TEAMS | Harvey Norman Women's Rd 1

Canterbury Bulldogs v Wentworthville Magpies
Saturday, 24 March, Belmore Sports Ground 1pm

BULLDOGS: 1 Cindy Edwards 2 Mahinaarangi Rewi 3 Jamie-lee Bright 4 Grace Clarke 5 Inangaro Maraeara 6 Amarah Shilingsworth 7 Candice Clay 8 Kisa Paradine 9 Hayley Tipene 10 Lesieli Blake 11 Lakiesha Tipene 12 Luti Kosema 13 Elianna Walton Interchange 14 Taylah Gray 15 Eliza Wilson 16 Stephanie Wilson 17 Grace Li 18 Oneesha Masi 19 Jennifer Winterstein 20 Monica Dann

MAGPIES: 1 Ashleigh Buckley 2 Jenalle Daniel 3 Kersal Johnson 4 Ashley Blackmore 5 Rachel Pace 6 Celia Strickland 7 Michala Ford 8 Peninnah Javapro 9 Erandy Iva Munro 10 Clare Melville 11 Samaria Taia 12 Michelle Samson 13 Bianca McCreadie Interchange 14 Georgia Toevai 15 Carla Rizk 16 Khayla Pakutoa 17 Paiten Wise

 

Penrith Brothers v Cronulla-Caringbah
Saturday, 24 March, Sharks Academy 1pm

BROTHERS: 1 Anneliese Hughes 2 Amy Quye 3 Jovi Paul 4 Christina Tagaloa 5 Hunter Hakim 6 Malia Tuifua 7 Claire Belfanti 8 Moesha Muna 9 Ashlee Connell 20 Katea Vave 11 Amelia Mafi 12 Christine Pauli 13 Mele Sailusi Interchange 14 Christabel Faatoafe 15 Katarina Withell  17 Talya Mika 18 Eliza Stuart 23 Ruti Faatoafe 25 Alana Dell

CRONULLA-CARINGBAH: 1 Jordan Baker 2 Lauren Denniss 3 Rima Butler 4 Lisa Tauariki 5 Jessica Middleton 6 Shontelle Stowers 7 Nita Maynard 8 Georgie Brooker 9 Kayla Peck 10 Courtney Yasserie 11 Ruby Ewe 12 Brittney Vanderhart 13 Ruan Sims Interchange 14 Talesha Quinn

 

South Sydney Rabbitohs v CRL Newcastle
Saturday, 24 March, Redfern Oval 1:30pm

RABBITOHS: 1 Nakia Davis-Welsh 2 Taleena Simon 3 Emma Gillogly 4 Kyara Nean 5 Kari Doyle 6 Lavina O’Mealey 7 Maddison Studdon 8 Kowana Welsh 9 Rebecca Riley 10 Eunice Grimes 11 Carly Phillips 12 Chloe Caldwell 13 Jasmin Allende Interchange 14 Grace Uluiburotu 15 Meleanna Waters 16 Sharon McGrady 17 Nikita Wilson 18 Kiara Maza

NEWCASTLE: 1 Amy Broadhead 2 Cassie Ormsby 3 Jayme Fressard 4 Isabelle Kelly 5 Alicia Martin 6 Melanie Howard 7 Caitlin Moran 8 Rebecca Young 9 Kylie Hilder 10 Skye Lovett 11 Holli Wheeler 12 Emma Young 13 Jerry Burgmann Interchange 14 Donna Sutton 15 Margaret Watson 16 Melanie Sutton 17 Naomi Medlin 18 Hannah Southwell

 

Mounties v North Sydney Bears
Saturday, 24 March, Aubrey Keech Reserve 3pm

MOUNTIES: 1 Elise Robins 2 Tiri Jai Green 3 Akoita Masina 4 Monique Donovan 5 Makiah Pippen 6 Taliah Fuimaono 7 Talia Lealaiaiuloto 8 Tammaya Kelly Simms 9 Sharinta Woodman 10 Karol Ann Tanevesi 11 Jackie Anne Tahu 12 Janelle Williams 13 Simaimia Taufa 14 Katerina Hinton 15 Mariah Leger 16 Tenielle Peyroux 17 Cindy Whiteley

BEARS: 1 Shenaii Lendill 2 Pier Pritchard 3 Raevyn Dixon 4 Issabelle Parkman 5 Ashleigh Werner 6 Claudia Bell 7 Jordan Parsonage 8 Hariata AHipene 9 Barbara Waddell 10 Jamie Blazejewski 11 Laura Eisenhauer 12 Hannah Griffins 13 Nicole Backhouse Interchange 14 Clare Illsley 15 Nicole Morley 16 Ellen Conroy 17 Josie Bavatu 18 Britt Merlo 19 Sally Hawkins

 

CABRAMATTA - BYE

Competition scores and scorers' details, as they happen, will appear on NSWRL's Live Match Centre