID NAUFAHU 11 DELANE CHERRINGTON 12 STUART MASON 13 EDDIE FAALUA 14 TREYMAINE BROWN 15 JOEL HOLDSWORTH 16 RICHIE ALLAN 17 ISAAC PEDRO 18 OFA TUITUPOU 19 IZAHA TE’AMO 20 ZAC VELLA 21 JEFFREY TUITAVUKI 22 DEAN XENOS COACH BRAD LIGGINS