Canberra v WSAS
Raiders Club, Saturday, 13 February 
12:30pm
Referee:
 Bradley Kiehne Touch Judges: Brendan Pearson and Daniel Baird

CANBERRA: 1 BRENDAN SALTNER 2 HARLEY SMITH- SHIELDS 3 JACOB CHURCH 4 DANIEL GOODWIN 5 TREMAYNE CHATFIELD 6 LACHLAN EVESTON 7 JOHN VELOUDOS 8 MATTHEW DRAGISIC 9 JOE ROBERTS 10 ALEXAVIER PUNOU 11 TYLER PETERS 12 JONAH LATU 13 KRISTIAN JENSEN © 14 MITCHELL ATKINSON 15 WAYNE PARKER 16 LOUIS JANG 17 TATE BROOKE 18 GUS MARSHALL 19 KALI TANESI 20 AUSTIN MCDOUGALL 21 CHARLIE WOOLFORD 22 BRAYDEN ROBERTSON 23 KAYNE LAUNDESS 24 SOLOMONE KAUFUSI COACH ADAM KYLE
WSAS: 1 ISSAC AKUIKO 2 JORDAN D”AMICO 3 ANTONE MOANANU 4 ZAC DUCLOS 5 THOMAS DELAILOA 6 CAMPBELL BYRD 7 MAIKAKI MAIKAKI 8 LIAM HEKU 9 FRED PUPU 24 ASTON VAIOTU 23 ALBERT ETUATI FAVAEE 13 GRAIG PORTER 12 JOCOB WILKINSON 21 LUIGI ISA 15 JAYDEN YATES 16 FILIMUMA FILIMAUA 17 SIONE TUPOU 18 RADJO JANKOVIC 19 KOHEN WRIGHT 20 TALLIS SMITH COACH PAUL BENT

 

SWSAS v Cronulla
Kirkham Oval, Saturday, 13 February 
12:00 noon
Referee:
Stephen Bourke Touch Judges: Robert Morey and Jason Ndeira

SWSAS: 1 JAZZAIAH SCHAAFHAUSEN 2 JUNIOR AFAMILIONA 3 KING ISAAKO 4 CHRIS PATOLO 5 PAUL ANAMANI 6 HENRY MANU 7 STEVEN DENGATE 8 MAVONI TUIFUA 9 LOGAN HAYDEN © 10 ELVIS OLOAGA 11 OSCAR CHONG NEE 12 LACHLAN DEETH 13 ALFIE TROPEA 14 CAMERON HIGBID 15 WILL ANGEL 16 JACK LAFOLAFO 17 ISMAIL EL OMAR
CRONULLA: 1 JONAIAH LUALUA 2 CAMERON O’CONNOR 3 BRONSON XERRI 4 DECLAN CASEY 5 GEORGE SUKANAIVALU 6 KAI BROADHURST © 7 ANGUS ERNST 8 JOSHUA HOLT 9 ISAAC LONGMUIR 10 SAINT SAKAI 11 WILLIAM SWANN 12 ADAM MORTLOCK 13 ANDREW THOMSON 14 BAILEY CANTRILL 15 JACKSON DEVINE 16 MAX WISEMAN 17 DAMON SMITH 18 LOGAN KEPU COACH GLENN BRAILEY

 

Penrith v Balmain
Pepper Stadium, Saturday, 13 February 
10:00am
Referee:
Cameron Paddy Touch Judges: Billy Greatbach and Bianca Santi

PENRITH: 1 HAYDEN BONANNO 2 ZACHARY CINI 3 HENRY TOGISE 4 MATTHEW FAAUILA 5 JACK DENNIS 6 DYLAN WHITE 7 JACK MORRISON 8 LINDSEY SMITH 9 MAURICE TRINDALL 10 ETHAN MOKOIA 11 SHAWN BLORE 12 LUKE PURU 13 TEVITA PIUKANA 14 SIONE COLLINS 15 SPENCER LENIU 16 BRAIDEN MAGELE 17 CHASE CHAPMAN 18 ETHAN CLARK-WOOD
BALMAIN: 1 BEN STEVANOVIC 2 MYDON ONG 3 REGGIE ALOFIPO 4 TYLER TUIGAMALA 5 DANIEL SYKES 6 LACHLAN ILIAS 7 SAUL LEWIS 8 SOSAIA TEAKARAANGA 9 SAM ELIAS 10 VEA BLOOMFIELD 11 BEN CODY 12 MATEO TATOLA 23 KEENAN BEN PANIORA 17 LACHLAN HUGHES 18 OWEN MOEFILI 22 JOSH RIZK 23 TBA COACH JARRED FARLOW

 

Illawarra v North Sydney
WIN Stadium, Saturday, 13 February 
10:00am
Referee:
 Ryan Thomas Touch Judges: Tyron Jordan and Garth Burley

ILLAWARRA: 1 ELIJAH HUMBLE 2 AIDAN PLUNKETT 3 ALEX SARGENT 4 AARON SCHOUPP 5 DEAN KINLYSIDE 6 TARJE WHITFORD 7 RHYS SHERLOCK 8 JOSEPH DICKSON 9 DYLAN LUCAS 10 REECE OWEN 11 ZAC WILLIAMS 12 SHALOM O’OFOU 13 BEN FULTON (C) 15 CONNOR MUHLEISEN 16 KUYAN WELLINGTON 17 CONNOR MCNALLY 19 SIONE LUFE 20 BLAKE DOWEL COACH ADAM BLAKE
NORTH SYDNEY: 1 TAZBIR HOSSAIN 2 ETHAN CARR 3 TAFUNA TAUMALOLO 4 JACKSON DUNN 5 AARON FOGARTY 6 JIMMY HAWKINS 7 TAJ MICKLEY 8 JORDAN ESHMAN 9 SEAN BARTLETT 10 GEORGE TANGI 11 ETHAN CHRISTIAN 12 JOHN PANGAN 13 DARCY HARDMAN © 14 BILLY POLLARD 15 JOSH PADUCH 16 VAUGHN EDMUNDS 17 CHARBEL YACOUB 18 SWEZLY MARUPO COACH DANIEL POLLARD

 

Central Coast v Parramatta
Morry Breen Oval, Saturday, 13 February 
10:00am
Referee:
Shaun Greentree Touch Judges: Adam Baxter and Michael Karam

CENTRAL COAST: 1 JACOB PAYNE 2 JACK FRASCA 3 TYSON JAMES 4 KEEGAN TURNER 5 SAXON WOLLENHAUPT 6 HARRISON EDWARDS 7 LEWIS SHEENS 8 JAKE O’MELEY 9 MATTHEW MORGAN 10 JED SILVESTER 11 JEDD BOREHAM 12 JACK SMITH 13 JACK SITINI WILKINSON ALIPATE 14 BENJAMIN MAU 15 CAMPBELL SHEPPARD 16 WIL HUDSON 17 FLETCHER BERRY 18 RYAN JONES
PARRAMATTA: 1 JOHN PAUL NOHRA 2 ASAELI VUIKAKI 3 WILLIAM KEI 4 PETER TEVAGA 5 CLIFF LEA’AETOA 6 DYLAN BROWN 7 TYLER FIELD 8 STEFANO UTOIKAMANU 9 KYLE SCHNEIDER © 10 HARRY DUGGAN 11 MATT DOOREY 12 VALANCE HARRIS 13 UELLINGTON SEVE 14 LUKE SOMMERTON 15 CHARBEL TASIPALE 16 JAYDEN TANNER 17 MARK TEPU-SMITH 18 JOSHUA BOUMELHEM 19 DENNIS MATAIA 20 RONAN KING 21 DALLAS KING 22 PHILLIP FANENE 23 DANE OOSTENDORP 24 ROMA UILOU

 

Manly v Newcastle
Brookvale Oval, Saturday, 13 February 
10:00am
Referee:
 Nathan Loveday Touch Judges: Charlie Suters and Luke Heckendorf

MANLY: 1 DANIEL ALA 2 ARMANI BIDDLE 3 ALBERT HOPOATE 4 MAX LEHMANN 5 SIMI AFEAKI 6 TREMAINE TERZIS 7 HARRY WILSON - CAPT 8 ISAAC MEEHAN 9 FREDDY LUSSICK 10 BEN COLLINS 11 JOSHUA FEPULEAI 12 SEAN VAIVELATA 13 TOM HARDCASTLE 14 KEITH TITMUSS 15 JOSHUA SCHUSTER 16 LENNOX WHITTAKER 17 TOM LATU 18 DANTE SA

NEWCASTLE: 1 LOGAN HUMPHRIES 2 TEVA MATAORA 3 SHAUN CASEY 4 TOBY MARKS 5 FINN CARLIN 6 JOCK MADDEN 7 PHOENIX CROSSLAND 8 KINGSLEY JENNINGS 9 TYRAN OTT 10 TOM BAKER 11 TIMANU ALEXANDER 12 JOEL DARK 13 BROCK GARDNER © 14 CAMERON DAVIES 15 ROSS HAIDLE 16 LACHLAN POPE 17 JOCK SULLIVAN 19 TOA MATOKA 20 ETHAN GINE 21 JACK BROWN COACH MARK MORRISSEY

 

Canterbury v St George
Belmore Sports Ground, Saturday, 13 February 
10:00am
Referee:
Aaron Moller Touch Judges: Joseph Tesoriero and Joseph Eid  

CANTERBURY: 1 LOGAN DILLON 2 JOHN KWIAH 3 BRODIE STRICKLAND 4 MICHAEL FAHD © 5 VILLY TEVAGA 6 TOMMY TALAU 7 JAKE AVERILLO 8 TERENCE TOOMATA 9 RYAN GRAY 10 VIKILIFI HOPOI 11 VINCENT TAKATAKA 12 PESAMINO PASINA 13 KURTIS MORRIN 15 JUSTIN FILO 16 FUNAKI MATAVESI 17 FRED TOHI 19 JACOB SNOWBALL 20 GIANMARIO SERRATORE 21 MOSESE POPE COACH CHARBEL KHOURY  
ST GEORGE: 1 ETHAN HICKS 2 VOLKAN ER 3 USAIA LOVODUA 4 NICHOLAS MAROUN 5 LEO IOANE 6 TYSON MARTIN 7 JOHN HARB 8 DELRIO IAKOPO 9 JYE MCRAE 10 SIMEONE TAATEO 11 RYAN ECONOMOU 12 LEROY MAGALOGO 13 HARRIS GEORGOPOULOS (C) 14 ANDREAS JOANNOU 15 DANIEL TEECE-JOHNSON 16 INOKE SIALE 18 AIDAN O’MALLEY 19 WILLIAM SALIBA 20 COOPER STEVENS 24 KEPA REWHITI 26 JESSE JACKSON COACH GRAEME WYNN

 

Roosters v Souths
Henson Park, Saturday, 13 February 
10:30am
Referee:
Daniel Luttringer Touch Judges: Ethan Murray and Ethan Linnane

ROOSTERS: 1 LACHLAN DALY O'RILEY 2 CRAIG McKENZIE 3 MAX TOWNS 4 TAGHE MURPHY 5 ETHAN JACKY 6 BAYLEIGH BENTLEY - HAPE 7 BAILEY HAYWARD 8 TUKINI JEANNOT 9 JARRED McCASKILL 10 DWAYNE FUIMAONO 11 DAMARIO LOKENI PURCELL 12 LUCA MORETTI 13 BLAKE CHETCUTI 14 MALCOLM GREEN 15 DEAN WIDDERS 16 THOMAS GILES 17 JUNARA TOLOUNO 18 JOSH FONG 19 KOBE RUGLESS 20 RICHARD POLIERI 21 JULIAN ZISSIS 22 SIONE FAKATULOLO 23 LEO CARROLL 24 BLAKE RICHARDSON 25 TAINE MATAKAIONGO 
SOUTHS: 1 DALTON ARMSTRONG 2 REIHANA LEUII 3 RAINE DELLOW 4 JENSON TAUMOEPEAU 5 ETHAN SAISOAA 6 MATT DIVE 7 PAUL TURNER 8 AIDAN MANOWSKI 9 WILL QUICK 10 HARRY LARKIN 11 CASEY BUSHBY 12 MAILA CHAN-FOON 13 EGAN BUTCHER 14 SAM SCHLEDE 15 TREVOR-JOSEPH SIONTALI 16 JOHN DODDS 18 KAYLIB SAVAGE 19 KY BOURIS 20 BEN HANDLEY 21 JORDAN LITTLE 22 ADRIAN JANVRIN 23 JACK STEWART 24 MASE RUKA 25 BERAT KAYA COACH JASON PETERSON