Sydney Roosters v Western Sydney Academy of Sport
Henson Park, Saturday 11 February
9:30am

Sydney Roosters: (Coming soon)

WSAS: 1 Nicolas Jooste 2 Mason Iaria 3 Zion Tavasa 4 Archie Sufia 5 Jordan Tapusoa 6 Ryan Eisenhuth 7 Jacob Swann-Knight 8 Dane Terekia 9 Luke Jennings 19 Mika Tonu 11 Joshua Agius 17 Joshua Tuiono 13 Cecill Lahood 15 Peter Carroll 21 Malakai Neiufi 12 Jonah Tagoai 10 Sane Manu'a 18 Corey Gatt 16 Carlo Cassar 21 Burt Tukala 22 Jonnathan Villar

North Sydney Bears v South Sydney Rabbitohs
TG Milner Field, Saturday 11 February
10am

North Sydney Bears: (Coming soon)

South Sydney Rabbitohs: (Coming soon)

St George Dragons v Central Coast Roosters
UOW Jubilee Oval, Saturday 11 February
10am

St George Dragons: 1 Rodrick Ahoy 2 Mohamed Dib 3 Jeremy Pakari 4 Aiden Oloapu 5 Dietrich Roache 6 Benji Ukarangi 7 Izaiah Aldridge 8 Tioata Fua 9 Tyler Ah Chong 10 Destiny Nuuasoa 11 Jaden Faatoia-Muaiava’s 12 Sione Taufua 13 Dallas Collins 14 Jamie Lawler 15 Josh Cannard 16 Tolipea Paleto 17 Inoke Siale 18 Ali Kansou Coach: Brendan Perenara

Central Coast Roosters: (Coming soon)

Canterbury-Bankstown Bulldogs v Parramatta Eels
Belmore Sports Ground, Saturday 11 February
12pm

Canterbury-Bankstown Bulldogs: 1 Andrew Hadchiti 2 Manoa Veikaso 3 Gian Mario Serratore (C) 4 Moses Vuki 5 Keenan Abbey 6 Billy Hamawi 7 James Valevatu 8 Mosese Pope (C) 9 Issam Merhi 10 Chris Partolo 11 Jon Moli 12 Will Saunders 13 Jackson Topine 14 Jazzaiah Schaafhausen 15 Brandon Pelo 16 Matt Borg 17 Darren Paese 19 Lipoi Hopoi Coach: Charbel Khoury

Parramatta Eels: 1 Campbell Byrd 2 Braith Aspin 3 Ben Tohi 4 Christian Pasitoa 5 Jandamurra Stewart 6 Tevita Masima 7 Tyler Field 8 Dave Hollis 9 Jed Edwards 10 Christian Wihongi 11 Jayden Skinner 12 Trey Mooney 13 Caleb Tohi 14 Justin Dalby 15 Josh Gatt 16 Henry Hall 17 Casey Siolo 18 Callum Scott Coach: Craig Brennan

Western Suburbs Magpies v Penrith Panthers
Hillier Oval, Saturday 11 February
10am

Western Suburbs Magpies: 1 Bryce Crane 2 Cameron Lawrence 3 Jayke Lealuga-Pohotau 4 King Isaako 5 Junior Togamaga 6 Dylan Oitmann 7 Rua Hona 8 Elvis Oloaga 9 Thomas Canter 10rick Thorn 11keanu Chatters 12paul Anamani 13 Ray Redmond 14 Josh Taylor Myles 15sam Fomai 16james Uesele 17jack Burke 18fala Tuilaepa 19 Max Donovan 20norwin Latu Coach: Levih Warby

Penrith Panthers: 1 Rhys Wright 2 Preston Joesph 3 Cooper Pereira 4 Jake Blackburn 5 Ethan Wheeler 6 Immanual Tagaloamatua 7 Sadee Subhadan © 8 A.J Iosefa 9 Taylan May 10 Baily Hamlin 11 Hanna Jonathan El-Nchar 12 Bailey Wyatt 13 Dean Barnes 14 Joezelle Agaimalo 15 Romeo Opelu 16 Maverick Geyer 17 Hohepa Puru 18 Braiden Magele 19 Frederick Carey 20 Aman Singh 21 Riley Wiffen 22 Connor Mason 23 Jeffry Sialaoa-Ofoia 24 Donovan Boney 25 Jai Wynbergen 26 Orville Finua 27 Mithcell Leifei Coach: Will Leyshom

Newcastle Knights v Cronulla Sharks
Lyle Peacock Oval, Saturday 11 February
3pm

Newcastle Knights: (Coming soon)

Cronulla Sharks: 1 Zachary Issa 2 Trevor Taufa 3 Douglas Levi 4 Elliot Moaga 5 Eliah Veikoso 6 Kyle Pickering 7 Tom De Meio 8 Isaac Masima 9 Jalian Ewe 10 Zane Jegers 11 Alec Brennan 12 Kai Parker 13 Damon Smith 14 Joseph Tuagulu 15 Laken Caldwell 16 Kitone Kautoga 17 Jared Domazetovski Coach: Glenn Brailey

Manly Sea Eagles v Canberra Raiders
Brookvale Oval, Saturday 11 February
12:30pm

Manly Sea Eagles: 1 Albert Hopoate 2 Tom Latu 3 Keegan Turner 4 Armani Biddle 5 Daniel Ala 6 Kaeo Weekes 7 Riaihe Jacobs 8 Filimaua Filimaua-Tau 9 Jack Birt 10 Viliami Fifita 11 Joshua Schuster (C) 12 Ben Trbojevic 13 Alec Tuitavake 14 Jacob Ratcliff 15 Tyreece Matangi 16 Jai Vakai 17 Oliver Penu 18 Angus O’donnell Coach: Brett Fulton

Canberra Raiders: 1 Jacob Church 2 Junior Tupou 3 Nic Hall 4 Tyson Kelly 5 Cooper O'connor 6 Wezley Alexander 7 Jordan Williams 8 Bradley Buckley 9 Mitchel Souter 10 Jesse Thompson 11 Daryl Bailey 12 Clay Webb 13 Isimeli Vaili 14 Tristan Eldridge 15 Adam Barlow 16 Jack Williams 17 Thomas Mclean 18 Ryan Longhurst 19 Neueli (Willie) Mariner 20 Aidan Gaffey 21 William Hills 22 Blake Wood 23 Thomas Croker 24 Mladen Zec 25 Fred Griffiths

Illawarra Steelers v Balmain Tigers
WIN Stadium, Sunday 12 February
10am

Illawarra Steelers: 1 Jack Walsh 2 Hayden Sutton 3 Mathew Feagai 4 Max Feagai 5 Kane Ball 6 Zach Herring 7 Jayden Sullivan 8 Blake Dowel (C) 9 Connor Muhleisen (C) 10 Oliver Parrish 11 Aaron Schoupp 12 Duke Grant 13 Hamish Holland 14 - 15 Oscar Fitzpatrick 16 Lucas Fletcher 17 Carlin Deane 18 Charlie Parrish 19 - 20 Lleyton Roach Coach: Ben Linde

Balmain Tigers: (Coming soon)

For live updates of this weekend’s fixtures visit the NSWRL Match Centre