Here are the line ups for round twenty two of the 2014 Sydney Shield competition: 

Mounties Vs Auburn Warriors
Mt Pritchard Sports Ground, Saturday, August 30
Kick-off: 11.30am
Referee: James Vella

MOUNTIES
- 1. MOHI AUPOURI 2. HAVEA KATOA 3. JARDEN SAJNOVIC 4. JOE ROKOQO 5. UILA APE ESERA 6. MATTHEW GREEN 7. JOHN MARTIN 8. ZAC WEDESWEILER 9. MAHANGA RATAHI FRELAN 10. KAINE MATTHEWS 11. CHAD GRANT 12. MATTHEW WHITEHOUSE 13. LUKE SPEECHLEY 14. MARCO MUSCATELLO 15. DAYNE VETTE WELSH 16. JESSY ANTAKY 17. ADRIAN BAISSARI 18. ROBERT DUFF 19. WILLIAM NOWLAN COACH: GLENN ANTONELLI 

WARRIORS - 1. KYLE KRISANSKI-KENNEDY 2. ALEX SEINI 3. CHARLES MORETON 4. FITELI FATAI 5. DEAN SPANOS 6. TYRONE GORMAN 7. ZACK GREENE 8. PENI MATUALOTO 9. MICHAEL MUNDAY 10. JORDAN ABOUHAIDER 11. SONNY TUPUOLA 12. ROYCE HUNT 13. JORDAN BOWLES 14. NICK LISOFF 15. SKIP LIPANO 16. JACK MITCHELL 17. DAVID MURPHY 18. JASON TUULAU 19. JEAN LUC KNOX COACH: DEAN FEENEY

 

Blacktown Workers Vs Belrose Eagles
HE Laybutt Sporting Complex, Saturday, August 30
Kick-off: 1.15pm
Referee: Bradley Kiehne

WORKERS
– 1. THOMAS VELLA 22. LIMA MALISI 3. DEREK GOLDING 4. KISI TAULANI 5. CHARLIE LATULIPE 6. JAMES HORVAT 7. TONI SASSINE 8. PHOENIX VAIOTU 9. REECE GRKINIC 10. YAHIA MASRI © 15. JAMES ALLISON 12. BEN ZUCCHETTO 13. VAN WALLACE 14. JAKE ATTARD 16. CLINTON STRICKLAND 17. STUART MCDONALD 24. ARDEN KEY COACH: LEON LATULIPE 

BELROSE - 1. JAMES MORTIMER 2. LUKE ALDER 3. DAMIEN RETI 4. CHRISTIAN BATE 5. KYLE SAUNDERS 6. ALEX MCKENZIE 7. TAYLOR MATTHEWS 8. BEN PICKERING 9. DAVID MARANDO 10. AL MAMMONE 11. ADAM SAUNDERS 12. COREY MURPHY 13. NATHAN COOPER 14. SAM COLLINS 16. SHEM GREIVE 17. ANDREW HALSTEAD 24. JAMES MEI COACH: JAMES MORTIMER

 

Guildford Owls Vs Asquith Magpies
McCredie Park, Sunday, August 31
Kick-off: 12.00pm
Referee: Trent Cini

OWLS
– 1. SIONI TONGA 2. FOU TAGILIMA 3. WILLIAM BUTTLER 4. LAZARUS BROWN 5. JORDON MARSHALL 6. BEVAN FRENCH 7. MARK DAOUD 8. JAMIE DALLI 9. COREY WAHPOLE 10. JOSHUA SIDDLE 11. JACK MORRIS 12. MITCH BURT 13. JACK ANDERSON 14. ROBERT WATTS 15. CRAIG FIELD 16. TROY ERRINGTON 17. JACK CAHILL COACH: TODD McKEOWN

ASQUITH – 1. MATT STACHNIK 2. MATT GRAHAM ROBINSON 3. DANIEL MOORE 4. MELI KATIA 5. KANE FELTAM STOUT 6. SAM BUTTEL 7. NATHAN WALL 8. JACK POLLARD 9. DYLAN VAN NOORT 10. JAYDEN EWANS 11. JAKE BARTLEY 12. ROBBIE WILLIAMS 13. ADRIAN BARNETT © 14. ANDREW TAYLOR 15. DEE FALEAFAGA 16. MARK MEREDITH 23. PAUL KATIA COACH: BRAD HORDER

 

Burwood North Ryde United Vs East Campbelltown Eagles
TG Milner, Sunday, August 31
Kick-off: 1.15pm
Referee: Kieren Irons

UNITED
- 1. ANTHONY OVERTON 2. ASHLEY JOHNSON 3. JOE KAVOA 4. MANASA VAUDREU 5. OMAR KASSEM 6. JOSH MCNAMARA 7. RORY BROWNLIE 8. KHAN AREAIITI 9. BLAKE DUNSCOMBE 10. JAYSON GERECS 11. MITCH DEVINE © 12. NICK BELL 13. ALLAM EL ASMAR 14. CHRIS RIGOPOULOS 15. KHARIM COURT 16. GEORGE MATTAR 20. DANIEL HARRISON COACH: DOM PATTON

CAMPBELLTOWN – 1. EDWIN CONNOR 2. UATI ISSAKO 3. FILIPO SAUVAO 4. LIMONI KATUMA 5. GEORGE VATUVEI 6. CHRIS STANDING 7. WAYDE DUNLEY 8. JIMMY LAUILLI 9. SAM HOARE 18. JACOB NANSEN 11. MICHAEL BRADSTOCK 12. SAMA SAUVAO 13. JARRYD EGGLETON 14. LEIGH MIDDLEMISS 16. BENJAMIN JANKOWSKI 17. SEASO SAUVAO 19. PJ HUNT 20. ROBERT NEAVE COACH: GARY POTTS

 

Cabramatta Two Blues Vs Hills District Bulls
New Era Stadium, Sunday, August 31
Kick-off: 1.15pm
Referee: Darian Furner

TWO BLUES
- 1. TUPOU KAVAEFIAFI 2. SITIVENI MATANAYAWA 3. HENRY IUTA 4. DANIEL LA MANNA 5. BRETT MANNING 6. ZAC RHODES 7. MOUHAMAD MAHFOUD 8. VOLKAN ISIK 9. SIOAPE LATU 10. KRUSE ROBINSON 11. AARON TEARIKI 12. SIUA MAFI 13. HENRY MAHE 14. KEANU ROGERS 16. PETER VIANE 17. EDDIE TAVITA 18. TUPOU PENITANI 21. GARY STOCKMAN COACH: JASON HEDGES

BULLS – 1. BRENT RAE-MILLAR 2. AARON WESTON 3. JAKE FULLER 4. TODD SARTOR 5. BEVAN DE VRIES 6. LUKE HILTON 7. DANIEL MAHONEY (C) 8. MICK HAWKINGS 9. BEN MOONEY 10. STEVE BRISTOW 11. ELLIS JAMES 12. TOM YOUNG 13. LIAM DUFFY 14. ROBBIE YOUNG 15. CHRIS ALAVANOS 16. BEN JAMES 17. BRAYDEN GIBNEY 18. JAKE WALPOLE COACH: PAUL GRIFFIN

 

Peninsula Seagulls Vs Wentworthville Magpies
Lake Park, Sunday, August 31
Kick-off: 3.00pm 
Referee: Joshua McGowan

SEAGULLS
– 1. GEORGE PALAU 2. RICHIE GOODWIN 3. TARRANT MARINER 4. RHYS WOLLOGHAN 5. BRYCE GEARIN 6. JAKE PICKERING 7. WILLIE BISHOP 27. JAMES LEULUAI 9. HARRY BERRYMAN 13. RYAN WHEELER © 11. TIM PONT 12. VINNY NGARO 16. BEN GORMAN 8. ANDREW TUILAGI 10. CLINT STOWERS 14. JAI JONES 17. ALEX ASHER 19. TOM WATKINS 21. JEREMY MARSHALL 24. JAKE GEARIN 29. MITCH LEACH COACH: TIM GEE

WENTY – 1. EVANDER CUMMINS 2. MATT COLLINS 3. JON PEPA 4. MATT SAMUELS 5. DYLAN KHOURY 6. TOBY EVANS 7. JAMES BOUSTANI 8. JORDAN TEKERE 9. NATHAN SMITH 10. GEORGE BASHOUR 11. BARNABAS TAVUI-LEOTA 12. TOMMY AMONE 13. AHMAD ELLAZ 14. REGAN RONS 15. MULI LASALO 17. NEIL NEEMIA 25. JUNIOR FAOMAUSILI COACH: DAVID NUGENT


Make sure you are following @NSWRL on twitter and monitoring the #SydneyShield hashtag all season long for all the latest news and scores.

Click here to view the Sydney Shield ladder

Click here to view all of the results from last round