SYDNEY SHIELD RD 9

Mounties v Windsor 
Aubrey Keech Reserve, Saturday 16 May  
11:15am 
Referee: Taylor Deland-Cleveland Touch Judges: Mark Bohan, Damian Simes

MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 JAYDEN WHARERAU 3 BLAKE RITCHIE 4 LOUIS VAIOTU 5 SISA BALEKOKO 6 BRENDAN NEWTON 7 JYE TAYLOR 8 ROB WORSLEY 9 JOHN MARTIN 10 JACOB MAYER 11 RUSTY BRISTOW 12 MATTHEW GREEN 13 JOE NAPOLETANO 14 ZAC WEDESWEILER 15 LUKE SPEECHLEY 16 BJ ADDISON 17 RHYS NORMAN 18 FRED TEVAGA 19 ROBERT TULIATU 20 BEN WHITEHOUSE 21 BRANT DONLAN 22 JAMES HORVAT 23 BRENDAN KEEVERS COACH GLENN ANTONELLI

WOLVES: 1 LACHLAN JACKSON 2 JAKE ENNIS 3 MARLI SINI 4 ANDREW CARTISANO 5 JAHMARLEY FUMIAONO 6 DAVID FARKAS 7 BRANDON SMALLWOOD 8 JACK QUEALEY 9 LUKE ATCHISON © 10 GUY HODGINS 11 LOGAN GEYER 12 FAIRHOUZ ELKANDER 13 KAIN HOWARTH 14 DEAN BARRON 15 CARL WINTERSTIEN 16 BRANDON NANGAITI 17 JORDAN STRATTON COACH CHRIS BOYD

 

Western Suburbs v Peninsula 
Hillier Oval, Saturday 16 May  
1:15pm 
Referee: Trent Cini  Touch Judges: Mark Hinton, Scott Shepherd

MAGPIES: 1 DAMIAN DOAN 2 TE KAPUA MURRAY 3 NATHAN HOURIGAN 4 JAMIAN IROA 5 FALCON PENI 6 TYSON TIE TIE 7 CHEYNE PIKE 8 PUNA RASAUBALE 9 DANIEL BELL 10 TIAWHARANGI ARANUI 11 KURT ATKINSON 12 RONNIE PALUMBO 13 HAYDEN JOHNSON 14 GEORGE AZZI 15 TESIMONI TEALIAULI 16 EVANDER TITIE-ANETELA 17 RHYS TUCKER COACH DANIEL BEARDSHAW

SEAGULLS: 1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 KNOX TIME 4 RHYS WOLLOGHAN © 15 BRANDON LIAINA 6 BLAKE CAVALLARO 7 WILLIE BISHOP 8 DAMIAN LAWLER 9 HARRY BERRYMAN 10 MIKEY TIOPIRA 11 TIM PONT 12 TOM LEATHERBY 16 VINNY NGARO 5 JEREMY MARSHALL 13 CHRIS WILLIAMS 14 SHAUN SPRINGALL 21 MITCH LEACH COACH TIM GEE

 

Asquith v Auburn 
Storey Park, Sunday 17 May  
1.00pm 
Referee: James Vella  Touch Judges: Tim Robinson, Scott Murray
Listen live via 100.1FM triplehfm.com.au

MAGPIES: 1 SAM BUTTEL 2 MELI KATIA 3 LUKE HANSON 4 TODD SARTOR 5 DANIEL LAMBERT 6 BEN MOONEY 7 BRAD HORDER © 8 LUKE MCDONALD 9 DYLAN VAN NOORT 10 INA PAPERA 11 ROB WILLIAMS 12 SOL FOSTER 13 SHAE JARVIS 14 AARON PAPERA 15 TAYLOR MCCANN 16 CHAD RENNIE 17 NAT BARNES COACH BRAD HORDER

EAGLES: 1 KYLE KRISANSY KENNEDY 2 DEAN SPANOS 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 ABRAHAM EL ZAKHEM 5 JOSEPH BURCHELL 6 CONNOR JONES 7 WILLIAN RAEA 8 MARVIN TAUHINI 9 ALI ALLOUCHE 10 JAMEL HUNT 11 AVIA MINUTE 12 KISI TAULANI 13 ANTON IARIA 14 SEAN MCKENZIE 15 ALEX SORGE 16 LACHLAN LEE 17 JOHN FOMAI 18 GLLLESBIE FAI 19 TIM TA 20 BRUCE LIGALIGA 22 JACK MITCHELL 24 PAT MAFI 25 JAMIE STANLEY COACH LEE MALKOUN

 

Cabramatta v East Campbelltown 
New Era Stadium, Sunday 17 May  
1.15pm 
Referee: Keiren Irons  Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, John Woods

TWO BLUES: 1 SAM TAWAMACALA 2 ISRAEL DAVIS 3 RIKKI PIGGOT 4 LUKE SIMPSON 5 BRETT MANNING 6 MIKE MUNDAY 7 JEREMY SAFI 8 KRUSE ROBINSON 9 KURT DRYSDALE 10 EDDIE TAVITA 11 MORRIS HIGHMAN 12 AARON TERAKI 13 DOMINIKE SUA 14 KANE HENRY 15 JOSH ELMER 16 TROY SAPSFORD 17 HENRY MAHE COACH LEVIH WARBY

EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRAIG MOUSTAKAS 3 JAMIE MILO 4 AMANONO TOVIO 5 MANDELLA FALEAFAGA 6 EDWIN CONNOR 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 9 JOHN DA SILVA 10 BEN ZUCCHETTO 18 SHANE LALOGAFAU 11 MASON TALOLUA 12 JARRYD EGGLETON 15 SOLOMONA FAINIFO 23 ROSS MATI-LERFI 16 BENJAMIN JANOWSKI 17 REECE GRKINIC 14 FUSI TOUTAI 13 EDDIE VATUVEI 19 GEORGE VATUVEI 22 LIMONI LATU COACH RICHARD BARNES

 

Hills v Guildford 
Crestwood Oval, Sunday 17 May  
2.00pm 
Referee: Mathew Treneman  Touch Judges: Lyndsay Packer, Nathan Smith

BULLS: 1 SCOTT HOGAN 2 ANTHONY OVERTON 3 ADAM MCMILLAN 14 JASON GERECS 5 JON SAKR 6 SEAN MCGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BROD WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 ADAM SPICER 19 BRENDAN TARRANT 16 AARON WESTON 17 JOE MATAELE 18 FRAZER MASINAMUA COACH PAUL GRIFFIN 

OWLS: 1 JAMES GAMMIDGE 2 SULIASI SULI 3 VINNIE FONOTI 4 MANU LAVU LAVU 5 FILAMONE LASALO 6 ANTHONY KATRIB 7 ANTHONY LAYHOUN 8 KURT DE LUIS 9 FAIMNIFO SEVE 10 JAMIE STOWERS 11 JONATHAN MOSE 12 JACK MORRIS 13 JOSHUA KHOURY 14 CRAIG FIELD 15 THOMAS FIELD 16 LESLIE NGAULAFE 17 JAMIE DHALI 18 TAUTITAPU MASTERS

 

Belrose v Blacktown 
Lionel Watts Reserve, Sunday 17 May  
3.00pm 
Referee: Darian Furner  Touch Judges: Jimmy Oliveira, Shaun McHatton

EAGLES: 1 JAMES MORTIMER 2 PHIL DOMJEN 3 DAMIAN RETI 4 JOSH TUITUPOU 5 ANDREW HALSTEAD 6 MITCHELL GIBBONS 7 SCOTT ROSSER 8 ALEX MAMMONE 9 DAVID MARANDO 10 BEN PICKERING 11 COREY MURPHY 12 ADAM SAUNDERS 13 NATHAN COOPER 14 BRENTON WINNELL 15 TOM NEEDHAM 16 RYAN FIELDEN 18 TAYLOR MATTHEWS COACH JAMES MORTIMER

WORKERS: 1 DANIEL CASSONE 15 POREVA KIRIKAVA 3 FRED LATULIPE 4 JARON SMITH 5 DANIEL SMITH 6 BLAKE GOODMAN 9 LAZARUS BROWN 8 TAVIUNI MARIOTA 7 BLAKE DUNSCOMBE 17 JORDAN STRICKLAND 11 JOSH FRASER 12 WILL BUTLER 13 WAYNE BEH © 18 SKIPPY LIPANO 2 CHARLIE LATULIPE 10 JOHN LEAPAI 20 PHOENIX VAIOTU 14 JAD MAHMOUD 16 TONI SASSINE 21 YAHIA MASRI 19 TIA AMOSA 24 TRAEDYN FONOIA COACH LEON LATULIPE