You have skipped the navigation, tab for page content
Team List Tuesday |  Regional Finals, Major Comps Rd 3, Junior Reps Rd 8

The Grand Finals in the SLE Andrew Johns Cup, SLE Laurie Daley Cup and Men's Country Championships will be played this weekend, along with Round Three of the The Knock-On Effect NSW Cup, Harvey Norman Women's Premiership, Ron Massey Cup, Jersey Flegg and Sydney Shield as well as Round 8 of the UNE SG Ball Cup, Harvey Norman Tarsha Gale Cup, UNE Harold Matthews Cup. 

NSWRL TV will be streaming eight games this weekend, including the Newcastle Knights v Western Suburbs Magpies in the Knock-On Effect Cup, Mounties v Helensburgh in the Harvey Norman Women's Premiership and the Grand Final in the Open Age Men's Country Championships. *Please note: The Women's Country Championships Final will be played at a later date.

In Junior Reps, the Cronulla-Sutherland Sharks v Western Suburbs Magpies in Harold Matts and SG Ball and Cronulla-Sutherland Sharks v Wests Tigers in the Tarsha Gale Cup will feature on NSWRL TV as well as the Grand Final matches of the SLE Andrew Johns and Laurie Daley Cups. 

PLEASE NOTE: Some teams and draws may be incomplete . These will be updated on the NSWRL match centre which you can access by clicking here.

The Knock-On Effect NSW Cup Round 3:

Please click here for The Knock-On Effect NSW Cup Draw / Team Lists

 

Harvey Norman Women's Premiership Round 3:

Please click here for the Harvey Norman Women's Premiership Cup Draw / Team Lists

 

Jersey Flegg Round 3:

Please click here for the  Cup Draw / Team Lists

 

Ron Massey Cup Round 3:

Please click here for Ron Massey Cup Draw / Team Lists

 

Sydney Shield Round 3:

Please click here for Ron Massey Cup Draw / Team Lists

 

Denton Engineering Cup Rd 1:

Please click here for Denton Engineering Cup Draw / Team Lists

 

Men's Country Championships Grand Final:

Please click here for the Men's Country Championship Draw /  Team Lists

 

UNE SG Ball Cup Round 8:

Please click here for UNE SG Ball Draw / Team Lists

 

Harvey Norman Tarsha Gale Cup Round 8:

Please click here for Harvey Norman Tarsha Gale Cup Draw / Team Lists

 

SLE Laurie Daley Cup Grand Final:

Please click here for SLE Laurie Daley Cup Draw / Team Lists

 

UNE Harold Matthews Cup Round 8:

Please click here for UNE Harold Matthews Cup Draw / Team Lists

 

SLE Andrew Johns Cup Grand Final:

Please click here for SLE Andrew Johns Cup Draw / Team Lists