Blacktown v Mounties
H.E Laybutt Fields, Saturday 25th July
3.00pm
Referee: Scot Murray Touch Judges: Scott Shepherd, Tim Robinson

WORKERS: 1 JOHN WESLEY TAAGA 2 WILL BUTLER 3 JERRY KEY 4 TALA MAPESONE 5 FRED LATULIPE 6 MATT PLACE 7 ALEX SEINI 26 TERRY MANTON 9 JAKE ATTARD (c) 21 JOHN LEAPAI 11 BARNES TAVUI-LEOTA 25 KALATI TOLEAFOA 13 FETONGI TUINAUVAI 10 TAKAI MOEAKIOLA 14 SENE TALA 17 MIKE FILIMONA 19 POREVA KIRIKAVA COACH PAT WEISNER & DAN COCHRAN
MOUNTIES: 1 MITCH BEGGS 2 SAM AIGA 3 BEN CHAHOUD 4 DAVE CAHALANE 5 BLAKE RITCHIE 6 MAURICE KENNEDY 7 JAKE WALSH 8 JUSTIN LEMALU 9 KURT ROBINSON 10 JAKE GOODWIN 11 JOE ROKOQO 12 STEVEN TAVITA 13 MICHAEL MORRIS 14 MATTHEW WHITEHOUSE 15 LOU GOODWIN 16 JARROD BRACKENHOFER 17 JACOB MAYER COACH CHRIS HUTCHISON

 

Windsor v Auburn 
Windsor Sports Complex, Saturday 25th July 
6.00pm
Referee: Todd Smith Touch Judges: Damien Simes, Lyndsay Packer

WOLVES: 1 RAYMOND LESOA 2 DANIEL BROWN 3 PAUL SIMONA 4 TOM EISENHUTH 5 CHRIS AUNESE-SCANLAN 6 LOGAN GEYER 7 AARON FARKAS 8 RYAN TRAMONTE (c) 9 DANIEL FOSTER 10 JACK QUEALEY 11 PAT HOLLIS 12 SHENELLE HAUMONO 13 SAM HOLLIS 14 SIONE TONGA 16 GUY HODGINS 17 HUTCH MAIAVA 18 TEMATA RANGI 19 DEAN BARRON 20 REECE GOLDSMITH COACH BRAD PRIOR
WARRIORS: 1 TAUTALATASI TASI 2 ETHAN NATOLI 3 HEKA NANAI 4 DANNY BARAKAT 5 JOELI TUVITU 6 CLIFF NYE 7 CONNOR JONES 8 WILL SOLWAY 9 JAMIE CLARK 10 VINCE RENNIE 11 HALA AKAUOLA 12 JUNIOR TIA KILIFI 13 JORDAN BOWLES 14 GEORGE TSIKRIKAS 15 TUPOU IONGI 16 WILL MITCHELL 17 RICHARD COOREY COACH DARREN MAROON

 

Wentworthville v Guildford
Ringrose Park, Sunday 26th July
1.20pm
Referee: Ryan Jackson Touch Judges: Mathew Treneman, Jay Farlow

MAGPIES: 1 DWAYNE BROWN 2 COREY MAKELIM 3 NICHOLAS WALKER 4 CECIL MACKENZIE 5 JOSEPH PO’UHILA 6 HENRY RAIWALUI (c) 7 JACK MADDEN 8 MITCHELL MAMARY 9 BRENDAN WATERS 10 STEPHEN HOWARD 11 DANIEL HOWARD 12 JACK MILLER 13 BLAKE COOK 14 DANIEL PERKINS 15 MIKAERA WHAREAITU - ORMSBY 16 FOU TAGIILIMA 17 CHRIS RAKETE 25 ERNIE RASMUSSEN COACH CHRIS YATES
OWLS: 1 ANTHONY LAYHOUN 2 JAMES TUIATAHI 3 HARMONY HUNT 4 DANE AUKOFALOU 5 LESLIE NGAULAFUE 6 TOBY EVANS 7 CHAD PORTER 8 JOSHUA GRAHAM 9 TYRONNE SHELLEY 10 CASEY ELLIS 11 SHANE SHACKLETON (c) 12 CALEB KASIANO 13 KELLY BENSON 14 SHANE HUNT 15 JARED CLARKE 16 CAMERON GRAHAM 17 JORDON ABOUHAIDER 18 CHRIS SAAB COACH STEVE GHOSN

 

Cabramatta v Western Suburbs
New Era Stadium, Sunday 26th July
3.00pm
Referee: Jeff Hartup Touch Judges: Mark Bohan, Mark Hinton

TWO BLUES: 1 JASON GREY 2 CAMERON EYLES 3 JOSH DAVIS 4 B.J.NATHAN 5 LUKE LAVENDER 6 NATHAN MASSEY 7 KRIS KEATING 8 KURT DILLION 9 JORDAN GALLOWAY 10 MITCH SIMPSON 11 ADRIAN HA`ANGANA 12 TAREK EL MASRI 13 MALAKAI HOUMA 14 JEREMY SAFI 15 MATUI FUKOFUKA 16 JACK NOBLE 17 PAT LENARD COACH JASON WILLIAMS
MAGPIES: 1 SHANNON GALLANT 2 JAYDEN WHEELHOUSE 3 TOM MORRISON 4 SAMA SAUVAO 5 JOHN TOHI 6 BLAKE LAZARUS 7 WAYDE DUNLEY 8 JIM LAULILII 9 PETER NAY 10 TESIMONI TEALIAULI 11 LUKE WILLIAMS 12 JACKSON WILLIAMS 13 DAVID HARRIS 15 RONNIE PALUMBO 16 DANE COSKERIE 17 MARCEL OWEN 20 THOMAS GREALY COACH NATHAN WATERS

 

Asquith v Kingsgrove
Storey Park, Sunday 26th July
3.00pm
Referee: James Vella Touch Judges: Shaun McHatton, Darren Van de Moosdyk
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

MAGPIES: 1 JACK HAWKINS 2 JAMIE INGRAM 15 TRENT JENNINGS 4 GREG DAVIS 17 MICK PEARSALL 6 BRAD WALL 7 AARON GROOM 8 BRENDAN HURD 9 BEN FISHER 10 FRANCIS TUIGAMALO 23 JOEL TUBBS 14 DYLAN MCKEOWN 13 JOEL LATHAM 18 WILLIE LOFU LOFU 21 MARK DAOUD 11 DANIEL VASEAK 24 LACHLAN PIPER 5 SAM BUTTEL COACH SIMON CLARKE
COLTS: 1 DANIEL ASCOLI 2 THOMAS SZABO 3 CHARMOON TUMUPU 4 JAKE STEADMAN 5 JAMES HANCOCK 6 HARRY BARSDELL 7 COREY WILLIS 8 CURTLEY CALDWELL 9 HAYDEN WARREN 10 BILLY TSIKRIKAS 11 DANIEL ARAHU 12 SAMET ERTEN 13 ABDUL EL MASRI 14 STEFANO TOTIDIS 15 JARROD ROBSON 16 RYAN MONAGHAN 17 PAKIELI KAUFUSI COACH GEORGE KULEN

 

Concord Burwood v BYE