TEAMS | Harold Matthews Rd 2

St George v Illawarra
Jubilee Oval, Saturday 20 February 
9:30am
ST GEORGE
1 ETHAN HICKS 2 VOLKAN ER 3 DARRYL SHARPLEY 4 NICHOLAS MAROUN 5 USAIA LOVODUA 6 TYSON MARTIN 7 JOHN HARB 8 DELRIO IAKOPO 9 JYE MCRAE 10 SIMEONE TAATEO 11 LUCIANO SVAGELLI 12 LEROY MAGALOGO 13 HARRIS GEORGOPOULOS (C) 14 ANDREAS JOANNOU 15 DANIEL TEECE-JOHNSON 24 KEPA RAWHITI 26 JESSE JACKSON COACH GRAEME WYNN
ILLAWARRA 1 ELIJAH HUMBLE 2 AIDAN PLUNKETT 3 ALEX SARGENT 4 AARON SCHOUPP 5 LACHLAN ROGERS 6 TARJE WHITFORD 7 RHYS SHERLOCK 8 BEN FULTON (C) 9 DYLAN LUCAS 10 SIONE LUFE 11 BAILEY ANTROBUS 12 BLAKE DOWEL 13 SHALOM O’OFOU 15 CONNOR MUHLEISEN 16 KUYAN WELLINGTON 17 CONNOR MCNALLY 19 ZAC WILLIAMS COACH ADAM BLAKE

 

Balmain v Parramatta
Leichhardt Oval, Saturday 20 February 
10:00am
BALMAIN
1 BEN STEVANOVIC 2 SAM KARWHIN 3 REGGIE ALOFIPO 4 TYLER TUIGAMALA 5 DANIEL SYKES 6 LACHLAN ILIAS 7 SAUL LEWIS 8 SOSAIA TEAKARAANGA 9 SAM ELIAS 10 VEA BLOOMFIELD 11 BEN CODY 12 MATEO TATOLA 13 KEENAN BEN PANIORA 14 STEVEN SANDS 15 BEN MALLIA 16 JOSH RIZK 17 LACHLAN HUGHES 18 OWEN MOEFILI 19 SAM MAFI COACH JARRED FARLOW
PARRAMATTA 1 JOHN PAUL NOHRA 2 JOSHUA BOUMELHEM 3 WILLIAM KEI 4 PETER TEVAGA 5 CLIFF LEA’AETOA 6 DYLAN BROWN 7 RONAN KING 8 STEFANO UTOIKAMANU 9 KYLE SCHNEIDER © 10 HARRY DUGGAN 11 MATT DOOREY 12 VALANCE HARRIS 13 UELLINGTON SEVE 14 LUKE SOMMERTON 15 CHARBEL TASIPALE 16 JAYDEN TANNER 17 MARK TEPU-SMITH 18 DALLAS KING 19 DENNIS MATAIA 20 TYLER FIELD 21 PHILLIP FANENE 22 ASAELI VUICAKAU 23 DANE OOSTENDORP 24 ROMA UILOU COACH SCOTT JONES

 

Roosters v WSAS
Henson Park, Saturday 20 February 
10:30am
ROOSTERS
1 LACHLAN DALY O'RILEY 2 LEO CARROLL 3 MAX TOWNS 4 TADGH MURPHY 5 ETHAN JACKY 6 BAYLEIGH BENTLEY - HAPE 7 BAILEY HAYWARD 8 TUKINI JEANNOT 9 JARROD MCCASKILL 10 DUWANYE FUIMAONO © 11 DAMARIO LOKENI PURCELL 12 LUCA MORETTI 13 BLAKE CHETCUTI 14 MALCOLM GREEN 15 DEAN WIDDERS 16 THOMAS GILES 17 JUNARA TOLUONO 18 RICHARD POLIERI 19 KOBE RUGLESS 20 JOSH FONG 21 JULIAN ZISSIS 22 SIONE FAKATULOLO 23 LEO CARROLL 24 BLAKE RICHARDSON 25 TAINE MATAKAIONGO
WSAS 1 ISSAC AKUIKO 2 JORDAN D”AMICO 23 ANTONE MOANANU 4 ZAC DUCLOS 5 THOMAS DELAILOA 6 CAMPBELL BYRD 7 MAIKAKI MAIKAKI (C) 8 LIAM HEKU 18 RADJO JANKOVIC 24 ASTON VAIOTU 17 SIONE TUPOU 12 JACOB WILKINSON 13 GRAIG PORTER 19 LUIGI ISA 15 JAYDEN YATES 21 FILIMUMA FILIMAUA-TAU 9 FRED PUPU 20 TALLIS SMITH COACH PAUL BENT

 

Western Suburbs v Cronulla
Campbelltown Stadium, Saturday 20 February 
11:30am
WESTERN SUBURBS
1 TYRONE HARDING 2 CAMERON OITMANN 3 MOSESE VUKI 4 TYLER RULLIS 5 ELIJAH PEACOCK 6 ETUALE TOA 7 CHRISTIAN URSO 8 FELIX SMITH 9 BEN QUINLAN 10 TUKI KYRIACOU 11 BRODY DOONER 12 HENRY LEALUGA-PUHOTAU 13 MASON HURST 15 RUA NGATI 16 WILLIAM SAUNDERS 17 JAKOB BLAKE 18 JAMES VALEVATU 19 JAYKE LEALUGA-PUHOTAU 20 MARCUS MOORE 21 MARC ZAURRINI 22 FREDDY KINI COACH WAYNE AZZOPARDI
CRONULLA 1 JONAIAH LUALUA 2 CAMERON O’CONNOR 3 BRONSON XERRI 4 DECLAN CASEY 5 GEORGE SUKANAIVALU 6 KAI BROADHURST © 7 ANGUS ERNST 8 JOSHUA HOLT 9 ISAAC LONGMUIR 10 FRANKLIN PELE 11 WILLIAM SWANN 12 ADAM MORTLOCK 13 ANDREW THOMSON 14 BAILEY CANTRILL 15 JACKSON DEVINE 16 KY SMITH 17 LOGAN KEPU 18 SAINT SAKAI COACH GLENN BRAILEY

 

Penrith v Newcastle
Pepper Stadium, Saturday 20 February 
11:30am
PENRITH
1 HAYDEN BONANNO 2 ZACHARY CINI 3 HENRY TOGISE 4 MATTHEW FAAUILA 5 ETHAN CLARK-WOOD 6 DYLAN WHITE 7 JACK MORRISON 8 ETHAN MOKOIA 9 MAURICE TRINDALL 10 LINDSEY SMITH 11 SHAWN BLORE 12 LUKE PURU 13 AYDEN PITTMAN-LYON 14 SIONA COLLINS 15 BRAIDEN MAGELE 16 CHACE CHAPMAN 21 SPENCER LENIU 17 JACK DENNIS 18 JODECI LAUMUA 19 JERAMIAH TRINDALL COACH DAVID MACKINNON
NEWCASTLE 1 LOGAN HUMPHRIES 2 TEVA MATAORA 3 SHAUN CASEY 4 TIMANU ALEXANDER 5 FINN CARLIN 6 JOCK MADDEN 7 PHOENIX CROSSLAND 8 LACHLAN POPE 9 TYRAN OTT 10 KINGSLEY JENNINGS 11 ROSS HAIDLE 12 JOEL DARK 13 BROCK GARDNER © 14 CAMERON DAVIES 16 MATTHEW SMITH 17 JOCK SULLIVAN 20 SAM JONES COACH MARK MORRISSEY

 

South Sydney v North Sydney
Redfern Oval, Saturday 20 February 
12 noon
SOUTH SYDNEY
1 DALTON ARMSTRONG 2 REIHANA LEUII 3 RAINE DELLOW 4 JENSON TAUMOEPEAU 5 ETHAN SAISOAA 6 MATT DIVE 7 PAUL TURNER 8 AIDAN MANOWSKI 9 JACK STEWART 10 HARRY LARKIN 11 CASEY BUSHBY 12 MAILA CHAN-FOON 13 EGAN BUTCHER (C) 14 SAM SCHLEDE 15 TREVOR-JOSEPH SIONTALI 16 JOE NGERE 18 ADRIAN JANVRIN COACH JASON PETERSON
NORTH SYDNEY 1 TAZBIR HOSSAIN 2 ETHAN CARR 3 TAFUNA TAUMALOLO 4 JACKSON DUNN- GILBERT 5 AARON FOGARTY 6 JIMMY HAWKINS 7 DYLAN ATKIN 8 CHARBEL YACOUB 9 TAJ MICKLEY 10 JOSH PADUCH 11 ETHAN CHRISTIAN 12 JOHN PANGAN 13 DARCY HARDMAN © 14 GEORGE TANGI 15 VAUGHN EDMUNDS 16 SWEZLY MARUPO 17 JORDAN EHSMAN 18 DANIEL LABOULET COACH DANIEL POLLARD

 

SWSAS v Canberra
Kirkham Oval, Saturday 20 February 
1:30pm
SWSAS: 1 MANOA VEIKOSO 2 AUSTIN HAIR 3 JAZZAIAH SCHAAFHAUSEN 4 AIDAN MOSTYN 5 PAUL ANAMANI 6 HENRY MANU 7 STEPHEN DENGATE 8 CAMERON HIGBID 9 LOGAN HAYDEN © 10 WILL ANGEL 11 OSCAR CHONG NEE 12 LACHLAN DEETH 13 ALFIE TROPEA 14 ELVIS OLOAGA 15 MAVONI TUIFUA 16 JORDAN MOLIO 17 JACK HIGHGATE 18 JUNIOR AFAMILIONA 19 CHRIS PATOLO 20 MITCHELL MILES 21 DANIEL PAYNE 23 AQEEL MOOSA 24 KING ISAAKO 25 JACK LAFOLAFO

CANBERRA 1 JACOB CHURCH 2 AUSTIN MCDOUGALL 3 HARLEY SMITH-SHIELDS 4 DANIEL GOODWIN 5 KAYNE LAUNDESS 6 LACHLAN EVESTON 7 JOHN VELOUDOS 8 MATTHEW DRAGISIC 9 JOE ROBERTS 10 ALEXAVIER PUNOU 11 KALI TANESI 12 JONAH LATU 13 KRISTIAN JENSEN © 14 GUS MARSHALL 15 TYLER PETERS 16 WAYNE PARKER 17 LOUIS JANG 18 TATE BROOKE 19 CHARLIE WOOLFORD 20 BRAYDEN ROBERTSON 21 SOLOMONE KAUFUSI 22 TREMAYNE CHATFIELD 23 MITCHELL ATKINSON 24 BRENDAN SALTNER COACH ADAM KYLE

 

Canterbury v Central Coast
Belmore Oval, Sunday 21 February 
11:00am
CANTERBURY
1 LOGAN DILLON 2 GIANMARIO SERRATORE 3 BRODIE STRICKLAND 4 MAURICE SALEI 5 JON MOLI 6 TOMMY TALAU © 7 JAKE AVERILLO 8 TERENCE TOOMATA 9 KURTIS MORRIN 10 VIKILIFI HOPOI 11 VINCENT TAKATAKA 12 PESAMINO PASINA 13 FUNAKI MATAVESI 14 JACOB SNOWBALL 15 CONNOR GARRETY 16 JUSTIN FILO 17 FRED TOHI 21 MOSESE POPE COACH CHARBEL KHOURY
CENTRAL COAST 1 JACOB PAYNE 2 KENDYLL FAHEY 3 TYSON JAMES 4 JACK SMITH 5 MITCHELL BOWLER 6 HARRISON EDWARDS 7 LEWIS SHEENS 8 BENJAMIN MAU 9 FLETCHER BERRY 10 JAKE O’MELEY 11 JEDD BOREHAM 12 JACK SITINI WILKINSON ALIPATE 13 WIL HUDSON 14 MATTHEW MORGAN 15 KAI DOYLE 16 COOPER BROMWICH 17 RYAN JONES 18 JED SILVESTER 19 AARON COMMINS 20 RYAN BENDER 21 TOBY ELLIOTT​