Sydney Shield Teams Rd 20

AUBURN V BELROSE
LIDCOMBE OVAL, SATURDAY 1ST AUGUST
1.00PM
REFEREE: DAMIEN SIMES TOUCH JUDGES: JIMMY OLIVEIRA, DARREN VAN DE MOOSDYK

WARRIORS: 1 JOEY BURCHELL 2 ERIC RUKA 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 JOSH MONTGOMERY 5 JARDIN SANJOVIC 6 ZAC GREENE 7 ARTHUR LITTLE 8 LACHLAN LEE 9 ROBBIE KAMOTO 10 JAMEL HUNT 11 MATT HALALILO 12 JASON TUULAU 13 MITCHELL MORETON 14 JAASON FINAU 15 JACK MITCHELL 16 EAD KASSEM 17 MARVIN TAUHINI 18 AVIA MINUTE COACH LEE MALKOUN
EAGLES: 1 CHRISTIAN BATE 2 PHIL DOMJEN 3 DAMIAN RETI 4 ANDREW HALSTEAD 5 RYAN MAWHINNEY 6 SCOTT ROSSER 7 JAMES MORTIMER 8 JIMMY CURTIS 9 DAVID MARANDO 10 ALEX MAMMONE 11 COREY MURPHY 12 ADAM SAUNDERS 13 NATHAN COOPER 14 BEN PICKERING 15 SHEM GRIEVE 16 KEN SZEREMTA 17 LUKE BETTS COACH JAMES MORTIMER

 

BLACKTOWN V HILLS
H.E. LAYBUTT FIELDS, SATURDAY 1ST AUGUST
1.00PM
REFEREE: TRENT CINI TOUCH JUDGES: SHAUN MCHATTON, MARK HINTON

WORKERS: 1 DANIEL CASSONE 2 CAMERON MANTON 3 JARON SMITH 4 TIAMANA TAMARIKI-AMOSA 5 LOMANO LUFE 6 LAZARUS BROWN 7 BLAKE GOODMAN 8 JAD MAHMOUD 9 SKIP LIPANO 10 JORDAN STRICKLAND 11 CHARLIE LATULIPE 12 JOSHUA FRAZER 13 VANN WALLACE 14 PHOENIX VAIOTU 15 JAIDEN LAING 16 BLAKE DUNSCOMBE 17 GAVIN PATUKI 18 TERRY MANTON 20 KALATI TOLEAFOA COACH LEON LATULIPE
BULLS: 1 SCOTT HOGAN 2 ANTHONY OVERTON 3 EDRIC HOLMES 4 ADAM MCMILLAN 5 ASH JOHNSON 6 SEAN MCGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BROD WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 ADAM SPICER 14 HARLAN ALAALATOA 15 AARON WESTON 16 KENNEDY PETTYBORNE 18 JOE MATAELE COACH PAUL GRIFFIN

 

WINDSOR V WESTERN SUBURBS
WINDSOR SPORTS COMPLEX, SATURDAY 1ST AUGUST
3.15PM
REFEREE: MATTHEW TRENEMAN TOUCH JUDGES: PHILLIP SUNG, JAMES VELLA

WOLVES: 1 LACHLAN JACKSON 2 BRANDON SMALLWOOD 3 CLAYTON DODT 4 ROBBIE GRAHAM 5 JAMON WORMLEATON 6 MICHAEL MACKINDER 7 DAVID FARKAS 8 JACK QUEALEY 9 LUKE ATCHISON © 10 GUY HODGINS 11 CARL WINTERSTEIN 12 TEMATA RANGI 13 KAIN HOWARTH 14 CAMERON COLLINS 15 DEAN BARRON 16 JADON NEWSOME 17 SOLOMONE FOSTER 18 JORDAN STRATTON 22 GAVIN BERTOLDI COACH CHRIS BOYD
MAGPIES: 1 BLAKE SUTTON 2 FALCON PENI 3 RHYS TUCKER 4 KURT ATKINSON 5 SIMON SIMONA 6 JAMES GORLING 7 DAMIEN DOAN 8 FA’ATUI UELE 9 TOM HARRIS 10 JAMES MIRCESKI 11 JAMIE HILL 12 HAYDEN JOHNSON 13 PJ LELFL 14 DANIEL BELL 15 JACOB ESSU 16 MARK MCCORMACK 19 TEVITA MOIL VEA COACH DANIEL BEARDSHAW/MARK BARNES

 

PENINSULA V WENTWORTHVILLE
LAKE PARK, SATURDAY 1ST AUGUST
4.45PM
REFEREE: DARIAN FURNER TOUCH JUDGES: TODD SMITH, BRENDEN WOOD
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

SEAGULLS: 1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 BRANDON LIAINA 4 BARRY MCGRADY 5 JEREMY MARSHALL 6 BLAKE CAVALLARO 7 SAM SHORT 8 DAMIAN LAWLER 9 HARRY BERRYMAN (C) 10 JAMES LEULUAI 11 TIM PONT 12 TOM LEATHERBY 13 CHRIS WILLIAMS 14 MIKEY TIOPIRA 15 MITCH LEACH 16 VINNY NGARO 17 GEORGE PALAU 24 KNOX TIME COACH TIM GEE
MAGPIES: 1 DAVID SISIFA 2 ARTHUR TAKAPU 3 REGAN RONA 4 REGAN HAIKA 5 STEVE FAFITA 22 KEEHAN DIAMOND 7 DEAN MATTERSON 10 JORDAN TUKERE 9 MATT PRICE 23 NETARNI SUKA 12 VALU NASIO 13 SOLOMONE LASALO 6 SIMON GREAVES 14 SAM KEI 17 KALA LEHA 20 MATT COLLINS 21 ALLAN NIUSELA COACH ALEX CHAN

 

GUILDFORD V CABRAMATTA
MCCREDIE PARK, SUNDAY 2ND AUGUST
1.00PM
REFEREE: KIEREN IRONS TOUCH JUDGES: SHAUN McHATTON, MARK HINTON

OWLS: 1 ANTHONY KATRIB 2 JEREMEY KING 3 VINCENT FONOTI 4 JULIAN KING 5 JORDON MUNA 6 FAIMNIFO SEVE 7 TROY DARGAN 8 THOMAS FIELD 9 DENZAL TONISE 10 KURT DELUIS 11 MITCH BURT 12 CALEB KASIANO 13 SEAN WAPOLE 14 ALEC BUSH 15 CRAIG FIELD 16 JOSHUA MAREE 17 JONOTHON MOSE
TWO BLUES: 1 LUKE SIMPSON 2 SIKONE FUKOFUKA 3 HENRY IUTA 4 GRAYSON GOODWIN 5 BRETT MANNING 6 MIKE MUNDAY 7 SAXON FISCHER-GRAY 8 TIFA IUTA 9 JAKE JACKSON 10 RICHIE POHAHAU 11 CAMERON MARTIN 12 AARON TERAKI 20 JOSH ELMER 14 SOLOMON TOMOKINO 15 JARRED DELAUNEY 16 DION HARRIS 17 BUCKY SOLIO 18 ARMIN PRIPUZOIC 19 HENRY MAHE 21 GRAHAM HARRIS COACH LEVIH WARBY

 

EAST CAMPBELLTOWN V ASQUITH
WAMINDA OVAL, SUNDAY 2ND AUGUST
2.30PM
REFEREE: DAMIAN BRISCOE TOUCH JUDGES: LYNDSAY PACKER, MATHEW DAMASO

EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRIAG MOUTASKAS 3 FUSI TOUTAI 4 AMANONO TOVIO 19 GEORGE VATUVEI 6 EDWIN (SEAN) CONNOR 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 9 JOHN DA SILVA 10 BEN ZYCCHETTO 12 JARRYD EGGLETON 20 MASON TALOLUA 11 CODY TIMOTI 15 KITE PASEKA 16 BEN JANKOWSKI 18 SOLOMONA FAINIFA 19 SHANE LALOGAFAU 23 ROSS MATI-LERFI COACH RICHARD BARNES
MAGPIES: 1 BRAD HORDER 2 MELI KATIA 3 LUKE HANSON 4 HAYDEN SPENCER 5 MICK LANE 6 AIDAN CARNEY 7 MATT STACHNIK 8 LUKE MCDONALD 9 SHAE JARVIS 10 TAYLOR MCCANN 11 ROB WILLIAMS 12 AARON PAPERA 13 NAT BARNES 14 JARED PALMER 15 JUSTIN EVES 16 RYAN WHEELER 17 PAUL KATIA COACH INA PAPERA