Here are the line ups for round fifteen of the 2014 VB NSW Cup competition: 

Wests Tigers Vs Newtown Jets
Leichhardt Oval, Saturday, June 21
Kick-off: 3.00pm
Referee: Jon Stone
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Steele Sports Radio (Link available via
www.steelesports.com.au)

TIGERS
 – 1. KURTIS ROWE 2. MARIKA KOROIBETE 3. ASIPELI FINE 4. KEITH LULIA 5. SETEFANO TAUKAFA 6. MITCHELL MOSES 7. MICHAEL STEVENS 8. JAMES GAVET 9. JY HITCHCOX 10. MICHAEL BULLOCK 11. SITALEKI AKAUOLA 12. JARRED FARLOW (C) 13. KYLE LOVETT 14. JACK BUCHANAN 15. BRENDEN SANTI 16. SAM HOLLIS 17. SONNY BRISTOW 18. COREY BROWN COACH: PAUL FLETCHER

JETS – 1. JONATHON REUBEN 2. MATT EVANS 3. JOSH DAVIS 4. SAMISONI LANGI 5. TAUTAU MOGA 6. KURT KARA © 7. ARANA TAUMATA 8. WILLIS MEEHAN 9. HEATH L'ESTRANGE 10. RYAN VERLINDEN 11. RHYSE MARTIN 12. DAVID HARRIS 13. KANE EVANS 14. ANDREW PEARN 15. BRETT LANE 16. SIO SIUA TAUKEIAHO 20. JACK SIEJKA 22. JACK NOBLE 24. BRAD BARRETT COACH: GREG MATTERSON


Mounties Vs Illawarra Cutters
Aubrey Keech Reserve, Saturday, June 21
Kick-off: 3.00pm
Referee: Chris Treneman
Broadcast: Radio Coverage courtesy of 2GLF FM 89.3 (Link available via 
893fm.com.au)

MOUNTIES
 – 1. REECE ROBINSON 2. FRANCIS VAIOTU 3. WAYNE DARGAN 4. DAVE CAHALANE 5. BILL TUPOU 6. JACK AHEARN 7. RYAN CARR 8. MITCH CAHALANE 9. MATT MCILWRICK 10. MARK NICHOLLS 11. KURT HORTON 12. TEVITA PANGAI JUNIOR 13. CLAY PRIEST 14. LAGI SETU 15. RODNEY COATES 17. REECE GOLDSMITH 18. UITI BAKER 19. MATT PLACE COACH: STEPHEN ANTONELLI

CUTTERS – 1. KYLE EATHER 2. YAW KITI GLYMIN 3. PETER MATA'UTIA 4. NATHAN GREEN 5. TYRON CRANSTON 6. SAM DUGGAN 7. DREW HUTCHISON 8. MATT GROAT 9. CRAIG GARVEY 10. RORY O'BRIEN 11. WILLIE MATAKA 12. JUNIOR TIA-KILIFI 13. SHANNON WAKEMAN 14. JOEL JOHNSON 15. JOSH AILAOMAI 16. CHRIS LEWIS 17. CHARLIE FAINGAA COACH: SCOTT LOGAN

NZ Warriors Vs Wyong Roos
Mt Smart Stadium, Saturday, June 21
Kick-off: 5.10pm (NZT), 3.10pm (AEST)
Referee: Aaron Donald
Broadcast: LIVE on Fox Sports 1 and Sky Sport NZ

WARRIORS
 – 1. STEVE WAETFORD (c) 2. NGATAUA HUKATAI 3. DANE NIELSEN 4. DOMINIQUE PEYROUX 5. SOLOMONE KATA 6. CARLOS TUIMAVAVE 7. TUIMOALA LOLOHEA 8. UPU POCHING 9. SILIVA HAVILI 10. AGNATIUS PAASI 11. MICHAEL KI 12. RAYMOND FAITALA-MARINER 13. JOHN PALAVI 14. SAM LOUSI 15. ALBERT VETE 16. ABRAHAM PAPALII 17. MICHAEL SIO COACH: ROHAN SMITH

ROOS – 1. ALEX LANGBRIDGE 2. DALE CLACHERTY 3. JAY FLORIMO 4. BENNETT LESLIE 5. GRANT NELSON 6. JONO FORD 7. MARK KHEIRALLAH 8. MARK O’MELEY 9. MITCH WILLIAMS © 10. MAGNUS STROMQUIST 11. SAM BERNSTROM 12. TEKINA VAILEA 13. ELONI VUNAKECE 14. BROCK MOLAN 15. SHAUN BOSS 16. LEIVAHA PULU 17. DANIEL PENESE 21. INOKE VUNIPOLA COACH: RIP TAYLOR

Cronulla Sharks Vs Manly Warringah Sea Eagles
Remondis Stadium, Saturday, June 21
Kick-off: 5.15pm
Referee: Adam Cassidy

SHARKS
 – 1. VALENTINE HOLMES 2. JACOB GAGAN 3. JOSH PORTLOCK 4. TRAVIS ROBINSON 5. NATHAN STAPLETON 6. PENANI MANUMALEALII 7. DANIEL HOLDSWORTH 8. TIM ROBINSON 9. PAT POLITONI 10. GEORGE ROSE 11. SIONE MASIMA 12. JUNIOR ROQICA 13. TUPOU SOPOAGA 14. MICHAEL MORRIS 15. KURT DILLON 16. NELSON ASOFA-SOLOMONA 17. SCOTT SORENSEN COACH: TONY HERMAN

SEA EAGLES – 1. DAVID WILLIAMS 2. DELROY BERRYMAN 3. DOMINIC REARDON 4. TONY SATINI 5. JAYDEN HORO 6. CLINTON GUTHERSON 7. MASADA IOSEFA 8. LIGI SAO 9. JAYDEN HODGES 10. TYSON ANDREWS 11. JAMIL HOPOATE 12. MICHAEL CHEE KAM 13. DANIEL HARRISON 14. SANTANA PALMER 15. DYLAN KELLY 17. EPALAHAME LAUAKI 19. JAKE TRBOJEVIC COACH: LUKE WILLIAMSON

Newcastle Knights Vs Canterbury-Bankstown Bulldogs
Newcastle No.2 Sports Ground, Sunday, June 22
Kick-off: 3.00pm 
Referee: Matt Noyen
Broadcast:
NSWRL Match Centre coverage available via NSWRL.com.au

KNIGHTS
 – 1. NATHAN ROSS 22. JOSH MANTELLATO 3. BRAYDEN WILIAME 4. TIMANA TAHU 5. CHANEL MATA’UTIA 6. MATT MINTO 7. MICHAEL DOBSON 8. BRENTON HORWOOD 9. TRAVIS WADDELL 10. PAT VAIVAI 25. JAMES ELIAS 12. TYLER RANDELL 13. MATT HILDER (C) 14. CHAD REDMAN 15. MICHAEL STEELE 16. NOEL UNDERWOOD 17. TAMA KOOPU 18. DYLAN HARTIN COACH: RICK STONE

BULLDOGS – 1. JALINE GRAHAM 2. TYRONE PHILLIPS 3. ED MURPHY 4. LEVI DODD 5. KAYNE BRENNAN 6. PATRICK TEMPLEMAN 7. LINDON MCGRADY 8. DANNY FUALALO 9. DAMIEN COOK 10. MAKAHESI MAKATOA 11. LACHLAN BURR 12. DAVID MINUTE 13. HARLAN ALAALATOA 14. NATHAN MASSEY 15. STEVE AZZI 16. BRAD CLARKE 19. CHRIS BINGE COACH: ANDREW PATMORE

 

North Sydney Bears Vs Penrith Panthers
North Sydney Oval, Sunday, June 22
Kick-off: 3.00pm
Referee: Liam Nicholls

BEARS
 – 1. KANE MORGAN 2. MARK O'DARE 3. JOE ULUIBAU 4. JACKSON WILLIAMS 5. CURTIS JOHNSTON 6. JORDAN WORBOYS 7. LUKE KEARY 8. NATHANIEL NEALE 9. KURT ALDRIDGE 10. BRAD LUPI 11. JESSE ROBERTS 12. CHRIS GREVSMUHL 13. MATT HYLAND 14. STEVE TAVITA 15. JOSH TOOLE 16. DUNCAN LOW 17. JACKSON GARLICK 18. JOHN KITE COACH: WAYNE LAMBKIN

PANTHERS – 1.KIERAN MOSS 2.ETO NABULI 3.WAQA BLAKE 4.WES NAIQAMA 5.KEVIN NAIQAMA 6.WILL SMITH 7.TOM HUMBLE 8.SAM ANDERSON 9.KEVIN KINGSTON 10.TIM GRANT 11.BRYCE CARTWRIGHT 12.MATT ROBINSON 13.RYAN SIMPKINS 14. BEN MURDOCH-MASILA 16. VAIPUNA TIA KILIFI 17. REAGAN CAMPBELL-GILLARD 18. ANTHONY CHERRINGTON 22. TOM EISENHUTH COACH: GARTH BRENNAN


Wentworthville Magpies have the BYE

Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #VBNSWCup hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to view the competition ladder

Here is a recap of last rounds scores and scorers