TEAMS | Harold Matthews Rd 3

Parramatta vs WSAS
New Era Stadium, Saturday 27 February
10am
PARRAMATTA:
1 JOHN PAUL NOHRA 2 JOSHUA BOUMELHEM 3 WILLIAM KEI 4 PETER TEVAGA 5 CLIFF LEA ÁETOA 6 DYLAN BROWN 7 RONAN KING 8 STEFANO UTOIKAMANU 9 KYLE SCHNEIDER (C) 10 HARRY DUGGAN 11 MATT DOOREY 12 VALANCE HARRIS 13 UELLINGTON SEVE 14 LUKE SOMMERTON 15 CHARBEL TASIPALE 16 JAYDEN TANNER 17 MARK TEPU SMITH 18 DALLAS KING 19 DENNIS MATAIA 20 TYLER FIELD 21 PHILLIP FANENE 22 ASAELI VUICAKAU 23 DANE OOSTENDORP COACH SCOTT JONES
WSAS: 1 CAMPBELL BYRD 2 JORDAN D'AMICO 3 FILIMAUA FILIMAUA-TAU 4 ZAC DUCLOS 5 THOMAS DELAILOA 6 MALAKI MALAKI (C) 7 TALLIS SMITH 8 SIONE TUPOU 9 FRED PUPU 10 ASTON VAIOTU 11 JAYDEN YATES 12 JACOB WILKINSON 13 CRAIG PORTER 14 RADJO (RAY) 15 JANKOVIC ANTONIO 21 NOOROTO ANTOINE 23 MOANANU LUIGI 19 ISA COACH: PAUL BENT

Roosters vs SWAS
Henson Park, Saturday 27 February
10:30am
ROOSTERS:
1 ETHAN JACKY 2 MAX TOWNS 3 SIONE FAKATULOLO 4 TAGHE MURPHY 5 LACHLAN DALY O’RILEY 6 BAYLEIGH BENTLEY - HAPE 7 BAILEY HAYWARD 8 TUKINI JEANNOT 9 KOBE RUGLESS 10 DUWANYE FUIMAONO 11 JOSH FONG 12 THOMAS GILES 13 BLAKE CHETCUTI 14 DEAN WIDDERS 15 DAMARIO LOKENI PURCELL 16 JUNARA TOLOUNO 17 JULIAN ZISSIS 18 RICHARD POLIERI 19 LUCA MORETTI 20 CRAIG MCKENZIE 21 JARRED MACCASKILL 22 MALCOLM GREEN 23 LEO CARROLL 24 BLAKE RICHARDSON 25 TAINE MATAKAIONGO COACH JUSTIN STEWART
SWAS: 1 AIDAN MOSTYN 2 MANOA VEIKOSO 3 ISMAIL EL OMAR 4 JAZZAIAH SCHAAFHAUSEN 5 PAUL ANAMANI 6 HENRY MANU 7 STEVEN DENGATE 8 CAMERON HIGBID 9 LOGAN HAYDEN 10 WILL ANGEL 11 OSCAR CHONG NEE 12 LACHLAN DEETH 13 ALFIE TROPEA 14 DANIEL PAYNE 15 ELVIS OLOAGA 16 MAVONI TUIFUA 17 JACK HIGHGATE 18 JORDAN MOLIO 19 MITCHELL MILES 20 JUNIOR AFAMILIONA COACH ABDUL NABHAN

Western Suburbs vs Canterbury
Campbelltown Stadium, Saturday 27 February
10:30am
WESTERN SUBURBS:
1 TYRONE HARDING 2 CAMERON OITMANN 3 MOSESE VUKI 4 TYLER RULLIS 5 ELIJAH PEACOCK 6 JAMES VALEVATU 7 CHRISTIAN URSO 8 FELIX SMITH 9 BEN QUINLAN 10 TUKI KYRIACOU 11 BRODY DOONER 12 MASON HURST 13 RUA NGATI 14 MARC ZAURRINI 15 MARCUS MOORE 16 WILLIAM SAUNDERS 17 JAKOB BLAKE 19 JAYKE LEALUGA-PUHOTAU 20 RYAN WESSEL 22 FREDDY KINI COACH WAYNE AZZOPARDI
CANTERBURY: 1 LOGEN DILLON 2 GIANMARIO SERRATORE 3 VINCENT TAKATAKA 4 MAURICE SALEI 5 JON MOLI 6 TOMMY TALAU © 7 JAKE AVERILLO 8 TERENCE TOOMATA 9 RYAN GRAY 10 VIKILIFI HOPOI 11 JUSTIN FILO 12 PESAMINO PASINA 13 FUNAKI MATAVESI 14 JACOB SNOWBALL 15 VILLY TEVAGA 16 BADAWI SADEK 17 FRED TOHI 19MOSESE POPE 21 TRINITY PETERS COACH CHARBEL KHOURY

Newcastle vs North Sydney
Cessnock Sports Ground, Saturday 27 February
12pm
NEWCASTLE:
1 LOGAN HUMPHRIES 2 TEVA MATAORA 3 SHAUN CASEY 4 TIMANU ALEXANDER 5 TOA MATOKA 6 JOCK MADDEN 7 PHOENIX CROSSLAND 8 LACHLAN POPE 9 TYRAN OTT 10 KINGSLEY JENNINGS 11 ROSS HAIDLE 12 JOEL DARK 13 BROCK GARDNER © 14 CAMERON DAVIES 17 JOCK SULLIVAN 19 ETHAN GRINE 21 MATTHEW SMITH COACH MARK MORRISSEY
NORTH SYDNEY: 1 JACKSON DUNN-GILBERT 2 LUKE MCDONALD 3 TAFUNA TAUMALOLO 4 JOHN PANGAN 5 ETHAN CARR 6 JONATHAN DERWIN 7 DYLAN ATKIN 8 GEORGE TANGI 9 DANIEL LABOULET 10 JORDAN EHSMAN 11 ETHAN CHRISTIAN 12 SAMUEL STRATIS 13 DÁRCY HARDMAN © 14 SEAN BARTLETT 15 SWEZLEY MARUPO 16 CHARBEL YACOUB 17 JOSH PADUCH COACH DANIEL POLLARD

South Sydney vs Balmain
Redfern Oval, Saturday 27 February
12pm
SOUTH SYDNEY:
1 DALTON ARMSTRONG 2 REIHANA LEUII 3 RAINE DELLOW 4 JENSON TAUMOEPEAU 5 ETHAN SAISOAA 6 MATT DIVE 7 PAUL TURNER 8 AIDAN MANOWSKI 9 JACK STEWART 10 HARRY LARKIN 11 CASEY BUSHBY 12 MAILA CHAN-FOON 13 EGAN BUTCHER (C) 14 SAM SCHLEDE 15 BEN HANDLEY 16 JOE NGERE 26 MASE RUKA COACH JASON PETERSON
BALMAIN: 1 BEN STEVANOVIC 2 SAM KARWHIN 3 REGGIE ALOFIPO 4 DANIEL SYKES 5 SAM MAFI 6 LACHLAN ILIAS 7 SAUL LEWIS 8 SOSAIA TEAKARAANGA 9 SAM ELIAS 10 VEA BLOOMFIELD 11 BEN CODY 12 MATEO TATOLA ( C ) 13 KEENAN BEN PANIORA 14 BEN MALLIA 15 BRANDON WING 16 JOSH RIZK 17 TYLER TUIGAMALA 18 OWEN MOEFILI 19 STEVEN SANDS COACH JARRED FARLOW

Penrith vs Cronulla
Windsor Sporting Complex, Saturday 27 February
12pm
PENRITH:
1 HAYDEN BONANNO 2 JACK DENNIS 3 HENRY TOGISE 4 MATTHEW FAAUILA 5 ETHAN CLARK-WOOD 6 DYLAN WHITE 7 JACK MORRISON 8 ETHAN MOKOIA 9 MAURICE TRINDALL 10 LINDSEY SMITH 11 SHAWN BLORE 12 LUKE PURU 13 TEVITA PIUKANA 14 AYDEN PITTMAN-LYON 15 SPENCER LENIU 16 BRAIDEN MAGELE 17 SIONA COLLINS COACH DAVID MACKINNON
CRONULLA: 1 JONAIAH LUALUA 2 CAMERON O’CONNOR 3 BRONSON XERRI 4 DECLAN CASEY 5 GEORGE SUKANAIVALU 6 KAI BROADHURST © 7 ANGUS ERNST 8 JOSHUA HOLT 9 ISAAC LONGMUIR 10 FRANKLIN PELE 11 WILLIAM SWANN 12 ADAM MORTLOCK 13 ANDREW THOMSON 14 BAILEY CANTRILL 15 JACKSON DEVINE 16 KY SMITH 19 REDFORD TIATIA 18 LOGAN KEPU COACH GLENN BRAILEY

Manly vs Canberra
Brookvale Oval, Saturday 27 February
12:30pm
MANLY:
1 ALBERT HOPOATE 2 TOM LATU 3 ARMANI BIDDLE 4 MAX LEHMANN 5 SIMI AFEAKI 6 TREMAINE TERZIS 7 HARRY WILSON - CAPT 8 KEITH TITMUSS 9 FREDDY LUSSICK 10 BEN COLLINS 11 JOSHUA FEPULEAI 12 SEAN VAIVELATA 13 TOM HARDCASTLE 14 DANIEL ALA 15 MICAHEL HUGHES 16 LENNOX WHITTAKER 17 JOSHUA SCHUSTER 18 DANTE SA
CANBERRA: 1 JACOB CHURCH 2 TREMAYNE CHATFIELD 3 HARLEY SMITH- SHIELDS 4 DANIEL GOODWIN 5 KAYNE LAUNDESS 6 LACHLAN EVESTON 7 JOHN VELOUDOS 8 MATTHEW DRAGISIC 9 JOE ROBERTS 10 ALEXAVIER PUNOU 11 KALI TANESI 12 JONAH LATU 13 KRISTIAN JENSEN © 14 GUS MARSHALL 15 TYLER PETERS 16 TATE BROOKE 17 LOUIS JANG 18 SOLOMONE KAUFUSI COACH ADAM KYLE

Illawarra vs Central Coast
WIN Stadium, Saturday 27 February
3pm
ILLAWARRA:
1 ELIJAH HUMBLE 2 AIDAN PLUNKETT 3 ALEX SARGENT 4 AARON SCHOUPP 5 LACHLAN ROGERS 6 SAM HOOPER 7 RHYS SHERLOCK 8 BEN FULTON (C) 9 DYLAN LUCAS 10 JOSEPH DICKSON 11 BAILEY ANTROBUS 12 SIONE LUFE 13 SHALOM O’OFOU 14 JAMES SARA 15 CONNOR MUHLEISEN 16 DALLAS HARRISON 17 JAKE BRISBANE 19 ZAC WILLIAMS 20 BLAKE DOWEL 24 REECE OWEN COACH ADAM BLAKE
CENTRAL COAST: 1 KENDYLL FAHEY 2 SAXON WOLLENHAUPT 3 KEEGAN TURNER 4 JACK SMITH 5 MITCHELL BOWLER 6 LEWIS SHEENS 7 TOBY ELLIOTT 8 BENJAMIN MAU 9 HARRISON EDWARDS 10 JAKE O’MELEY 11 COOPER BROMWICH 12 JACK WILKINSON ALIPATE 13 WIL HUDSON 14 RYAN JONES 15 JED SILVESTER 16 JEDD BOREHAM 17 KAI DOYLE 18 MATTHEW MORGAN 19 FLETCHER BERRY 20 RYAN BENDER