Newcastle v Mounties 
Hunter Stadium, Saturday 6 June 
12:40pm 
Referee: Lawrence McDonnell Touch Judges: Brendan Lucas, Jimmy Oliveira

KNIGHTS: 1 JAKE MAMO 2 HONETI TUHA 3 PAT MATA’UTIA 4 CHANEL MATA’UTIA 5 KERROD HOLLAND 6 DYLAN PHYTHIAN 7 JAELEN FEENEY 8 JAMES TAYLOR 9 CHAD REDMAN 10 PATERIKA VAIVAI 11 LACHLAN FITZGIBBON 12 JOSEPH TAPINE 13 CLINT NEWTON (C) 14 DANNY KERR 15 MICHAEL STEELE 16 MARVIN FILIPO 17 TAMA KOOPU 20 JAKE FINN COACH MATT LANTRY
MOUNTIES: 1 MITCH CRONIN 2 BILL TUPOU 3 PAT MATAELE 4 JEREMY HAWKINS 5 GUS AIGA 6 JOSH MCCRONE 7 MITCH CORNISH 8 KYLE O’DONNELL 9 KURT ROBINSON 10 LUKE PAGE 11 SONNY BRISTOW 12 MITCH BARNETT 13 RHYS KENNEDY 14 WILLIE MATAKA 15 SAM DUGGAN 16 CLAY PRIEST 17 JAKE GOODWIN COACH STEPHEN ANTONELLI

New Zealand v Canterbury 
Mount Smart Stadium, Saturday 6 June 
1:00pm (New Zealand Time) 
Referee: Shane Rehm Touch Judges: Kena Waikai, Aaron Kesha

WARRIORS: 1 SAM COOK 2 VILIAMI KAVEINGA 3 ARDEN MCCARTHY 4 DAVID FUSITU’A 5 PAUL ULBERG 6 API PEWHAIRANGI 7 MASON LINO 8 CHARLIE GUBB 9 NATHANIEL ROACHE 10 NATHANIEL PETERU 11 RAYMOND FAITALA-MARINER 12 JAMES BELL 13 DAVID BHANA 14 STEDMAN LEFAU 15 TOAFOFOA SIPLEY 16 ZAC TIPPINS 17 JARROD TUA COACH STACEY JONES
BULLDOGS: 1 JALINE GRAHAM 2 TYRONE PHILLIPS 3 CHASE STANLEY 4 JACOB LOKO 5 JARROD MCINALLY 6 MATT FRAWLEY 7 DANE CHISHOLM 8 ANTONIO KAUFUSI 9 DAMIEN COOK 10 DANNY FUALALO 11 SHAUN LANE 12 DAVID MINUTE 13 JASON SCHIRNACK INTERCHANGE 14 MAKAHESI MAKATOA 15 LEVI DODD 16 HERMAN ESE’ESE 17 BRAD CLARK 19 TAUTALATASI TASI COACH ANDREW PATMORE

Newtown v Wyong 
Olympic Park, Muswellbrook, Saturday 6 June 
2:45pm 
Referee:
Drew Oultram Touch Judges: Mitchell Stone, Brendan Wood

JETS: 1 NATHAN GARDNER 2 DANIEL ABOU-SLEIMAN 3 SAMI SAUILUMA 4 MITCH BROWN 5 NESIASI MATAITONGA 6 DALLAS WELLS 7 TODD MURPHY 8 ANDREW PEARN 9 PAT POLITONI 10 RAY MOUJALLI 11 TINIRAU ARONA 12 JUNIOR ROQICA 13 TIM ROBINSON 14 KURT DILLON 15 KURT KARA 16 PATRICE SIOLO 17 SAULALA HOUMA COACH GREG MATTERSON
ROOS: 1 CHRIS CENTRONE 2 OMAR SLAIMANKHEL 3 BRENDAN ELLIOT 4 BENNETT LESLIE 5 NENE MACDONALD 6 SAMISONI LANGI 7 TYLER CORNISH 8 MAGNUS STROMQUIST 9 MITCH WILLIAMS © 10 ABRAHAM PAPALII 11 JACK SIEJKA 12 LEIVAHA PULU 13 LAGI SETU 14 BROCK MOLAN 15 JAKE LEWIS 16 MATT MCLLWRICK 17 SHAUN BOSS COACH RIP TAYLOR

Illawarra v Wests Tigers 
Workers Arena, Goulburn, Saturday 6 June 
3:00pm 
Referee:
Damian Briscoe Touch Judges: Michael Laverty, Mathew Damaso

CUTTERS: 1 JUSTIN HUNT 2 TYRON CRANSTON 3 DYLAN FARRELL 4 CHARLY RUNCIMAN 5 KITI GLYMIN 6 DREW HUTCHISON 7 BLAKE WALLACE 8 GEORGE ROSE 9 CRAIG GARVEY 10 RORY O’BRIEN 11 NATHAN GREEN 12 ADAM TUIMAVAVE-GERRARD 17 RUSSELL PACKER 14 SAM COSTER 15 RULON NUTIRA 16 SHANNON WAKEMAN 20 KAYNE BRENNAN COACH SCOTT LOGAN
TIGERS: 1 KURTIS ROWE 2 JOHN SILA 3 NATHAN MILONE 4 MARION SEVE 5 MASON CERRUTO 6 PENANI MANUMALEALII 7 JOSH DRINKWATER 8 JACK BUCHANAN 9 JOEL LUANI (C) 10 MATTHEW LODGE 11 LAMAR LIOLEVAVE 12 WES LOLO 13 BRENDEN SANTI 14 MANAIA CHERRINGTON 15 MICHAEL BULLOCK 16 ANDY FIAGATUSA 17 TYLER CASSELL 18 SALESI FUNAKI COACH PAUL FLETCHER

Penrith v Wentworthville 
Regional Stadium, Port Macquarie, Saturday 6 June 
6:00pm 
Referee:
Liam Nicholls Touch Judges: Corey Richardson – CRL, Brad Ross – CRL

PANTHERS: 1 KIERAN MOSS 2 EDDIE AIONO 3 CHRIS SMITH 4 WILL SMITH 5 TOM EISENHUTH 6 ISAAC JOHN 7 ADRIAN DAVIS 8 RODNEY COATES 9 BRENDAN ATTWOOD 10 LEILANI LATU 11 NATHAN SMITH 12 TUPOU SOPOAGA 13 SAM ANDERSON INTERCHANGE 14 STANTON ALBERT 15 SAM SCARLETT 16 WELLINGTON ALBERT 17 MATT EISENHUTH 23 ANDY SAUNDERS COACH GARTH BRENNAN
MAGPIES: 1 ADAM QUINLAN 2 FABIAN GOODALL 3 JOHN FOLAU 4 VAI TOUTAI 5 BURETA FARAIMO 6 RYAN MATTERSON 7 LUKE KELLY 8 TUI KAMIKAMICA 9 SAM GORMAN 10 TANIELA LASALO 11 CODY NELSON 12 JOSH ALOIAI 13 JOSEPH PAULO INTERCHANGE 14 KAYSA PRITCHARD 15 FRED PAKUTOA 16 MOSES MANU 17 JAKE BUTLER-FLEMING 18 BEAU HENRY COACH BRETT COOK

Manly v North Sydney 
Scully Park, Tamworth, Saturday 6 June 
6:00pm 
Referee:
Daniel Olford Touch Judges: Luke Sheather – CRL, Tim Kennedy – CRL  
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

SEA EAGLES: 1 DOM REARDON 2 DELROY BERRYMAN 3 BRAYDEN WILIAME 4 TONY SATINI 5 DAVID WILLIAMS 6 JACK LITTLEJOHN 7 KURT ALDRIDGE 8 UITI BAKER 9 JAYDEN HODGES 10 TYSON ANDREWS 11 DYLAN KELLY 12 MICHAEL CHEE KAM 13 JORDAN LATHAM 14 MANAIA RUDOLPH 15 TODD WILSON 16 BEN FRITZ 17 SIOSAIA VAVE (C) COACH LUKE WILLIAMSON
BEARS: 1 IRAE SIMONE 2 DANE CHANG 3 DARRYL MILLARD 4 ED MURPHY 5 BERNARD GREGORIUS 6 CODY WALKER 7 DARREN NICHOLLS (C) 8 FRED JUNIOR MAUALA 9 SCOTT SORENSEN 10 ZANE MUSGROVE 11 TULSA SAUMAMOA 12 JACK GOSIEWSKI 13 JESSE ROBERTS 14 BRENDAN MCKINNON 15 EVAN LEE 16 KERESOMA SIONE 17 LATRELL SCHAUMKEL 18 NAT NEALE COACH BEN GARDINER