Manly-Warringah Sea Eagles v Sydney Roosters
Brookvale Oval, Saturday 9th April
10am
Manly:
1 ALBERT HOPOATE 2 CALLUM SCARR 3 MAX LEHMANN 4 ARMANI BIDDLE 5 SIMI AFEAKI 6 TREMAINE TERZIS 7 HARRY WILSON 8 KEITH TITMUSS 9 FREDDY LUSSICK 10 BEN COLLINS 11 JOSHUA FEPULEAI 12 SEAN VAIVELATA 13 TOM HARDCASTLE 14 DANIEL ALA 15 DANTE SA 16 ISAAC MEEHAN 17 JOSH SCHUSTER 18 TOM LATU 19 LENNOX WHITTAKER 20 NATHANAEL ENDEMANN COACH JASON LUSSICK
Roosters:
1 WIL FAGAN 2 CRAIG McKENZIE 3 MAX TOWNS 4 ETHAN JACKY 5 BLAKE RICHARDSON 6 BAYLEIGH BENTLEY – HAPE 7 MALCOLM GREEN 8 TUKINI JEANNOT 23 KY HILL 10 DUWANYAE FUIMAONO (C) 11 THOMAS GILES 12 LUCA MORETTI 9 KOBE RUGLESS 14 DEAN WIDDERS 15 MANAAKI SASSINE 16 DAMARIO LOKENI PURCELL 17 JULIAN ZISSIS 19 JARROD MACASKILL 24 BAILEY HAYWARD 25 TAINE MATAKAIONGO

Parramatta Eels v Canterbury-Bankstown Bulldogs
New Era Stadium, Saturday 9th April
10am
Parramatta:
1 JOHN PAUL NOHRA 2 JOSHUA BOUMELHEM 3 WILLIAM KEI 4 PETER TEVAGA 5 CLIFF LEA’AETOA 6 KYLE SCHNEIDER (C) 7 DYLAN BROWN 8 HARRY DUGGAN 9 LUKE SOMMERTON 10 STEFANO UTOIKAMANU 11 MATT DOOREY 12 CHARBEL TASIPALE 13 UELLINGTON SEVE 14 RONAN KING 15 MARK TEPU SMITH 16 PHILLIP FANENE 17 VALANCE HARRIS 18 DALLAS KING 19 TYLER FIELD 20 DANE OOSTENDORP 21 HYRUM WICHMANN 22 ASAELI VUICAKU 23 JAYDEN TANNER 24 DENNIS MAITAIA COACH SCOTT JONES
Canterbury:
1 LOGEN DILLON 2 JOHN KWIAH 3 JOHN MOLI 4 MAURICE SALEI 5 GIAN MARIO SERRATORE 6 JAKE AVERILLO 7 CONNOR GARRETY 8 TERENCE TOOMATA 9 RYAN GRAY 10 VIKILIFI HOPOI 11 VINNCENT TAKATAKA 12 PESAMINO PASINA 13 TOMMY TALAU (C) 14 FUNAKI MATAVESI 15 AHMAD DOUAR 16 JACOB SNOWBALL 19 TRENITY PETERS COACH CHARBEL KHOURY

Balmain Tigers v Illawarra Steelers
Leichhardt Oval, Saturday 9th April
10:30am
Balmain:
1 BEN STEVANOVIC 2 SAM KARWHIN 3 REGGIE ALOFIPO 4 DANIEL SYKES 5 SAM MAFI 6 LACHLAN ILIAS 7 SAUL LEWIS 8 SOSAIA TEAKARAANGA 9 SAM ELIAS 10 KEENAN BEN-PANIORA 11 NATHAN ATKINSON 12 MATEO TATOLA (C) 13 BEN MALLIA 14 MARCO MICALIZZI 16 JOSH RIZK 17 VEA BLOOMFIELD 18 OWEN MOEFILI 19 JASON SMYTH 21 TYLER TUIGAMALA 23 FONTENE PAPALII COACH JARRED FARLOW
Illawarra:
1 JACK WALSH 2 DALLAS HARRISON 3 ALEX SARGENT 4 AARON SCHOUPP 5 LACHLAN RODGERS 6 SAM HOOPER 7 RHYS SHERLOCK 8 BEN FULTON (C) 9 DYLAN LUCAS 10 JOSEPH DICKSON 11 BAILEY ANTROBUS 12 SHALOM O’OFOU 13 JALAL BAZZAZ 14 TARJE WHITFORD 15 BLAKE DOWEL 16 CONNOR MUHLEISEN 17 JAKE BRISBANE 19 CONNOR MCNALLY 20 SIONE LUFE 21 ELIJAH HUMBLE COACH ADAM BLAKE

St George Dragons v Penrith Panthers
Jubilee Oval, Saturday 9th April
12pm
St George:
1 ETHAN HICKS 2 VOLKAN ER 3 DARRYL SHARPLEY 4 DANIEL TEECE-JOHNSON 5 USAIA LOVODUA 6 TYSON MARTIN 7 JOHN HARB 26 JESSE JACKSON 9 ANDREAS JOANNOU 10 SIMEONE TAATEO 11 LUCIANO SVAGELLI 12 LEROY MAGALOGO 13 HARRIS GEORGOPOULOS (C) 14 JYE MCRAE 15 RYAN ECONOMOU 17 DELRIO IAKOPO 19 AIDAN O’MALLEY 22 INOKE SIALE 23 TE ARAHU MCLEAN-YOUNG 24 KEPA RAWHITI COACH GRAEME WYNN
Penrith:
1 HAYDEN BONANNO 2 ETHAN CLARK-WOOD 3 ZACHARY CINI 4 MATTHEW FAAUILA 5 LORENZO PRITCHARD 6 DYLAN WHITE 7 JODECI LAUMUA 8 SPENCER LENIU 9 JERAMIAH TRINDALL 10 LINDSAY SMITH (C) 11 SHAWN BLORE (C) 12 BRAIDEN MAGELE 13 TEVITA PIUKANA 14 ETHAN MOKOIA 15 MAURICE TRINDALL 16 CHASE CHAPMAN 17 AYDEN PITTMAN-LYON COACH DAVID MACKINNON

South Sydney Rabbitohs v Western Sydney Academy of Sport
Redfern Oval, Saturday 9th April
12pm
South Sydney:
1 PAUL TURNER 2 REIHANA LEUII 3 RAINE DELLOW 4 JENSON TAUMOEPEAU 5 KAYLIB SAVAGE 6 WILL QUICK 7 DALTON ARMSTRONG 8 JOE NGERE 9 KY BOURIS 10 HARRY LARKIN 11 CASEY BUSHBY 12 MAILA CHAN-FOON 13 EGAN BUTCHER (C) 14 SAM SCHLEDE 15 AIDAN MANOWSKI 16 TREVOR -JOSEPH SIONETALI 17 JORDAN LITTLE 18 MATT DIVE 19 BEN HANDLEY 20 JACK STEWART 21 ADRIAN JANVRIN 24 JOHN DODDS 25 ETHAN SAISOAA 26 MASE RUKA COACH JASON PETERSON
WSAS:
1 CAMPBELL BYRD 2 ISSAC AKUOKO 3 ZAC DUCLOS 4 THOMAS DELAILOA 5 JORDAN D’AMICO 6 TALLIS SMITH 7 MALAKI MALAKI 8 LIAM HEKA 9 RADJO (RAY) JANKOVIC 24 ASTON VAIOTU 10 FILIMAUA FILIMAUA-TAU 23 ALBERT ETUATI-FAVAAE 13 JAYDEN YATES 15 FRED PUPU 17 KOHEN WRIGHT 21 LUIGI ISA 26 ANTOINE MOANANU COACH PAUL BENT

Newcastle Knights v Western Suburbs Magpies
Cessnock Oval, Saturday 9th April
12pm
Newcastle:
1 MATTHEW SMITH 2 TEVA MATAORA 3 SHAUN CASEY 4 TOBY MARKS 5 BRADMAN BEST 6 JOCK MADDEN 7 PHOENIX CROSSLAND 8 LACHLAN POPE 9 CAMERON DAVIES 10 KINGSLEY JENNINGS 11 ROSS HAIDLE 12 JOEL DARK 13 BROCK GARDNER (C) 14 TYRAN OTT 15 JARON PURCELL 17 TOM BAKER 19 JYE BIEMAN – KING COACH MARK MORRISSEY
Western Suburbs:
1 ELIJAH PEACOCK 2 MOSESE VUKI 3 TYRONE HARDING 4 HENRY LEALUGA-PUHOTAU 5 FREDDY KINI 6 MARC ZAURRINI 7 CHRISTIAN URSO 8 FELIX SMITH 9 BEN QUINLAN 17 JAKOB BLAKE 11 NATHANIEL TIATA 12 MASON HURST 13 RUA NGATI 14 KOLIN SAUKURU 15 BRODY DOONER 16 RYAN WESSEL 10 TUKI KYRIACOU 18 TYLER RULLIS 19 DYLAN EDWARDS 20 WILL SAUNDERS 21 JAYKE LEALUGA-PUHOTAU 22 MARCUS MOORE 23 JOEL SALDANERI COACH WAYNE AZZOPARDI

Canberra Raiders v Cronulla Sharks
Raiders Club, Saturday 9th April
1pm
Canberra:
1 JACOB CHURCH 2 TREMAYNE CHATFIELD 3 HARLEY SMITH- SHIELDS 4 DANIEL GOODWIN 5 TRISTAN ELDRIDGE 6 LACHLAN EVESTON 7 JOHN VELOUDOS 8 MATTHEW DRAGISIC 9 JOE ROBERTS 10 TATE BROOKE 11 KALI TAISENI 12 ALEXAVIER PUNOU 13 KRISTIAN JENSEN (C) 14 CHARLIE WOOLFORD 15 SOLOMONE KAUFUSI 16 WAYNE PARKER 17 LOUIS JANG 18 JONAH LATU COACH ADAM KYLE
Cronulla:
1 RILEY PICKERING 2 CAMERON O’CONNOR 3 BRONSON XERRI 4 DECLAN CASEY 5 GEORGE SUKANAIVALU 6 KAI BROADHURST (C) 7 ANGUS ERNST 8 JOSHUA HOLT 9 ISAAC LONGMUIR 10 FRANKLIN PELE 11 WILLIAM SWANN 12 ADAM MORTLOCK 13 ANDREW THOMSON 14 BAILEY CANTRILL 15 JACKSON DEVINE 16 SAINT SAKAI 17 LOGAN KEPU 19 REDFORD TIATIA COACH GLENN BRAILEY

Central Coast Centurions v South West Sydney Academy of Sport
Morry Breen Oval, Saturday 9th April
1:20pm
Central Coast:
1 JACK FRASCA 2 KENDYLL FAHEY 3 TYSON JAMES 4 JACK SMITH 5 KEEGAN TURNER 6 LEWIS SHEENS (C) 7 TOBY ELLIOT 8 BEN MAU 9 HARRY EDWARDS 10 JAKE OMELEY 11 JACK ALIPATE 12 JED BOREHAM 13 COOPER BROMWICH 14 RYAN JONES 15 KAI DOYLE 16 MITCH BOWLER 17 JED SILVESTER 18 RYAN BENDER 19WILL HUDSON
SWSAS:
3 ISMAIL EL OMAR 4 JACK HIGHGATE 12 OSCAR CHONG NEE 17 ETI TAVUI 1 AIDEN MOSTYN 15 AQEEL MOOSA 7 STEVEN DENGATE 19 WILL ANGEL 9 LOGAN HAYDEN 10 MAVONI TUIFUNA 11 LACHLAN DEETH 22 JORDAN MOLIO 13 ALFIE TROPEA 6 HENRY MANU 8 CAMERON HIGBID 14 ELVIS OLOAGA 16 DANIEL PAYNE 24 JACK LAFOLAFO 26 AUSTIN HAIR 5 PAUL ANAMANI COACH LEO CLARKE