Central Coast Centurions v Western Suburbs Magpies

Morry Breen Oval, Saturday 19 March

11:15am


CENTURIONS 1 BLAKE TAFFE 2 SAM MACELLAND 3 NICK O’MELEY 4 JEREMY ABDULLAH 5 KYLE MARTIN 6 SAM PAUL 7 KYLE HOPWOOD 8 TANIELA TANGULU 9 JOEL MULA 10 MATT SHEPPARD (C) 11 BRANDON THOMPSON 12 ZAK BAGNALL 13 ELIH JACKSON 14 CHASE PARTRIDGE 15 MCCOY WHITE 16 WILL HUDSON 17 HADDEN FAY 18 COOPER BOSDEN 19 TAMANI MCINNES-CAMA
MAGPIES 1 JAMES TAUTAIOLEFUA 2 KYE DEANE 3 JAMEN JOHNSON 4 NATHAN TUI 5 MANISELA TEUHEMA 6 GUS GARZANITI 7 HOSEA LEUEA 8 ALATANU WRIGHT 9 JAKE SCOTT 10 BRYCE SHAW 11 LEKENDRICK MASOE 12 BEN POWERS 13 TOM ANGEL 14 CAMERON BRABENDER 15 LUCAS CASTLE 16 JONATHAN TALAMAIVAO 17 LACHLAN RUSSELL 18 HANS TA’ALA 20 NETANE MASIMA 21 JAI FERGUSON 22 KOMITI VETEMOTU COACH JOHN MCPHERSON/MARK BARNES

 

 

WSAS v Balmain Tigers

St Marys Stadium, Saturday 19 March

11:30am


WSAS 1 KALLUM MACKAY 2 TONGA TONGOTONGO 3 THOMAS LOFTS 4 JOSHUA BROHMBAL 5 HENDSON GODFREY 6 COREY MATTHEWS 7 BRENDAN HANDS 8 HARRISON LEONARD 9 PJ TEVAGA-VAIGALEPA 12 JOHN KAUFUSI 11 ALEXANDER MYLES 25 JAKE GILLETT-GOW 13 DYLAN MCBAIN 10 HENRY NAFOI 14 SAGELE HARRSION 15 TANE TE RANGI 17 MENI LUKE 16 NATHAN WILKINS 20 SIONE TAUFA 18 EDDIE MUNA 21 KITIONE VAKASH 24 SAMSON KERR 23 RICHMOND TIMA 22 BRENTON ALLNUTT COACH BEN LAWFORD
TIGERS 1 RYAN PAPENHUYZEN ( C ) 2 CALEB CAMPBELL 3 ZAC ALLEN 4 MOSESE SULI 5 ANGELO PANAMBALANA 6 JOSH BERMINGHAM 17 ADAM DOUEIHI 8 WILL LAWSON 9 LACHLAN ATTWOOD 10 KOBE THORSON 11 JUSTIN FRAIN 12 ALEX SEYFARTH 13 ISAAC KENNEDY 14 KAHIL JOHNSON 15 BENNETT WHEELHOUSE 16 ABDALLA MATAR 18 EDWARD CARTER 19 NICK SOLOA TOOMATA 21 JOHN PAUL HANNAWE 24 TILI SIKAHELE 25 COACH MICHAEL FRAIN

 

 

Illawarra Steelers v West Coast Pirates

WIN Stadium, Saturday 19 March

12:00pm


STEELERS 1 DYLAN MORRIS 2 SAM MCCANN 3 MATHESON JOHNS 4 ZAC LOMAX 5 JASON GILLARD 6 TRISTAN SAILOR 7 JACKSON WILLIS 8 HAYDEN LOMAX (C) 9 COOPER PURCELL 10 JOSH DOWEL 11 JACOB MCGRATH 12 JAYDEN MORGAN 13 JACK CROSS 14 CALLUM WALDOCK 15 JACKSON FORD 20 LUKE SKIDMORE 21 JOSH UTA 23 JUVILEE SAMIU COACH SHANE MILLARD
PIRATES
1 CURTIS DANSEY SMALLER 2 SIMON TABAKANACA 3 SIAILAOA FAAFUA 4 TAMBA LEBBIE 5 JOHN LEOTA 6 BAYLEY GILL 7 CHRISTIAN SMITH 8 CHANDLER BLACKWELL 9 RIVER COLEMAN 10 WILL FINAU 11 PAYDEN PORTER 12 FLETCHER HARROLD C 13 JESSE DAY 14 KYLE TUKAPUA 15 DAMIAN DARLINGTON 16 KITIONE NAIRUBE 17 TAIAPA GRAHAM COACH RYAN GUNDRY

 

Canterbury Bulldogs v Sydney Roosters

Belmore Oval, Saturday 19 March

1:00pm


BULLDOGS 1 THOMAS MCGRADY 2 JACOB WINTERSTEIN 3 SOSAIA TALIVAKIOLA 4 BAILEY SIMONSSON 5 BILAL MAARBANI 6 WILL KERR 7 BRANDON WAKEHAM 8 GIORDAN PATEA 9 REED MAHONEY 10 TAVITA FESOLAI 11 ABRAHAM GHANEM 12 JAMES CLARK 13 KAYNE KALACHE © 14 KEIRAN HAYMAN 15 TENIKO TUNUPOPO 16 FILLI HAVEA 17 SHANE FUATAGA 19 JONATHAN LANGI COACH SHANE SULTANA
ROOSTERS 1 KYLE LOWE 2 JACKSON MOHI 3 WETERE POMPEY 4 ZANE BLAKE 5 ETHAN O’NEILL 6 SHANNON GARDINER 7 LACHLAN LAM 8 MITCH BUTFIELD 9 MATTHEW WOOLNOUGH 10 JACKSON FREI 11 TOM FULLER 12 ISAIAH CONWAY 13 VICTOR RADLEY © 14 JAKE HAZARD 15 SAM LILOMAIAVA 16 JED BOURIS 17 EDEN ROGERS- SMITH 18 SHANE TOMOKINO 19 REECE TOWNSEND 20 GRANT TAULOFO COACH ARTHUR KITINAS

 

St George Dragons v South Sydney Rabbitohs

Jubilee Oval, Saturday 19 March

1:30pm


DRAGONS 1 ISRAEL SEUFALE 2 ALLAN TUIGAMALA 3 KIERAN WYLD 4 SETEFANO IKAMUI 5 TIKOA LENE 6 JACK BURRASTON 7 JACK WHITE 8 DYLAN CLIFFORD 9 JOEL HOLDSWORTH (C) 10 DANIEL DE VECCHIS 11 DANIEL STOJANOVSKI 12 JEFFREY TUITAVUKI 13 JOEL BRADFORD 15 JAYDN FIELD 16 WILLY TAITI-TAANOA 17 JACKSON COLLINS 18 JOSH SULI-RUKA 19 STANLEY MALAE 20 ENAISI TOKELAU 21 ELIJAH HUNT COACH BRAD LIGGINS
RABBITOHS 1 DYLAN O’CONNOR 2 CAMPBELL GRAHAM 3 TARQUINN BUTLER 4 RANGI-PAOA BOYCE 5 MAWENE HIROTI 6 KOBI HOOKEY 7 DEAN HAWKINS 8 EMRE GULER (C) 9 PHOENIX HUNT 10 HENRY-SIRIAH FUIMAONO 11 BLAKE MANOWSKI 12 JOEY LOS’E 13 KY RODWELL 14 KURTIS PREECE 15 JAKE KAMBOS 16 KEENEN NGAMOTU 17 18 SAM DOWNES 26 COACH MATT KING

 

 

Cronulla Sharks v Manly Sea Eagles

Shark Park, Saturday 19 March

1:45pm


SHARKS 1 JACKSON FERRIS 2 ISAAC LUMELUME 3 SEMISI KIOA 4 JOSHUA AILEONE 5 CHRIS TUPOU 6 LUKE METCALF 7 KYLE FLANAGAN © 8 FINE KULA 9 BLAYKE BRAILEY 10 JAMES ROUMANOS 11 JAEMAN SALMON 12 LUKE KISALOFF 13 LACHLAN SMITH 14 LUKE JURD 15 DONAVAN BRIGGS 16 DEAN TATSIS 17 SOAKIMI TUITAVUKI COACH DAVE HOWLETT
SEA EAGLES 1 LUKE POLSELLI 2 TEVITA FUNA 3 BONNY HOPOATE 4 DION SOLAESE 5 JUSTIN BURT 6 MANASE FAINU 7 CADE CUST 8 JAIDEN TARRANT 9 SAM VERRILLS 10 JOHN TUIVAITI 11 EDDY FRY 12 KANE MCQUIGGIN 13 GEORGE FRANCIS INTERCHANGE 14 JACK ONGOSIA 15 TOM VAN BOKHOVEN 16 ANDREW MAUAVA 17 DEBRASKA RIKIRIKI 18 MATT FISK 19 BRYDEN RAMIEN COACH DARRON MAROON

 

 

Canberra Raiders v Parramatta Eels

Raiders Club, Saturday 19 March

2:00pm


RAIDERS 1 ANDRE NIKO 2 JEDIDIAH SIMBIKEN 3 SEBASTIAN KRIS 4 MATHEW LYONS 5 DAINE SPENCER 6 SATO KETIA-OPO 7 LACHLAN COOPER 8 TEVITA FEHOKO 23 JESSE DENT 20 FRANCIS-SOKAI TAI 11 SHARMAH SCHMIDT 17 DYLAN CLARK 13 DANIEL KEIR 14 TIM MERRITT 24 LAZARUS VAALEPU 21 DUSTIN LITSTER 25 KOMITI TUILAGI 18 LUKE BURTON
EELS 1 JOHN FONUA 2 NOEL AUKAFOLAU 3 TUI AFUALO 4 ETHAN PARRY 5 HAZE DUNSTER 6 ALEX SEVE 7 TRAVIS TURNBULL 8 OREGON KAUFUSI 9 ADAM CAMPBELL 10 STEVE DRESLER 11 JOSH CARR © 12 FILIA UTOIKAMANU 13 JOSH CURRAN 14 VEA TAPA 16 ELIE ELZAKHEM 17 MICHAEL TUPOU 18 VINNIE TIKERI 19 JESSE CRONIN 20 KYLE CASSEL 25 BEN VALU COACH NATHAN CAYLESS

 

 

North Sydney Bears v Penrith Panthers
TG Milner, Sunday 20 March

11:45am


BEARS 1 KENNETH KORO 2 SAMUEL DOLORES 3 ARISENTO BOU SLEIMAN 4 SEAN SABUETY 5 JASON JANA 6 AYDEN CARLING 7 LACHLAN WILLIAMS 8 ARTHUR MELHAM 9 DESTRY TAMAI 10 HIRA RAHARAHA 11 CAMERON YEATES (VC) 12 SAMUEL MCGREGOR 13 LUKE HODGE © 14 CLINTON AIONO 15 MATTHEW HAMMOND 16 NATHAN ARGUE 17 RIKIHANA CLEMENS 18 JACKSON STEWART 20 JACK MCGUIRE COACH MARK MCGAW
PANTHERS 1 MARLON RITCHIE 2 BRIAN TOO 18 MOSE FEILO 4 JESSE ABBOTT 5 JONAH METUANGARO 6 DEAN BLORE 7 SEAN O’SULLIVAN © 8 SETEFANO HALA 9 ISAAC THOMPSON 10 THOMAS SKINNER 11 VONDEL WILLIAMS-LIOLEVAVE 12 SAMUEL RADOVU 13 MITCHELL KENNY 3 WILLIAM PAPALIITELE 14 TOBIAS WESTCOTT 15 BEN CARTWRIGHT 16 JAKE TAGO 17 BILLY LENIU 20 STEELE KAKE COACH BEN HARDEN

 

 

KNIGHTS: BYE