Central Coast Centurions v Western Suburbs Magpies

Morry Breen Oval, Saturday 19 March

10:00am


CENTURIONS  1 JACK FRASCA 2 TYSON VAN DER WOLF 3 TYSON JAMES 4 JACK SMITH 5 KEEGAN TURNER 6 LEWIS SHEENS (C) 7 TOBY ELLIOT 8 BEN MAU 9 HARRY EDWARDS 10 JAKE O’MELEY 11 RYAN BENDER 12 JACK ALIPATE 13 RYAN JONES 14 MITCH BOWLER 15 KAI DOYLE 16 WILL HUDSON 17 COOPER BROMWICH 18 JED BOREHAM 19 MATT MORGAN 20 KENDYLL FAHEY
MAGPIES 1 ELIJAH PEACOCK 2 JAYKE LEALUGA-PUHOTAU 3 MOSESE VUKI 4 TYLER RULLIS 5 FREDDY KINI 6 MARC ZAURRINI 7 CHRISTIAN URSO 8 FELIX SMITH 9 BEN QUINLAN 10 TUKI KYRIACOU 11 HENRY LEALUGA-PUHOTAU 12 MASON HURST 13 RUA NGATI 14 KOLIN SAUKURU 15 MARCUS MOORE 16 BRODY DOONER 17 JAKOB BLAKE 18 JOEL SALDANERI 19 WILL SAUNDERS 20 NATHANIEL TIATA 22 RYAN WESSEL COACH WAYNE AZZOPARDI

 

 

WSAS v Balmain Tigers

St Marys Stadium, Saturday 19 March

10:00am


WSAS 1 CAMPBELL BYRD 2 ISSAC AKUOKO 3 THOMAS DELAILOA 19 FILIMAUA FILIMAUA-TAU 5 JORDAN D'AMICO 6 TALLIS SMITH 7 MALAKI MALAKI 8 LIAM HEKA 9 FRED PUPU 24 ASTON VAIOTU 15 CRAIG PORTER 23 ANTOINE MOANANU 13 JACOB WILKINSON 4 RADJO (RAY) JANKOVIC 17 SIONE TUPOU 18 JAYDEN YATES 21 LUIGI ISA 10 KOHEN WRIGHT COACH PAUL BENT
TIGERS 1 BEN STEVANOVIC 2 SAM KARWHIN 3 REGGIE ALOFIPO 4 DANIEL SYKES 5 SAM MAFI 6 LACHLAN ILIAS 7 SAUL LEWIS 8 SOSAIA TEAKARAANGA 9 JASON SMYTH 10 KEENAN BEN-PANIORA 11 NATHAN ATKINSON 12 MATEO TATOLA ( C ) 13 BEN MALLIA 16 JOSH RIZK 17 FONTENE PAPPALLI 18 OWEN MOEFILI 21 VEA BLOOMFIELD 24 MARCO MICALIZZI 25 COACH JARRED FARLOW

 

 

Canterbury Bulldogs v Sydney Roosters

Belmore Oval, Saturday 19 March

11:30am


BULLDOGS 1 LOGEN DILLON 2 JOHN KWIAH 3 JON MOLI 4 VILLY TEVAGA 5 GIAN MARIO SERRATORE 6 TOMMY TALAU © 7 CONNOR GARRETY 8 TERENCE TOOMATA 9 RYAN GRAY 10 MOSESE POPE 11 VINNCENT TAKATAKA 12 PESAMINO PASINA 13 TRENITY PETERS 14 FUNAKI MATAVESI 15 AHMAD DOUAR 16 BADAWI SADEK 17 VIKILIFI HOPOI 19 FRED TOHI 20 THOMAS RATU COACH CHARBEL KHOURY
ROOSTERS
1 ETHAN JACKY 2 CRAIG MCKENZIE 3 MAX TOWNS 4 TADGH MURPHY 5 WILL FAGAN 6 BAYLEIGH BENTLEY - HAPE 7 BAILEY HAYWARD 8 TUKINI JEANNOT 9 KOBE RUGLESS 10 JUNARA TOLOUNO 11 THOMAS GILES 12 LUCA MORETTI 13 BLAKE CHETCUTI 14 JARRED MACCASKILL 15 RICHARD POLIERI 16 JULIAN ZISSIS 17 DUWANYAE FUIMAONO 18 JOSH FONG 19 DAMARIO LOKENI PURCELL 20 MALCOLM GREEN 21 SIONE FAKATULOLO 22 DEAN WIDDERS 23 BLAKE RICHARDSON 24 LEO CARROLL 25 TAINE MATAKAIONGO COACH JUSTIN STEWART

 

Cronulla Sharks v Manly Sea Eagles

Shark Park, Saturday 19 March

12:00pm


SHARKS 1 RILEY PICKERING 2 CAMERON O’CONNOR 3 BRONSON XERRI 4 DECLAN CASEY 5 GEORGE SUKANAIVALU 6 KAI BROADHURST © 7 ANGUS ERNST 8 JOSHUA HOLT 9 ISAAC LONGMUIR 10 FRANKLIN PELE 11 WILLIAM SWANN 12 ADAM MORTLOCK 13 ANDREW THOMSON 14 BAILEY CANTRILL 15 JACKSON DEVINE 16 SAINT SAKAI 17 LOGAN KEPU 19 REDFORD TIATIA COACH GLENN BRAILEY
SEA EAGLES
1 ALBERT HOPOATE 2 TOM LATU 3 MAX LEHMANN 4 ARMANI BIDDLE 5 SIMI AFEAKI 6 TREMAINE TERZIS 7 HARRY WILSON 8 KEITH TITMUSS 9 FREDDY LUSSICK 10 JOSH SCHUSTER 11 JOSHUA FEPULEAI 12 SEAN VAIVELATA 13 TOM HARDCASTLE INTERCHANGE 14 DANIEL ALA 15 DANTE SA 16 ISAAC MEEHAN 17 BEN COLLINS 18 LENNOX WHITTAKER COACH JASON LUSSICK

 

St George Dragons v South Sydney Rabbitohs

Jubilee Oval, Saturday 19 March

12:00pm


DRAGONS 1 ETHAN HICKS 2 VOLKAN ER 3 DARRYL SHARPLEY 4 DANIEL TEECE-JOHNSON 5 USAIA LOVODUA 6 TYSON MARTIN 7 JOHN HARB 26 JESSE JACKSON 9 ANDREAS JOANNOU 10 SIMEONE TAATEO 11 LUCIANO SVAGELLI 12 LEROY MAGALOGO 13 HARRIS GEORGOPOULOS (C) 14 JYE MCRAE 15 NICHOLAS MAROUN 16 COOPER STEVENS 18 RYAN ECONOMOU 19 AIDAN O’MALLEY TE ARAHU MCLEAN-YOUNG 24 KEPA RAWHITI COACH GRAEME WYNN
RABBITOHS
1 PAUL TURNER 2 REIHANA LEUII 3 RAINE DELLOW 4 JENSON TAUMOEPEAU 5 JOHN DODDS 6 MATTHEW DIVE 7 DALTON ARMSTRONG 8 JOE NGERE 9 KY BOURIS 10 HARRY LARKIN 11 CASEY BUSHBY 12 MAILA CHAN-FOON 13 EGAN BUTCHER (C) 14 JACK STEWART 15 AIDAN MANOWSKI 16 TREVOR-JOSEPH SIONETALI 26 MASE RUKA COACH JASON PETERSON

 

Canberra Raiders v Parramatta Eels

Raiders Club, Saturday 19 March

12:30pm


RAIDERS 1 JACOB CHURCH 2 TREMAYNE CHATFIELD 3 HARLEY SMITH- SHIELDS 4 DANIEL GOODWIN 5 TRISTAN ELDRIDGE 6 LACHLAN EVESTON 7 JOHN VELOUDOS 8 MATTHEW DRAGISIC 9 JOE ROBERTS 10 ALEXAVIER PUNOU 11 KALI TAISENI 12 JONAH LATU 13 KRISTIAN JENSEN © 14 LOUIS JANG 15 TYLER PETERS 16 TATE BROOKE 17 SOLOMONE KAUFUSI 18 WAYNE PARKER COACH ADAM KYLE
EELS 1 JOHN PAUL NOHRA 2 JOSHUA BOUMELHEM 3 WILLIAM KEI 4 PETER TEVAGA 5 CLIFF LEA’AETOA 6 HYRUM WICHMANN 7 DYLAN BROWN 8 MARK TEPU SMITH 9 KYLE SCHNEIDER (@) 10 HARRY DUGGAN 11 MATT DOOREY 12 VALANCE HARRIS 13 UELLINGTON SEVE 14 LUKE SOMMERTON 15 CHARBEL TASIPALE 16 PHILLIP FANENE 17 DALLAS KING 18 DANE OOSTENDORP 19 RONAN KING 20 TYLER FIELD 21 DENNIS MAITAIA 22 ASAELI VUICAKI 23 JAYDEN TANNER 24 STEFANO UTOIKAMANU 25 COACH SCOTT JONES

 

 

Illawarra Steelers v SWSAS

WIN Stadium, Saturday 19 March

1:30pm

STEELERS 1 AIDAN PLUNKETT 2 DALLAS HARRISON 3 ELIJAH HUMBLE 4 AARON SCHOUPP 5 LACHLAN ROGERS 6 TARJE WHITFORD 7 SAM HOOPER 8 BEN FULTON (C) 9 CONNOR MCNALLY 10 ZAC WILLIAMS 11 JOSEPH DICKSON 12 JAKE BRISBANE 13 SHALOM O’OFOU 14 JACK WALSH 15 BLAKE DOWEL 18 DYLAN LUCAS 19 BAILEY ANTROBUS 20 KUYAN WELLINGTON 21 DEAN KINLYSIDE 24 REECE OWEN COACH ADAM BLAKE
SWSAS 26 AUSTIN HAIR 21 JACK HIGHGATE 17 ETI TAVUI 3 ISMAIL EL OMAR 1 AIDAN MOSTYN 6 HENRY MANU 7 STEVEN DENGATE 13 ALFIE TROPEA 11 LACHLAN DEETH 19 WILL ANGEL 14 ELVIS OLOAGA 9 LOGAN HAYDEN © 10 MAVONI TUIFUA 12 OSCAR CHONG NEE 22 AQEEL MOOSA 8 CAMERON HIGDIB 5 PAUL ANAMANI 16 DANIEL PAYNE 18 JORDAN MOLIO COACH ABDUL NABHAN

 

 

North Sydney Bears v Penrith Panthers
TG Milner, Sunday 20 March

10:30am


BEARS 1 TAFUNA TAUMALOLO 2 MITCHELL BARRETT 3 AARON FOGARTY 4 JOHN PANGAN 5 JONATHAN DERWIN 6 TAJ MICKLEY 7 DYLAN ATKIN 8 GEORGE TANGI 9 JIMMY HAWKINS 10 JORDAN EHSMAN 11 BILLY POLLARD 12 JOSH PADUCH 13 DARCY HARDMAN © 14 SWEZLY HONE MARUPO 15 VAUGHN EDMUNDS 16 CHARBEL YACOUB 17 ETHAN CHRISTIAN 18 SEAN BARTLETT 20 COACH DANIEL POLLARD
PANTHERS 1 ETHAN CLARK-WOOD 2 JACK DENNIS 3 ZACHARY CINI 4 MATTHEW FAAUILA 5 LORENZO PRITCHARD 6 DYLAN WHITE 7 JACK MORRISON 8 SPENCER LENIU 14 AYDEN PITTMAN-LYON 10 LINDSEY SMITH ( C ) 11 SHAWN BLORE ( C ) 12 BRAIDEN MAGELE 13 TEVITA PIUKANA 9 MAURICE TRINDALL 16 CHASE CHAPMAN 21 BRADLEY MIDDLEBROOKE 25 SIONA COLLINS INTERCHANGE ETHAN MOKOIA JERAMIAH TRINDALL HENRY TOGISE HAYDEN BONANNO JODECI LAUMUA LUKE PURU HENRY TUIAFISO COACH DAVID MACKINNON

 

KNIGHTS: BYE