Teams Rd 24 | Ron Massey Cup

Wentworthville v Asquith
Ringrose Oval, Sunday 6th September
2.00pm

Referee: Todd Smith Touch Judges: Philip Sung, Feras Karem

Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

WENTY MAGPIES: 1 HENRY RAIWALUI (c) 2 DANIEL PERKINS 3 K.J. MACKENZIE 4 JAKE BUTLER-FLEMING 5 NICHOLAS WALKER 6 BRENDAN WATERS 7 JACK MADDEN 8 TAUNAOLA KEI 9 DEAN PARATA 10 MITCHELL STANFIELD 11 DANIEL HOWARD (c) 12 CHRIS RAKETE 13 BLAKE COOK 14 COREY MAKELIM 15 STEVE HOWARD 16 MICHAEL LEKKAS 24 MITCHELL MAMARY COACH CHRIS YATES

ASQUITH MAGPIES: 1 JACK HAWKINS 5 GREG DAVIS 3 JECO MARKETO 4 ADAM KALCINA 17 MICK PEARSALL 6 BEN FISHER 7 AARON GROOM 8 BRENDAN HURD 9 DANIEL VASEK 10 FRANCIS TUIGAMALA 12 TOM YOUNG 14 DYLAN MCKEOWN 13 JOEL LATHAM 11 BRAD WALL 15 TRENT JENNINGS 18 WILLIE LOFU LOFU 21 MARK DAOUD 22 TAYLOR MCCANN 23 JOEL TUBBS 2 SHAE JARVIS COACH SIMON CLARKE

 

Guildford v Auburn
Leichhardt Oval, Sunday 6th September
2.00pm

Referee: Ryan Jackson Touch Judges: Brendan Lucas, Mark Bohan

OWLS: 1 JERMAIN MATI-LEFI 2 JAMES TUIATAHI 3 HARMONY HUNT 4 DANE AUKOFALOU 5 LESLIE NGAULAFUE 6 TOBY EVANS 7 CHAD PORTER 8 JOSHUA GRAHAM 9 TYRONNE SHELLEY 10 CASEY ELLIS 11 SHANE SHACKLETON (c) 12 KELLY BENSON 13 CHRIS SAAB 14 JARED CLARKE 15 CAMERON GRAHAM 16 JORDON MUNA 17 FAIMINIFO SEVE 30 CALEB KASIANO 22 CALEB HUNT 23 JORDON ABOUHAIDER COACH STEVE GHOSN

WARRIORS: 1 CLIFF NYE 2 JOEY BURCHELL 18 HEKA NANAI 4 DANNY BARAKAT 5 JOELI TUVITU 6 LINDON MCGRADY 7 ARTHUR LITTLE 8 WILL SOLWAY 9 JAMIE CLARK 10 VINCE RENNIE 11 ELIAS SUKKAR 12 JUNIOR TIA KILIFI 13 JORDAN BOWLES 14 CONNOR JONES 15 TUPOU IONGI 16 LACHIE LEE 17 PJ HUNT 24 RICHARD COOREY COACH DARREN MAROON

 

Concord-Burwood v Blacktown
Leichhardt Oval, Sunday 6th September
4.00pm

Referee: Drew Oultram Touch Judges: Benjamin Teague, Brenden Wood

WOLVES: 1 JOE ULUIBAU 2 ALOFI MATAELE 3 SAM LATU 4 REINHOLD KAMILO 5 DANE CHANG 7 JACKSON GARLICK 21 SCOTT WILLIAMS 8 DIAMOND CHARLIE 9 JETHRO FRIEND 10 KEMUELI SERU 11 KAVA UTOIKAMANU 12 JOE MATAELE 13 DANIEL FEPULEAI 14 JOE FLINT 15 ANDREW ARTEMI 16 TORI TUILETUFUGA 17 BRENDON TARRANT COACHES NYKE ZAMMIT & MICK HABIB

WORKERS: 1 JOHN WESLEY TAAGA 2 SOSAIA TANGINOA 3 BYRON FRUEAN 4 TALA MAPESONE 26 NUU AKERIPA 6 MATT PLACE (c) 7 BRAEDEN BATISTE 8 DAVID FILIMONA 9 JOSHJUA TANGITAU 10 ATONIO PELESASA 11 FETONGI TUINAUVAI 13 TAKAI MOEAKIOLA 12 BARNABAS TAVUI-LEOTA 23 TIGER VATUVEI 15 ANDREW PRITCHARD 21 OLIVER GORDON 14 JERRY KEY 17 KILIFI TIA-KILIFI 16 JAKE ATTARD 5 WILLIAM BUTLER 22 FREDDIE LATULIPE 19 SENE TALA COACH PAT WEISNER & DAN COCHRAN

 

Mounties v Windsor
Ringrose Oval, Sunday 6th September
4.00pm

Referee: Jeff Hartup Touch Judges: Darian Furner, Scot Murray

Listen Live on hawkesburyradio.com.au or 89.9FM

Delayed at 9pm via 100.1FM or triplehfm.com.au

MOUNTIES: 1 JOHN KENNEDY 2 SAM AIGA 3 WAYNE DARGAN 4 DAVE CAHALANE 5 SHANNON CHAPMAN 6 MAURICE KENNEDY 7 JAKE WALSH 8 JAKE GOODWIN 9 KURT ROBINSON 10 STEVEN TAVITA 11 JOE ROKOQO 12 BEN CHAHOUD 13 MICHAEL MORRIS 14 MATTHEW WHITEHOUSE 15 JARROD BRACKENHOFER 16 MITCH BEGGS 17 JACOB MAYER 18 JOE NAPOLETANO 19 JUSTIN LEMALU COACH CHRIS HUTCHISON

WOLVES: 1 RAYMOND LESOA 2 RATU EMORI TUISESE 3 JACK NELSON 4 MARLI SINI 5 CHRIS AUNESE-SCANLAN 6 AARON FARKAS 7 SIONE TONGA 8 HUTCH MAIAVA 9 REECE GOLDSMITH 10 RYAN TRAMONTE (C) 11 PAT HOLLIS 12 SHENELLE HAUMONO 13 RYAN CUSACK 14 PAUL SIMONA 15 JACK QUEALEY 16 TEMATA RANGI 17 GUY HODGINS COACH BRAD PRIOR