TEAMS | Ron Massey Cup Rd 6

Western Suburbs Magpies v Cabramatta Two Blues
Campbelltown Stadium, Saturday 9 April
1:00pm (local)
Referee: Joshua McGowan
Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Faye Lehane

WESTERN SUBURBS: 1 SHANNON GALLANT 2 JEROME MOSE 3 JACKSON WILLIAMS 4 INNO INOSESIO 5 TALA MAPESONE 6 BLAKE CAVALLARO 7 BRENDAN WATERS 8 ANDY FIAGATUSA 9 DAYNE CRAIG 17 JIM LAULILII 11 DAVID HARRIS 12 DANIEL RAKVIN 13 MATT EISENHUTH 14 LUKE WILLIAMS 15 LENNY SAUNI 16 JAMES MIRCESKI 10 TOM GREALY COACH NATHAN WATERS

CABRAMATTA: 1 DANIEL ABOU-SLEIMAN 2 BRENT ANDERSON 3 ISAAC MONTGOMERY 4 BJ NATHAN 5 LEVI SOPI 6 BRENDAN HARAKI 7 JAKE JACKSON 8 TREYVON LEVLVAI 9 JEREMY SAFI 10 HARRISON MULLER 11 TAREK EL MASRI 12 KENNY NIKO 13 AHMED ELLAZ 14 FRED PAKUTOA 15 TAKU SIMON 16 PAT LENARD 17 TESI TALIANULI 18 MICHAEL DENT COACH EDDIE FLAHEY

 

Windsor Wolves v Mounties
Windsor Sporting Complex, Saturday 9 April
6:00pm (local)
Listen LIVE via Hawkesbury Radio on 89.9 FM or at www.
hawkesburyradio.com.au
Referee: Jeff Hartup
Touch Judges: Damien Simes, Lyndsay Packer

WINDSOR: 1 TORI WILLIE 2 JAMES GORING 3 ABRAHAM MURDOCK 4 MARLI SINI 5 RIKI WILLIE 6 AARON FARKAS 7 SAM ELWIN 8 SAM HOLLIS 9 KAIN HOWARTH 10 WELLINGTON ALBERT 11 ZAC JONES 12 PETER BETROS 13 JORDAN STRATTON 14 LUKE ATCHISON 15 ROBERT DOWNTON 16 RYAN TRAMONTE 17 BRANDON NANGATI COACH BRENT KITE

MOUNTIES: 1 JOHN KENNEDY 2 ALOFI MATAELE 3 JORDAN MARTIN 4 BYRON FRUEAN 5 SHANNON CHAPMAN 6 MANAIA RUDOLPH 7 CHAD PORTER 8 TEPAI TEPU SMITH 9 KURT ROBINSON 10 WILLIE MATAKA 11 STEVEN TAVITA 12 BLAKE RITCHIE 13 MICHAEL MORRIS 14 BEN CHAHOUD 15 MATTHEW WHITEHOUSE 16 MITCH BEGGS-MOWZCAN 20 SAGE WILDER COACH MARK SPEECHLEY

 

Concord-Burwood Wolves v Blacktown Workers
Goddard Park, Sunday 10 April
2:00pm (local)
Referee: James Vella
Touch Judges: Kieren Irons, Andrew Wheeler

CONCORD-BURWOOD: 1 ALEX ZAROUNAS 2 SAM LATU 3 SCOTT WILLIAMS 4 MARVIN SLAVIN 5 SIONE FULOFUKA 6 BLAKE NICHOLS 7 WILLIAM KELLY 8 TIFA IUTA 9 JACKSON GARLICK 10 INOKE VUNIPOLA 11 KEM SERU 12 RODNEY MASON 13 JOE FLINT 14 TJADEN McLEAN 16 TEVITA VAVE 17 BRENDON TARRANT 19 FA’AOLI TITIE-ANETELEA COACH NYKE AARON ZAMMIT & MICHAEL HABIB

BLACKTOWN: 1 HENRY RAIWALUI 2 CALEB AEKINS 3 MALIKO FILINO 4 WES TAAGA 5 WILLIAM BUTLER 6 TIGER VATUVEI 7 BRAEDEN BATISTE 8 LOCHLAN PIPER 9 DEAN PARATA 10 RODNEY COATES 11 TAKAI MOEAKIOLA 12 KURT HORTON 13 JOSH TANGITAU 15 SENE TALA 24 ALAN NIULESA 21 MIKE FILIMONA 17 DREW PRITCHARD COACH PAT WEISNER

 

St Marys Saints v Asquith Magpies
St Marys Stadium, Sunday 10 April
3:00pm (local)
Referee: Todd Smith
Touch Judges: Tim Hannon, Ryan Walters

ST MARYS: 1 ALAN EISENHUTH 2 CHRIS AUNESE-SCANLAN 3 BRENT NADEN 4 GEOFF DANIELA 5 LUKE NADURUTALO 6 ADRIAN DAVIS 7 JAKE BUTFIELD 8 JOSH BUTFIELD 9 SHANNAN WOOD 10 MITCH SIMPSON 11 TOM EISENHUTH 12 SONNY TUIGAMALA 13 NATHAN SMITH 14 RAY LESOA 15 LAKEHM AIONO 16 VETA HENRY SEUMANU 18 MIKE TOVIO COACH BRAD DREW

ASQUITH: 1 ALEX NICHOLLS-O’NEIL 2 SAM BUTTEL 3 JECO MAKATOA 4 ADAM KALCINA 5 BEN FISHER 6 BRADLEY WALL 7 AARON GROOM 8 ALEXANDER MAMMONE 9 MARK DAOUD 10 JORDAN LATHAM 11 STEDMAN LEFAU 12 MORGAN STEVENS 13 JOEL LATHAM 14 ABBAS MISKI 15 TAYLOR MCCANN 16 EVAN LEE 17 PHILIP CROSBY COACH SIMON CLARKE