Mounties v Newtown 
GIO Stadium, Saturday 18 July 
12:40pm 
Referee: Damian Briscoe Touch Judges: Mathew Damaso, Richard Daizli
Live on Fox Sports ON Channel 501 

MOUNTIES: 1 STEWART MILLS 2 BILL TUPOU 3 MITCH CRONIN 4 JEREMY HAWKINS 5 GUS AIGA 6 JOSH MCCRONE © 7 MITCH CORNISH 8 JEFF LYNCH 9 GLEN BUTTRISS 10 MARK NICHOLLS 11 PAT MATAELE 12 MITCH BARNETT 13 TEVITA PANGAI JUNIOR 14 RHYS KENNEDY 15 KYLE O’DONNELL 16 CLAY PRIEST 17 SAM DUGGAN 18 WILLIE MATAKA COACH STEPHEN ANTONELLI
JETS: 1 NATHAN GARDNER 2 MITCH BROWN 3 BLAKE AYSHFORD 4 CORIN SMITH 5 DANIEL ABOU-SLEIMAN 6 GERARD MCCALLUM 7 TODD MURPHY 8 SAULALA HOUMA 9 PAT POLITONI 10 TIM ROBINSON 11 TINIRAU ARONA 12 SAMI SAUILUMA 13 JUNIOR ROQICA 14 ANDREW PEARN 15 KURT KARA 16 NESIASI MATAITONGA 17 RAY MOUJALLI 18 DALLAS WELLS 20 AHMAD ELLAZ COACH GREG MATTERSON

Illawarra V New Zealand 
WIN Stadium, Saturday 18 July 
3:00pm  
Referee:
Jeff Hartup Touch Judges: John Woods, Jimmy Oliveira

CUTTERS: 1 TYRON CRANSTON 2 ELI ROBERTS 3 JUNIOR VAIVAI 4 BRENT ANDERSON 5 KAYNE BRENNAN 6 ADAM CLUNE 7 BLAKE WALLACE 8 RUSSELL PACKER 9 CRAIG GARVEY 10 LUKE PAGE 11 NATHAN GREEN 12 ADAM TUIMAVAVE-GERRARD 13 SHANNON WAKEMAN 14 SAM COSTER 15 CHRIS LEWIS 16 PENI BOTIKI 22 TEKINA VAILEA COACH SCOTT LOGAN
WARRIORS: 1 GLEN FISIIAHI 2 KEN MAUMALO 3 MATTHEW ALLWOOD 4 DOMINIQUE PEYROUX 5 VILIAMI KAVEINGA 6 ATA HINGANO 7 MASON LINO 8 UPU POCHING 9 NATHANIEL ROACHE 10 SAM LISONE 11 JOHN PALAVI © 12 DAVID BHANA 13 SEBASTINE IKAHIHIFO 14 JAMES BELL 15 DANIEL PALAVI 16 PAKI AFU 17 ZAC TIPPINS COACH STACEY JONES

Canterbury v Penrith 
Belmore Sports Ground, Saturday 18 July 
3:00pm 
Referee: Tim Roby Touch Judges: Brendan Wood, Mitchell Stone
Listen Live on Hawkesbury Radio on 89.9FM or hawkesburyradio.com.au, or via Radiohub.com.au  

BULLDOGS: 1 JALINE GRAHAM 2 TYRONE PHILLIPS 3 CHASE STANLEY 4 JACOB LOKO 5 COREY THOMPSON 6 MATT FRAWLEY 7 DANE CHISHOLM 8 ANTONIO KAUFUSI 9 DAMIEN COOK 10 DANNY FUALALO 11 DAVID MINUTE 12 ADAM ELLIOTT 13 LLOYD PERRETT 14 LEVI DODD 15 MAKAHESI MAKATOA 16 HERMAN ESE’ESE 17 JASON SCHIRNACK 19 BRAD CLARK COACH ANDREW PATMORE
PANTHERS: 1 ADRIAN DAVIS 2 EDDIE AIONO 3 ROBERT JENNINGS 4 CHRIS SMITH 5 MALAKAI WATENE-ZELEZNIAK 6 ISAAC JOHN 7 WILL SMITH 8 MATT EISENHUTH 9 SIONE KATOA 10 LEILANI LATU 11 BRENDAN ATTWOOD 12 BEN MURDOCH- MASILA 13 TUPOU SOPOAGA 14 ANDY SAUNDERS 15 STANLEY WAQA 16 MALIKO FALINO 17 DANIEL FOSTER 19 SAM HOLLIS COACH GARTH BRENNAN

Newcastle v Wyong 
Newcastle Sports Ground No. 2, Sunday 19 July 
3:00pm  
Referee: Daniel Olford Touch Judges: Rohan Best, Benjamin Teague

KNIGHTS: 1 JAKE MAMO 2 HONETI TUHA 3 PAT MATA’UTIA 4 CHANEL MATA’UTIA 5 NATHAN ROSS 6 CARLOS TUIMAVAVE 7 JAELEN FEENEY 8 DAMIAN SIRONEN 9 DYLAN PHYTHIAN 10 TAMA KOOPU 11 LACHLAN FITZGIBBON 12 CLINT NEWTON 13 MARVIN FILIPO 14 JAMES ELIAS 15 KERROD HOLLAND 16 BRETT JARRETT 17 BEN TUPOU 20 TUIALA TOGITASI COACH MATT LANTRY
ROOS: 1 OMAR SLAIMANKHEL 2 KIEREN GALLAGHER 3 BRENDAN ELLIOT 4 NATHAN SMITH 5 CHRIS CENTRONE 6 SAMISONI LANGI 7 TYLER CORNISH 8 MAGNUS STROMQUIST 9 MITCH WILLIAMS © 10 ELONI VUNAKECE 11 LEIVAHA PULU 12 WILLIE MANU 13 LAGI SETU 14 BROCK MOLAN 15 ABRAHAM PAPALII 16 SHAUN BOSS 17 SUAIA MATAGI COACH RIP TAYLOR

North Sydney v Wentworthville 
North Sydney Oval, Sunday 19 July 
3:00pm 
Referee: Liam Nicholls Touch Judges: Brendan Lucas, Scot Murray
Listen Live on Sunday at 3:00pm via 100.1FM or
triplehfm.com.au

BEARS: 1 DARRYL MILLARD 2 BERNARD GREGORIUS 3 JOHN OLIVE 4 ED MURPHY 5 LATRELL SCHAUMKEL 6 CODY WALKER 7 DARREN NICHOLLS (C) 8 NATHAN BROWN 9 PAUL CARTER 10 ZANE MUSGROVE 11 TULSA SAUMAMOA 12 KYLE TURNER 13 CHEYNE WHITELAW 14 SCOTT SORENSEN 15 EVAN LEE 16 FRED JUNIOR MAUALA 17 JESSE ROBERTS 18 SAM MANULELEUA COACH BEN GARDINER
MAGPIES: 1 JAKE BUTLER-FLEMING 2 BURETA FARAIMO 3 FABIAN GOODALL 4 VAI TOUTAI 5 HALAUAFU LAVAKA 6 RYAN MATTERSON 7 BEAU HENRY 8 DANIEL ALVARO 9 SAM GORMAN 10 TUI KAMIKAMICA 11 CODY NELSON 12 MOSES MANU 13 JOSEPH UALESI 14 DEAN PARATA 15 TAUNAOLA KEI 16 WES MOURAD 17 NICK KASSIS COACH STEVEN HALES

WESTS TIGERS AND MANLY HAVE THE BYE