Newcastle Knights v Illawarra Cutters
Hunter Stadium, Saturday 25 June
12:40pm
Broadcast LIVE on Fox Sports 501
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Newcastle: 1 BRYCE DONOVAN 2 MAO UTA 3 RYAN WALKER 4 PAT MATA’UTIA 5 AKUILA UATE 6 KURT ALDRIDGE 7 JACK KELLY 8 LUKE YATES 9 LOGAN HARRIS 10 JACK STOCKWELL 11 BRADIE SMITH 12 LACHLAN FITZGIBBON 13 DAVID BHANA 14 BEN STONE 15 TAMA KOOPU 16 MICHAEL STEELE 17 UITI BAKER COACH MATT LANTRY

Illawarra: 1 ADAM QUINLAN 2 TOM CARR 3 TAANE MILNE 4 LEVI DODD 5 KITI GLYMIN 6 SHAUN NONA 7 DREW HUTCHISON 8 SHANNON WAKEMAN 9 JOSH MCCRONE 10 HAME SELE 11 TYRONE MCCARTHY 12 CHRIS LEWIS 13 SALIVA HAVILI 14 MITCH PORTER 15 JACOB HIND 16 DAMIAN SIRONEN 19 BLAKE WALLACE 20 SAM COSTER COACH JASON DEMETRIOU

New Zealand Warriors v North Sydney Bears
Mt Smart Stadium #2, Saturday 25 June
1pm (local)
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

New Zealand: (coming soon)

North Sydney: 1 SITIVENI MOCEIDREKE 2 LATRELL SCHAUMKEL 3 TULSA SAUMAMAO 4 ED MURPHY (C) 5 ABBAS MISKI 6 LIAM COLEMAN 7 ELI LEVIDO 8 BRETT GREINKE 9 BRAD DEITZ 10 FRED JUNIOR MAUALA 11 TEVITA COTTRELL 12 PIKI ROGERS 13 CLAYTON WILLIAMS 14 JOKATAMA DOKINAVALU 15 DEVON MAKAORE BOYCE 16 BERNARD GREGORIUS 17 JAMEL HUNT COACH BEN GARDINER

Wyong Roos v Mounties
Morrie Breen Oval, Saturday 25 June
3pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Wyong: 1 OMAR SLAIMANKHEL 2 CHRIS CENTRONE 3 LUKE GARNER 4 DOMINIC REARDON 5 MATT IKUVALU 6 KAURI AUPOURI 7 TYLER CORNISH 8 JAKE LEWIS 9 MITCH WILLIAMS © 10 PAKI AFU 11 NATHAN CLARKE 12 JUSTIN TOOMEY-WHITE 13 ZANE TETEVANO 14 BROCK MOLAN 15 JAI INGRAM 16 CARNE DOYLE-MANGA 17 JOEY LUSSICK COACH RIP TAYLOR

Mounties: 1 ZAC SANTO 2 EDDIE AIONO 3 KATO OTTIO 4 PAT MATAELE 5 ALOFI MATAELE 6 LACHLAN CROKER 7 SAM WILLIAMS 8 RHYS KENNEDY 9 ADAM CLYDSDALE 10 WILL MATAKA 11 JARRAD KENNEDY 12 SCOTT SORENSON 13 CLAY PRIEST 14 CAMERON PHELPS 15 SAM DUGGAN 16 ROYCE HUNT 17 MITCH KENNEDY COACH STEPHEN ANTONELLI

Penrith Panthers v Newtown Jets
St Marys Leagues Stadium, Saturday 25 June
3pm
Broadcast LIVE on Hawkesbury Radio 89.9 FM
Broadcast LIVE on SteeleSports.com.au
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Penrith: 1 DYLAN EDWARDS 2 JOSH HALL 3 GEORGE JENNINGS 4 WILL SMITH © 5 MALAKAI WATENE-ZELZNIAK 6 ZACH DOCKAR-CLAY 7 JAMIE SOWARD 8 ANDY SAUNDERS 9 SIONE KATOA 10 VILIAME KIKAU 11 COREY HARAWIRA-NAERA 12 KAIDE ELLIS 13 BRENDON ATTWOOD INTERCHANGE 14 JAROME LUAI 15 OLIVER CLARK 16 PAEA PUA 17 JERRY KEY 19 RATU TUISESE 20 WELLINGTON ALBERT COACH STEVE GEORGALLIS

Newtown: 1 MITCH BROWN (C) 2 TRAVIS ROBINSON 3 JALINE GRAHAM 4 MATT EVANS 5 CORIN SMITH 6 JOSH CLEELAND 7 FA'AMANU BROWN 8 HARRISON MULLER 9 MATT MCILWRICK 10 JESSE SENE-LEFAO 11 ANTHONY MORAITIS 12 KURT CAPEWELL 13 KURT KARA 14 JASON SCHIRNACK 17 MALAKAI HOUMA 21 KENNY NIKO 23 TAREK ELMASRI COACH GREG MATTERSON

Wentworthville Magpies v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Ringrose Park, Sunday 26 June
3pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Wentworthville: 1 HONETI TUHA 2 SCOTT SCHULTE 3 JAKE BUTLER-FLEMING 4 TYRELL FUIMAONO 5 BURETA FARAIMO 6 DYLAN IZZARD 7 CAMERON KING 8 JOSEPH UALESI 9 SAM GORMAN 10 RORY O’BRIEN 11 MATT WOODS 12 JAMES HASSON 13 CODY NELSON (C) 14 JACK MORRIS 15 YILEEN GORDON 16 JAMIE STOWERS 17 ALEX TWAL 18 TUI OLOAPU COACH NATHAN CAYLESS

Canterbury-Bankstown: 1 BRAD ABBEY 2 REIMIS SMITH 3 CHASE STANLEY 4 TYRONE PHILLIPS 5 JARROD MCINALLY 6 MATT FRAWLEY 7 HARRY SIEJKA 8 MAKAHESI MAKATOA 9 BRONSON GARLICK 10 LLOYD PERRETT 11 LAMAR LIOLEVAVE 12 ASIPELI FINE 13 GRAHAM CLARK 14 REUBENN RENNIE 15 RENOUF TO’OMAGA 23 JAKE KAMIRE 25 WILL SOLWAY COACH ANDREW PATMORE