Eloni Vunakece - Competition NRL Round 11 - Canterbury-Bankstown Bulldogs v Sydney Roosters, Sunday 22 May 2016, Venue ANZ Stadium - Homebush NSW Photographer, Shane Myers © nrlphotos.com

TEAMS | Intrust Super Premiership NSW Rd 17

Newtown Jets v Illawarra Cutters – Rescheduled Rd13 game
Henson Park, Friday 1 July
7pm
Broadcast LIVE on SteeleSports.com.au

Newtown: 1 MITCH BROWN (C) 2 TRAVIS ROBINSON 3 JORDAN DREW 4 MATT EVANS 5 CORIN SMITH 6 JALINE GRAHAM 7 FA'AMANU BROWN 8 HARRISON MULLER 9 MATT MCILWRICK 10 JESSE SENE-LEFAO 11 MALAKAI HOUMA 12 ANTHONY MORAITIS 13 KURT KARA 14 JASON SCHIRNACK 15 BRENT ANDERSON 16 LEON TUPUOLA 17 SAULALA HOUMA 21 TAREK ELMASRI COACH GREG MATTERSON

Illawarra: 1 ADAM QUINLAN 2 LEVI DODD 3 TAANE MILNE 4 KURT MANN 5 KITI GLYMIN 6 DREW HUTCHISON 7 JOSH MCCRONE 8 SHANNON WAKEMAN 9 SALIVA HAVILI 10 HAME SELE 11 TYRONE MCCARTHY 12 CHRIS LEWIS 13 DAMIAN SIRONEN 14 BLAKE WALLACE 15 JACOB HIND 17 ERIC NEWBIGGING 20 SAM COSTER COACH JASON DEMETRIOU

New Zealand Warriors v Wests Tigers
Mt Smart Stadium, Saturday 2 July
2:40pm

New Zealand: 1 CHARNZE NICOLL-KLOKSTAD 2 VILIAMI KAVEINGA 3 MATTHEW ALLWOOD 4 JONATHAN WRIGHT 5 TOMAS AOAKE 6 ATA HINGANO 7 MASON LINO 8 JAMES GAVET 9 JAZZ TEVAGA 10 UPU POCHING 11 BUNTY AFOA 12 SHAUN LANE 13 JOHN PALAVI (c) 14 JAMES BELL 15 OFAHIKI OGDEN 16 ALI LAUITIITI 17 PAT SIPLEY COACH STACEY JONES

Wests Tigers: 1 WATSON HELETA 2 JAYDEN WHEELHOUSE 3 CHANCE PENI 4 MICHAEL CHEE KAM 5 JOSH ADDO-CARR 6 VEIRU MAPESONE 7 JEREMY MARSHALL KING 8 DALLAS GRAHAM 9 JACOB LIDDLE 10 JORDAN GRANT 11 ESAN MARSTERS 12 TYLER CASSEL 13 JOEL EDWARDS (C) 14 ROD GRIFFIN 15 MATTHEW EISENHUTH 16 WESLEY LOLO 17 JACKSON WILLIAMS 18 MANAIA RUDOLPH COACH PAUL STRINGER

Manly Warringah Sea Eagles v Wyong Roos
Brookvale Oval, Saturday 2 July
3pm
Broadcast LIVE on SteeleSports.com.au

Manly Warringah: 1 PETER SCHUSTER 2 CAMERON DAVIS 3 JAMES TUITAHI 4 TONY SATINI 5 BEN FRITZ 6 DYLAN KELLY 7 PITA GODINET (C) 8 LUKE BURGESS 9 HUGH PRATT 10 FABIAN GOODALL 11 FELETI MATEO 12 BLAKE LEARY 13 HALAUAFU LAVAKA INTERCHANGE 14 DANIEL VASEK 15 MOSES NOOVAO-McGREAL 16 RHYS ARMSTRONG 17 DARCY COX COACHES LUKE WILLIAMSON/CHAD RANDALL

Wyong: 1 OMAR SLAIMANKHEL 2 CHRIS CENTRONE 3 LUKE GARNER 4 DOMINIC REARDON 5 MATT IKUVALU 6 KAURI AUPOURI 7 TYLER CORNISH 8 JAKE LEWIS 9 MITCH WILLIAMS (C) 10 ELONI VUNAKECE 11 MITCH FREI 12 JUSTIN TOOMEY-WHITE 13 ZANE TETEVANO 14 BROCK MOLAN 15 ABRAHAM PAPALII 16 CARNE DOYLE-MANGA 17 JOEY LUSSICK COACH RIP TAYLOR

Newcastle Knights v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Newcastle Sportsground #2, Sunday 3 July
3pm

Newcastle: 1 BRYCE DONOVAN 2 TOM HUGHES 3 MAO UTA 4 PAT MATA’UTIA 5 AKUILA UATE 6 RYAN WALKER 7 WILL PEARSALL 8 UITI BAKER 9 BEN STONE 10 JACK STOCKWELL 11 PAULI PAULI 12 LACHLAN FITZGIBBON 13 DAVID BHANA 14 LOGAN HARRIS 15 TAMA KOOPU 16 BRADIE SMITH 17 LUKE YATES 18 KURT ALDRIDGE COACH MATT LANTRY

Canterbury-Bankstown: 1 BRAD ABBEY 2 REIMIS SMITH 3 CHASE STANLEY 4 TYRONE PHILLIPS 5 JARROD MCINALLY 6 MATT FRAWLEY 7 HARRY SIEJKA 8 MAKAHESI MAKATOA 9 BRONSON GARLICK 10 LLOYD PERRETT 11 LAMAR LIOLEVAVE 12 RENOUF TO’OMAGA 13 GRAHAM CLARK 14 REUBENN RENNIE 15 RAY MOUJALLI 16 GEORGE TSIKRIKIS 23 JAKE KAMIRE COACH ANDREW PATMORE

Wentworthville Magpies v Penrith Panthers
Ringrose Park, Sunday 3 July
3pm

Wentworthville: 1 HONETI TUHA 2 SCOTT SCHULTE 3 JAKE BUTLER-FLEMING 4 ROYDAN GILLETT 5 BURETA FARAIMO 6 DYLAN IZZARD 7 CAMERON KING (C) 8 JOSEPH UALESI 9 SAM GORMAN 10 ALEX TWAL 11 MATT WOODS 12 JAMES HASSON 13 YILEEN GORDON 14 LYNDON MCGRADY 15 NICK KASSIS 16 ADRIAN HA’ANGANA 17 EVAN LEE COACH NATHAN CAYLESS

Penrith: 1 DYLAN EDWARDS 2 JOSH HALL 3 GEORGE JENNINGS 4 WILL SMITH (C) 5 MALAKAI WATENE-ZELEZNIAK 6 ZACH DOCKAR-CLAY 7 JAMIE SOWARD 8 ANDY SAUNDERS 9 SIONE KATOA 10 VILIAM KIKAU 11 COREY HARAWIRA-NAERA 12 KAIDE ELLIS 13 MOSES LEOTA INTERCHANGE 14 BRENDON ATTWOOD 15 PAEA PUA 16 OLIVER CLARK 17 JERRY KEY

Full referees appointments can be found here