Here are the line ups for round nineteen of the 2014 Ron Massey Cup competition: 

Kingsgrove Colts Vs Western Suburbs Magpies
Hurstville Oval, Saturday, August 9
Kick-off: 2.00pm 
Referee: Ryan Jackson

COLTS
– 1. DWAYNE BROWN 2. JAYDEN TAVAE 3. JOHN TUIVASA SHECK 4. JASON BRIOT 5. COLEMAN EDMOND 6. AIDAN CARNEY 7. ABBAS MISKIE 8. BILLY TSIKRIKAS 9. RHYS NORMAN 10. SAM MATAKAIONO 19. JAKE BEETSON 12. MATTHEW DOUGLAS 13. JADE FERGUSON © 14. GEORGE KEATES 15. THIBAUD BRACONNIER 16. CAMERON MARTIN 17. RICHARD POHAHAU COACH: JEREMY SMITH

WESTS – 1. SAM AIGA 2. TALA MAPASONE 3. SHAWN CRAIG 4. NU AKERIPA 5. JEROME MOSE 6. VIERU MAPASONE 15. RONNIE PALUMBO 8. MASON TALOLUA 9. DAYNE CRAIG 10. TUNUI MAURANGI 11. TOM MORRISON 12. LUKE WILLIAMS 13. RUSTY BRISTOW 17. FRED TEVAGO 18. SONI PAASI 19. SHANE LALOGAFAU 20. HAYDEN JOHNSON COACH: LEO EPIFANIA

 

Blacktown Workers Vs Auburn Warriors
HE Laybutt Sporting Complex, Saturday, August 9
Kick-off: 3.00pm
Referee: Todd Smith

WORKERS
- 1. JOHN TAAGA 2. DANIEL CASSONE 3. CHARLIE LATULIPE 4. BYRON FRUEN 5. SAKEO DIBECI 6. BLAKE GOODMAN 7. PAT WEISNER 8. JOHN LEAPAI 9. GUS JASMIN 10. LUPATI ENI 11. JAD MAHMOUD 12. JERRY KEY 13. SIONE FAKAFUA 14. IZSAK TAALILI 15. JAKE SHEARER 16. JOSH GRANT 17. MICHEAL WORRINCEY 20. JORDAN STRICKLAND COACH: DANIEL COCHRAN

WARRIORS - 1. CHARLES MORETON 2. TUUTA LANGI 3. HEKA NANAI 4. SIONE KAIVELETA 5. AARON PENE 6. CHRIS BINGE 7. NATHAN MASSEY 8. SIONE TOVO 9. LUKE FERRY 10. WILL SOLWAY 11. WILL MITCHELL 12. HALA AKAUOLA 13. WILSON FAANOI 14. JORDAN BOWLES 15. JORDAN HALL 16. JAMIE STANLEY 17. JOELI TUVITU COACH: DARREN MAROON

 

Wentworthville Magpies Vs Cabramatta Two Blues
Ringrose Park, Sunday, August 10
Kick-off: 11.30am
Referee: Philip Sung

WENTY
– 1. HENRY RAIWALUI 2. BEN FRITZ 3. CECIL MACKENZIE 4. SAM GORMAN 5. SAIA TANGINOA 16. MATTHEW MUNDINE 7. BRENDAN WATERS 8. TAUNAOLA KEI 9. LIONEL O’MALLY 10. ELIAS SUKKAR 11. NICK KASSIS 12. JOSIAH TAMASI 13. MITCHELL STANFIELD (C) 14. CHRIS RAKETE 15. MIKAERA WHAREAITU-ORMSBY 17. FETONGI TUINAUVUI 19. KEEHAN DIAMOND COACH: CHRIS YATES

TWO BLUES - 1. LUKE LAVENDER 2. BRETT MANNING 3. JOSH DAVIS 4. CHRIS TARIPO 5. AMANONO TEVIO 6. DAVE FARKAS 7. BOBBIE GOULDING 8. RAY MAJOLLI 9. JAMIE BLEWITT 10. ENI FOLAU 11. BRAD CROAD 12. ADRIAN HA’AANGANA 13. HENRY TAUFAAO 14. JAKE WATTS 15. MAX NAPPA 16. MITCHELL SIMPSON 17. MORRIS HIGHAM 18. KEM SERU COACH: JASON WILLIAMS

 

Guildford Owls Vs Windsor Wolves
McCredie Park, Sunday, August 10
Kick-off: 2.00pm
Referee: James Vella

OWLS
– 1. SHANE HUNT 2. JASON GRAY 3. HARMONY HUNT 4. JACK LE HANG 5. VINCENT FONOTI 6. JASON VIDAL 7. DYLAN IZZARD 8. JARROD CLARK 9. BEN ELLIS 10. CASEY ELLIS 11. DYLAN MCKEOWN 12. CHRIS SAAB 13. LUKE FAHEY 14. JACK ANDERSON 17. PAUL TUIGAMALA 18. BEVAN FRENCH 19. PAT GALEA COACH: STEVE GHOSN

WOLVES – 1. SOLOFA SILIPA 2. BRENT NADEN 3. JACK NELSON 4. IAIN RICCARDI 5. PJ CARTWRIGHT 6. MATT BOSS 7. LOGAN GEYER 8. HUTCH MAIAVA 9. RYAN TRAMONTE © 25. COWEN EPERE 11. MYLES TAUELI 12. FAIRHOUZ ELKNADER 13. JAMES FISHER-HARRIS 10. PAT HOLLIS 14. RYAN CUSACK 15. SHENELLE HAUMONO 18. PAEA PUA 19. KAURI AUPOURI COACH: BRAD PRIOR

 

Asquith Magpies Vs Burwood North Ryde United
Storey Park, Sunday, August 10
Kick-off: 3.00pm
Referee: Joshua McGowan
Broadcast: Radio Coverage courtesy of Triple H FM (Link available via 
www.triplehfm.com.au/hhh)

ASQUITH
- 1. JACK HAWKINS 2. GREG DAVIS 24. JECO MARKETO 4. LUKE MCDONALD 5. MICK PEARSALL 6. BEN FISHER 7. AARON GROOM 8. BRENDAN HURD 9. LUKE JAY 23. JOEL TUBBS 11. BRYCE HOLLAND 12. PETROS THANOS 13. JOEL LATHAM 14. DANIEL VASEK 18. MATT HURD 19. JUSTIN EVES 21. LACHLAN PIPER 22. MARK MEREDITH COACH: SIMON CLARKE

UNITED – 1. SAMIU LATU 2. ABRAHAM EL-ZAKHEM 3. MITCH STEVENS 4. DAN PHILLIPS 5. RORY BROWNLIE 6. JOSH PHILLIPS 7. JAMES COOTE 8. TAREK EL MASRI 9. TUILOMA ATUAU 10. JAMES LIVOCK 11. ILIJA RADAN 12. ANDREW EMELIO © 13. JOE FLINT 15. JORDAN TONGAHAI 16. KILIFI TIA-KILIFI 17. BRENDAN TARRANT 20. MITCH DEVINE 23. BARRY NATHAN COACH: NYKE AARON ZAMMIT & ANDREW EMELIO

 

Mounties Vs The Entrance Tigers
Mt Pritchard Sports Complex, Sunday, August 10
Kick-off: 3.00pm
Referee: Scot Murray

MOUNTIES
- 1. THEO LEATO 2. WAYNE DARGAN 3. FRANCIS VAIOTU 4. DAVE CAHALANE 5. LOUIS VAIOTU 6. MATT PLACE 7. BRETT LAHEY 8. UITI BAKER 9. BRAEDEN BATISTE 10. RODNEY COATES 11. BRADY CHESHIRE 12. KURT HORTON 13. JACOB MAYER 15. GRANT LAHEY 16. MITCHELL BEGGS 17. FRED PAKUTOA 18. DAYNE VETTE WELSH COACH: CHRIS HUTCHISON

TIGERS – 1. PERRY LE BROCQUE 2. HARLEY RIDGE 3. ALAN MULIA MALAU 4. BRAD CHATFIELD 24. SUNAI FATIALOFA 6. ADAM MCINNES 7. JAKE FITZPATRICK 8. RYAN O’HARA 9. SCOTT JONES 10. LUKE MCINNES 11. SHANE WOODEN 12. ALAN MUNRO 13. TYLER HEPI 14. MARK JURD 15. RYAN JOWETT 16. JACOB SAIFITI 17. DANIEL SAIFITI COACH: JAMY FORBES

Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #RMCup hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to view the Ron Massey Cup ladder

Click here to view all of the results from last round