Sydney Shield Teams Rd 17

Mounties v Western Suburbs
Mounties Complex, Saturday 11th July  
1.00pm
Referee: Jeff Hartup Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Trent Cini

MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 JAMES HORVAT 3 LOUIS VAIOTU 4 BLAKE RITCHIE 5 JAYDEN WHARERAU 6 BRENDAN NEWTON 7 BRADLEY SPEECHLEY 8 ROBERT TULIATU 9 JOHN MARTIN 10 JACOB MAYER 11 RYAN JEFFERYS 12 BEN WHITEHOUSE 13 JOE NAPOLETANO 14 ZAC WEDESWEILER 15 LAKEHM AIONO 16 JOSUA CAKACAKA 17 MARCO MUSCATELLO 18 JOEL PATULLO 19 ROB WORSLEY 20 RHYS NORMAN COACH GLENN ANTONELLI
MAGPIES: 1 BLAKE SUTTON 2 FALCON PENI 3 JEROME MOSE 4 KURT ATKINSON 5 OBED KARWHIN 6 JAMES GORING 7 DAMIEN DOAN 8 JACOB NANSEN 9 TOM HARRIS 10 DANE COSKERIE 11 JAMIE HILL 12 JOHN JOSEPH 13 JAMES MIRCESKI 14 DANIEL BELL 15 JACOB ESAU 16 MARK MCCORMACK 17 HAYDEN JOHNSTON 19 PJ LEIFI 20 TEVITA MOLI VEA 22 SONI PAASI COACH DANIEL BEARDSHAW

 

Peninsula v Auburn 
Lake Park, Saturday 11th July 
2.30pm
Referee: James Vella Touch Judges: Andrew Wheeler, Shaun McHatton
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

SEAGULLS: 1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 BRANDON LIAINA 4 BARRY MCGRADY 5 JEREMY MARSHALL 6 BLAKE CAVALLARO 7 SAM SHORT 8 DAMIAN LAWLER 9 HARRY BERRYMAN (c) 10 JAMES LEULUAI 11 TOM LEATHERBY 12 MIKEY TIOPIRA 13 CHRIS WILLIAMS 14 JACK MICANS 15 MITCH LEACH 16 VINNY NGARO 17 JON GRIMES 24 KNOX TIME COACH TIM GEE
WARRIORS: 1 JOSEPH BURCHELL 2 TUUTA LANGI 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 ABRAHAM EL ZAKHEM 5 JARDIN SANJOVIC 6 KYLE KRISANSKY-KENNEDY 7 ZAC GREENE 8 MARVIN TAUHINI 9 JOSH MONTGOMERY 10 WILL SOLWAY 11 ANTON IARIA 12 JASON TUULAU 13 TIM TA 14 JAASON FINAU 15 MITCHELL MORTON 16 KISI TAULANI 17 JACK MITCHELL 19 LACHLAN LEE 20 JAMEL HUNT 21 PETER TIA TIA 24 MATT HALALILO 25 YAHIA MASRI COACH LEE MALKOUN

 

Windsor v Cabramatta 
Windsor Sports Complex, Sunday 12th July  
1.15pm
Referee: Scot Murray Touch Judges: Lyndsay Packer, Darian Furner
Listen Live via hawkesburyradio.com.au on 89.9FM 

WOLVES: 1 LACHLAN JACKSON 2 JAHMARLEY FUIMAONO 3 JAIMON WORMLEATON 4 ROBBIE GRAHAM 5 BRANDON SMALLWOOD 6 MICHAEL MACKINDER 7 DAVID FARKAS 8 JORDAN STRATTON 9 LUKE ATCHISON (C) 10 BRANDON NANGAITI 11 CARL WINTERSTEIN 12 CLAYTON DODT 13 KAIN HOWARTH 14 CAMERON COLLINS 15 DEAN BARRON 16 SOLOMONE FOSTER 17 JADON NEWSOME 19 PJ CARTWRIGHT 20 ZANE WALFORD COACH CHRIS BOYD
TWO BLUES: 1 LUKE LAVENDER 2 MARK GRIFFITH 3 SIMON FONUA 4 JACOB TATUPU 5 IOANE IOANE 6 PISA FATU 7 JEREMY SAFI 8 EDDIE TAVITA 9 MIKE MUNDAY 10 SINAPATI SOLIA 11 TROY SAPSFORD 12 TRAOY SAPSFORD 20 HENRY IUTA 14 SOLOMON TOMOKINO 15 JOSH ELMAR 16 HENRY MAHE 17 JARRED DELAUNEY 18 TIFA IUTA 21 AARON TERAKI COACH LEVIH WARBY

 

Wentworthville v Belrose
Ringrose Park, Sunday 12th July 
1.00pm
Referee: Keiron Irons Touch Judges: Mark Hinton, Taylor Deland-Cleveland
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

MAGPIES: 1 DWYNNE BROWN 2 ARTHUR TAKAPU 3 DAVID SISIFA 4 REGAN HAIKA 5 CECIL MCKENZIE 22 KEEHAN DIAMOND 7 DEAN MATTERSON 10 JORDAN TUKERE 9 MATT PRICE 23 NETARNI SUKA 11 JACK MILLER 13 SOLOMONE LASALO 6 SIMON GREAVES 20 MATT COLLINS 21 ALLAN NIUSELA 12 VALU NASIO 8 PALU MEHE COACH ALEX CHAN
EAGLES: 1 CHRISTIAN BATE 2 PHIL DOMJEN 3 RYAN MAWHINNEY 4 ANDREW HALSTEAD 5 SHEM GRIEVE 6 SCOTT ROSSER 7 TAYLOR MATTHEWS 8 MITCHELL GIBBONS 9 DAVID MARANDO 10 BEN PICKERING 11 COREY MURPHY 12 KEN SZEREMTA 13 NATHAN COOPER 14 JORDAN SIMS 15 ADAM SAUNDERS 16 LUKE BETTS 17 BEAU ABRAHAMS COACH JAMES MORTIMER

 

East Campbelltown v Hills 
Waminda Oval, Sunday 12th July 
2.30pm
Referee: Todd Smith Touch Judges: Feras Karem, Mathew Damaso

EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRAIG MOUSTAKAS 3 KITE PASEKA 14 FUSI TOUTAI 19 GEORGE VATUVEI 6 AMANONO TOVIO 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 9 JOHN DA SILVA 10 BEN JANKOWSKI 12 JARRYD EGGLETON 20 MASON TALOLUA 13 EDDIE VATUVEI 5 MANDELLA FALEAFA 17 REECE GRKINIC 18 SOLOMONA FAINIFO 23 ROSS MATI-LERFI COACH RICHARD BARNES
BULLS: 1 JON SAKR 2 ANTHONY OVERTON 3 EDRIC HOLMES 4 ADAM McMILLAN 5 ASH JOHNSON 6 SEAN McGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BROD WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 ADAM SPICER 14 HARLAN ALAALATOA 15 JAKE CARLAW 16 KENNEDY PETTYBORNE 18 JOE MATAELE COACH PAUL GRIFFIN