Ron Massey Cup Teams Rd 6

RON MASSEY CUP RD 6

 

Mounties v Asquith
Aubrey Keech Reserve, Saturday 18 April
3.00pm
Referee: Todd Smith Touch Judges: Mark Bohan, Damien Simes

MOUNTIES: 1 JOHN KENNEDY 2 SAM AIGA 3 WAYNE DARGAN 4 BEN CHAHOUD 5 SHANNON CHAPMAN 6 MAURICE KENNEDY 7 JAKE WALSH 8 TERE GLASSIE 9 KURT ROBINSON 10 STEVEN TAVITA 11 RUSTY BRISTOW 12 JOE ROKOQO 13 MICHAEL MORRIS 14 FRED TEVAGA 15 JACOB MAYER 16 MITCH BEGGS 17 MATTHEW WHITEHOUSE 20 THEO LEATO COACH CHRIS HUTCHISON

MAGPIES: 1 JACK HAWKINS 2 JAMIE INGRAM 3 JECO MAKATOA 4 GREG DAVIS 17 MICK PEARSALL 6 BEN FISHER 7 AARON GROOM 8 BRENDAN HURD 9 AIDEN CARNEY 10 JOEL TUBBS 11 JOSH NICHOLS 14 DYLAN MCKEOWN 13 JOEL LATHAM 15 TODD SATOR 16 MATT HURD 18 JUSTIN EVES 20 TOM YOUNG 21 DANIEL VASEK. 22 MARK DAOUD 23 FRANCIS TUIGAMALA 24 LACHLAN PIPER COACH SIMON CLARKE

 

Auburn v Cabramatta
Lidcombe Oval, Saturday 18 April
3.00pm
Referee: Ryan Jackson Touch Judges: Benjamin Teague, Taylor Deland-Cleveland

WARRIORS: 1 CLIFF NYE 2 TUUTA LANGI 3 HEKA NANAI 4 TIM TA 5 ERIC RUKA 6 ROBBIE KAMOTO 7 ARTHUR LITTLE 8 PJ HUNT 9 JORDAN BOWLES 10 FATA FOTU MOALA 11 ELIAS SUKKAR 12 JUNIOR TIA KILIFI 13 ANTON IARIA 14 GEORGRE KEATES 15 GEORGE TSIKRIKAS 16 TUPOU IONGI 17 MARVIN TAUHINU 18 ROYCE HUNT COACH DARREN MAROON

TWO BLUES: 1 LUKE LAVANDER 2 CAMERON EYLES 3 LUKE SIMPSON 4 JOSH DAVIS 5 MAUIT FUKAFUKA 6 KURT DRYSDALE 7 SAXON FISCHER-GRAY 8 MALAKAI HOUMA 9 JORDAN GALLOWAY 10 MITCH SIMPSON 11 MORRIS HIGHAM 12 ADRIAN HAƀNGANA 13 DOMANIKI SUA 14 JAKE JACKSON 15 TAREK EL MASRI 16 MITCH MAMARY 17 WINSTON ASOTASI 21 COREY BROWN COACH JASON WILLIAMS

 

Wentworthville v Western Suburbs
POSTPONED

 

Guildford v Kingsgrove
McCredie Park, Sunday 19 April
3.00pm
Referee: Jeff Hartup Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Mark Hinton

OWLS: 1 SHANE HUNT 2 JAMES TUIATAHI 21 TUI OLOPU 22 JERMAINE MATI-LEFI 5 SULIASI SULI 6 TOBY EVANS ( C ) 7 CHAD PORTER 8 JOSHUA GRAHAM 9 KELLY BENSON 10 SHANE SHACKLETON 11 AARON PENAE 12 CHRIS SAAB 13 CAMERON GRAHAM 14 MITCH BURT 20 SEAN WALPOLE 22 KALEB HUNT 25 HARMONY HUNT

COLTS: 1 JACKSON OKUNBOR 2 ABDALLAH ISSA 3 DANIEL ASCOLI 4 MISIELI VAIKELI 5 EDWIN RONGO 6 DANIEL ARAHU 7 HAYDON WARREN 8 SEBASTIAN WILSON 9 AIDAN DAVIS 10 VASILI (BILLY) TSIKRIKAS (C) 11 PIO SOFA 12 SHIEM MARINER 13 TIM DAVIS 14 JOSHUA MAREE 15 MOSES MANUFEKAI 16 STEFANO TOTIDIS 17 BEN MILROSS 18 LUKA FREDOTOVIC 19 JARROD ROBSON

 

Windsor v Concord Burwood
Windsor Sports Complex, Sunday 19 April
3.00pm
Referee: James Vella Touch Judges: Mathew Treneman, Tim Robinson

WOLVES: 1 RAY LESOA 2 EDDIE AIONO 3 AARON FARKAS 4 PAUL SIMONA 5 CHRIS AUNESE-SCANLAN 6 JARROD BRACKENHOFER 7 SAM ELWIN 16 SAM HOLLIS 9 SIONE TONGA 10 RYAN TRAMONTE 11 COREY WADDELL 12 SHENELLE HAUMONO 13 REECE GOLDSMITH 8 HUTCH MAIAVA 17 TEMATA RANGI 14 CAMERRON COLLINS 18 GUY HODGINS COACH BRAD PRIOR

CONCORD BURWOOD: 1 KANE GILLIES (c) 2 ALOFI MATAELE 3 JUNIOR PETTYBORNE 4 SUNIA FATIALOFA 5 SAM LATU 6 MATT MULCAHY 7 ALEX ZAROUNAS 8 JAMES LIVOCK 9 JACKSON GARLICK 10 INOKE VUNIPOLA 11 TORI TUILETUFUGA 12 JOE FLINT 13 AJAY VAIVAKA (c) 14 HAMILTON HUGHES 15 MITCH DEVINE 16 DIAMOND CHARLIE 17 SONI PAASI 18 EVAN LEE

 

BYE: BLACKTOWN WORKERS