Canberra v WSAS
Raiders Club, Saturday 13 February 
2:00pm
Referee:
 Jo West Touch Judges: Andrew Nightingale and Karra-lee Nolan

CANBERRA: 1 ANDRE NIKO 19 TOM WILLIAMS 3 SEBASTIAN KRIS 4 MATHEW LYONS 5 DAINE SPENCER 6 SATO KETIA OPO 7 LACHLAN COOPER © 8 TEVITA FEHOKO 9 SAM FINNEGAN 10 JACOB FIELD 21 DUSTIN LITSTER 17 DYLAN CLARK 13 DAN KEIR 14 TIM MERRITT 15 JACK BASTICK 16 FRANCIS-SOKAI TAI 23 JESSE DENT 18 LUKE BURTON 11 SHARMAH SCHMIDT 2 JEDIDIAH SIMBIKEN 12 JAKE NOTARAS 22 KEINAN GROGAN 23 QUINLYN CANNON 24 LAZARUS VAALEPU COACH DEAN SOUTER  
WSAS: 1 HENDERSON GODFREY 2 THOMAS LOFTS 22 ISAIA TONE 4 SIONE TAUFA 5 KALLUM MACKAY 6 COREY MATTHEWS 7 BRENDAN HANDS 8 HARRISON LEONARD 9 PJ TEVAGA-VAIGALEPA 10 HENRY NAFOI 11 ALEXANDER MYLES 12 JOHN KAUFUSI 25 JAKE GILLETT-GOW 17 MENI LUKE 15 JOSHUA BROHMBAL 14 SAGELE HARRISON 16 NATHAN WILKINS 18 DYLAN MC BAIN 19 TANE TE RANGI COACH BEN LAWFORD

 

Perth v Cronulla
Curtin University, Saturday 13 February 
11:00am
Referee:
 Ben Solomon Touch Judges: Jason Pike Donny Bell

PERTH: 1 SOLIOA FAFAFU 2 CURTIS DANSEY SMALLER 3 BRYCE MCROBERT 4 BRANDON WRIGHT 5 TAMBA LEBBIE 6 BAYLEY GILL 7 KYLE TUKAPUA 8 WILL FINAU 9 FLETCHER HAROLD C 10 DAMIAN DARLINGTON 11 PAYDEN PORTER © 12 MALAKI CHAN BOON 13 JESSE DAY 14 JOHN LEOTA 15 MARCELL KUTATAI 16 TAIAPA GRAHAM 17 CHANDLER BLACKWELL 18 CHRISTIAN SMITH
CRONULLA: 1 AMO LUALUA 2 ISAAC LUMELUME 3 SEMISI KIOA 4 DYLAN XERRI 5 CHRIS TUPOU 6 LUKE METCALF 7 KYLE FLANAGAN 8 DONAVAN BRIGGS 9 BLAYKE BRAILEY 10 FINE KULA 11 JAEMAN SALMON 12 LUKE KISALOFF 13 LACHLAN SMITH 14 LUKE JURD 15 KALANI PEWHAIRANGI-CHARLIE 16 JACK DILLON 17 JAMES ROUMANOS 18 JACKSON FERRIS 20 DEAN TATSIS COACH DAVE HOWLETT

 

Penrith v Balmain
Pepper Stadium, Saturday 13 February 
11:30am
Referee:
 Jake Sutherland Touch Judges: Cameron Turner and Tom Stindl

PENRITH: 1 MARLON RITCHIE 2 ZACHARY RYAN 3 WILLIAM PAPALIITELE 4 JESSE ABBOTT 5 BRIAN TOO 6 DEAN BLORE 7 SEAN O’SULLIVAN © 8 ROCKY TOGATUKI 9 TREMAINE BROWN 10 THOMAS SKINNER 11 VONDEL WILLIAMS-LIOLEVAVE 12 WILLIAM BURNS 13 SAMUEL RODOVU 14 SETEFANO HALA 15 MITCHELL KENNY 16 TERRELL SMITH 17 BILLY LENIU 18 JAKE TAGO COACH BEN HARDEN
BALMAIN: 1 RYAN PAPENHUYZEN 2 ANGELO PANAMBALAMA 3 ZAC ALLEN 24 MOSESE SULI 5 ABDALLA MATAR 6 JOSH BERMINGHAM 7 ADAM RIZK 8 SPIKE TEIO 9 BENNETT WHEELHOUSE 10 CALEB CAMPBELL 11 JUSTIN FRAIN 12 ALEX SEYFARTH 13 ADAM DOUEIHI 14 KOBE THORSON 15 LACHLAN ATTWOOD 17 WILL LAWSON 20 OFA AMONE COACH MICHAEL FRAIN

 

Illawarra v North Sydney
WIN Stadium, Saturday 13 February 
11:30am
Referee:
 Andrew McRae Touch Judges: Andrew Gilchrist and Micheal Ford

ILLAWARRA: 1 DYLAN MORRIS 2 SAM MCCANN 3 STEVEN MARSTERS 4 ZAC LOMAX 5 JASON GILLARD 6 TRISTAN SAILOR 7 JACKSON WILLIS 8 HAYDEN LOMAX (C) 9 COOPER PURCELL 10 JOSH DOWEL 11 TRENT PEOPLES 12 JAYDEN MORGAN 13 JACKSON FORD 15 JACK CROSS 16 THOMAS HARRIS 19 CALLUM FRANCHI 20 JACOB MCGRATH 23 JUVILEE SAMIU COACH SHANE MILLARD 
NORTH SYDNEY: 1 KENNETH KORO 2 NATHAN KHALIL 3 ARISENTO BOU SLEIMAN 4 SEAN SABUETY 5 JASON JANA 6 RIKIHANA CLEMENS 7 LACHLAN WILLIAMS 8 CAMERON YEATES © 9 FRANK TOOMALATAI 10 NATHAN ARGUE 11 SAMUEL MCGREGOR 12 MATTHEW HAMMOND 13 AYDEN CARLING 14 CLINTON AIONO 15 ARTHUR MELHAM 16 JACKSON STEWART 17 HIRA RAHARAHA 18 LUKE HODGE 19 SAMUEL DOLORES COACH MARK MCGAW

 

Central Coast v Parramatta
Morry Breen Oval, Saturday 13 February 
11:15am
Referee:
 Cameron Mitchell Touch Judges: Michael Colla and Ben McMurray

CENTRAL COAST: 1 NICHOLAS O’MELEY 2 KYE MARTIN 3 JESSE HOURN 4 JEREMY ABDULLAH 5 BLAKE TAAFFE 7 KYE HOPWOOD 8 WILLIAM GRASSBY 9 JOEL MULA 10 MATHEW SHEPPARD 11 ZAK BAGNALL 13 ELIH JACKSON 14 CHASE PARTRIDGE 16 PETER KOSZYK 17 MCCOY WHITE 18 BRANDON THOMPSON 19 SAMUEL PAUL 20 TBA
PARRAMATTA: 1 JOHN FONUA 2 NICK OKLADNIKOV 3 TUI AFUALO 4 NOEL AUKAFOLAU 5 HAZE DUNSTER 6 ALEX SEVE 7 TRAVIS TURNBULL 8 SEAN KEPPIE 9 VEA TAPA 10 BENI VALU 11 JOSH CARR © 12 FILIA UTOIKAMANU 13 MICHAEL TUPOU 14 MITCH HYDE 15 STEVE DRESLER 16 OREGON KAUFUSI 17 JESSE CRONIN 18 ELIE ELZAKHEM 19 ETHAN PARRY

 

Manly v Newcastle
Brookvale Oval, Saturday 13 February 
11:30am
Referee:
Patrick Mackay Touch Judges: Keith Povah and Jack Hislop

MANLY: 1 LUKE POLSELLI 2 PULONGA KAVAEFIAFI 3 JOHN HOPOATE CAPT 4 TEVITA FUNA 5 JUSTIN BURT 6 JACK ONGOSIA 7 MANASE FAINU 8 FREDI SIONE 9 DION SOLAESE 10 JAIDEN TARRANT 11 BRYDEN RAMIEN 12 KANE MCQUIGGIN 13 JOHN TUIVAITI 14 ANDREW MAUAVA 15 INOKE FAKAI 16 TOM VAN BOKHOVEN 17 EDDY FRY 18 SAM VERRILLS
NEWCASTLE: 1 MATT COOPER 2 LACHLAN WALMSLEY 3 BRAYDEN MUSGROVE 4 TOMMY SAU 5 SAM MCINTYRE 6 TYLER KEARSEY 7 BRENDAN O’HAGAN 8 SOANE HUFANGA 9 TOM STARLING © 10 PASAMI SAULO 11 JAYDEN HOCKING 12 LYNDON HILLS 13 KURTIS DARK 14 NASH BIRCH 15 LUKE CASSON 16 WILL DAVIES 17 MATT CROKER 18 CALLUM WESLEY COACH ANTHONY GLEESON

 

Canterbury v St George
Belmore Sports Ground, Saturday 13 February 
11:30am
Referee:
 Christopher Chalkley Touch Judges: Dean Tyler and Joel Mani

CANTERBURY: 1 ALVIN MAUNGATTI 2 DANIEL PARKER 3 SOSAIA TALIVAKIOLA 4 BAILEY SIMONSSON 5 BILAL MAARBANI 6 KEIRAN HAYMAN 7 BRANDON WAKEHAM 8 GIORDAN PATEA 9 REED MAHONEY 10 TAVITA FESOLAI 11 JACK GORDON 12 JAMES CLARK 13 KAYNE KALACHE © 14 WILL KERR 15 TENIKO TUNUPOPO 16 ABRAHAM GHANEM 17 SHANE FUATAGA 19 FILI HAVEA 20 JACOB WINTERSTEIN COACH SHANE SULTANA  
ST GEORGE: 1 SETEFANO IKAMUI 2 DEAN XENOS 3 ALLAN TUIGAMALA 4 STANLEY MALAE 5 TIKOA LENE 6 JOEL BRADFORD 7 JACK WHITE 8 JOSH SULI-RUKA 9 JOEL HOLDSWORTH (C) 10 LACHLAN NAVALE 11 SEMISI FILIHIAHEKAVA 12 JEFFREY TUITAVUKI 13 DANIEL DE VECCHIS 14 JACK BURRASTON 15 JAYDN FIELD 16 KIERAN WYLD 18 CHRISTIAN PETERIKA 19 DYLAN CLIFFORD 20 ENAISI TOKELAU 21 RONALD HUNTER COACH BRAD LIGGINS

 

Roosters v Souths
Henson Park, Saturday 13 February 
12:00 noon
Referee:
 Mitchell Currie Touch Judges: Michael Smaill and Tom Cambourn

ROOSTERS: 1 KYLE LOWE 2 JACKSON MOHI 3 WETERE POMPEY 4 ZANE BLAKE 5 TYRELL NEIUFI 6 JAKE HAZARD 7 VICTOR RADLEY (C) 8 MITCH BUTFIELD 9 MATTHEW WOOLNOUGH 10 GRANT TAULAFO 11 BRANDON TAVAE 12 JACKSON FREI 13 EDENN ROGERS - SMITH 14 REECE TOWNSEND 15 JIMIJO LARSON 16 ISAIAH CONWAY 17 SHANE TOMOKINO 18 TOM FULLER 19 SHANNON GARDINER 20 JED BOURIS 21 ETHAN O’NEILL 22 CALLAN TURNER 23 LINCOLN STEWART COACH ARTIE KITINAS
SOUTHS: 1 DYLAN O’CONNOR 2 JONNY MITSIAS 3 CAMPBELL GRAHAM 4 TARQUINN ALATIPI 5 MAWENE HIROTI 6 DEAN HAWKINS 7 KURTIS PREECE 8 EMRE GULER 9 JOSH COOK 10 SAM DOWNES 11 BLAKE MANOWSKI 12 JOEY LOS’E 13 CAMERON MURRAY 14 PHOENIX HUNT 15 DANIEL FIFITA 16 KEENEN NGAMOTU 17 KY RODWELL 18 TRISTON REILLY 19 LEE TURNER 20 KOBI HOOKEY 21 HENRY-SIRIAH FUIMAONO 22 JAKE KAMBOS 23 NICHOLAS MOUGIOS 24 RANGI-PAOA BOYCE COACH MATT KING