HAROLD MATTHEWS RD 6

WSAS v Wests
Patrician Bros Blacktown, Saturday 21 March
9.30am

WSAS: 1 JOHN PAUL NOHRA 2 JEROME ROUSS 3 BROCK REAL 11 LUKE PURU 5 CLIFF LEA'AETOA 6 KYLE BENT 7 BAILEY SHEPHERD 24 AJ LEAIA 9 JEREMY AGHA (C) 10 JYE CLISBY 17 ZANE ELSLEY 12 TIAAN COWELL 13 STEVEN VILLARI 14 JOHN TRIMBOLI 15 RYAN JONES 8 SEMI AVIATA 16 STANLEY MALAE 18 DANE OUSTENDORP COACH PAUL BENT

MAGPIES: 1 JAMES TAUTAILALEFUA 2 BILLY OMEROD 3 SAM REMBRIDGE 4 NATHAN PATOLO 5 MAURICE FAAAE 6 GUS GARZANITI 7 AILAND DAVIS-PIHEMA 8 HYRUM WILLIAM-PULOTU 9 RIMO INU 10 LACHLAN RUSSELL 11 ALEX POTIFARA 12 BEN SEUFALE 13 ROY SATCHI-BROWN 14 CHRISTIAN URSO 15 HENRY LEALUGA-PUHOTAU 16 LUCAS CASTLE 17 JONATHAN TALAMAIVAO 20 DENZEL TAVUI COACH ANTHONY MOORE

 

Balmain v St George
Leichhardt Oval, Saturday 21 March
11.30am

TIGERS: 1 BEN STEVANOVIC 2 REGGIE ALOFIPO 3 LUKE HODGE 4 SCOTT BROOKS 5 ABDALLA MATAR 6 CURTIS WILSON 7 ADAM RIZK 8 WILL LAWSON 9 BENNETT WHEELHOUSE ( C ) 10 TILI SIKAHELE 11 ETHAN MOKOIA 12 JUBILEE SOLOA 13 ALEX LABOULET 14 MICHAEL MOLLICA 15 LES ABDENNOUR 16 PULONGA KAVAEFIALI 17 SOSAIA TEAKARAANGA 18 ISAAC KENNEDY 19 MATT MORGAN 22 OFA AMONE COACH MICHAEL FRAIN

DRAGONS: 1 USAIA LOVODUA 2 JACK HERLIHY 3 TAYLOR VANN 4 HUSSEIN AWADA 5 JORDAN NADER 6 ANDREW KAPINGA 7 TRISTAN SCOTT 8 DANIEL THOMPSON 9 CODY MCNIECE 10 ENIASI TOKELAU 11 TE KARI WAAKA 12 FELIUAKI PALU 13 MITCHELL CLIFT 14 RYAN ECONOMOU 15 LEWIS HANNAH 16 JEFFREY ALAM 17 FRANKLIN PELE 18 ANTHONY ROMANOVSKI 19 SAIRUSI MOCEVAKACA 21 CONNOR SATTLER 22 PETER POLUTELE 23 HARRIS GEORGOPOULOS 24 RAPHAEL IOANE COACH GRAEME WYNN

 

Newcastle v Illawarra
Cessnock Sports Ground, Saturday 21 March
12.00pm

KNIGHTS: 1 LACHLAN BENT 2 CALLUM WESLEY 3 TOM STEADMAN 4 GARY ANDERSON 5 TYRONE RAVENEAU 6 TEX HOY 7 TRISTON REILLY 8 MATT CROKER © 9 LUKE HUTH 10 KC EDMONDS 11 JONATHON WALSH 12 FELETI MATEO 13 BEN TALTY 14 JUNIOR TUIVATI 15 JUSTIN WORLEY 16 MOKENA MOEKE 17 BROCK GARDNER 18 MAX BOVIS 19 JOHN TOLEAFOA

STEELERS: 1 STEVEN MARSTERS 2 NICK ZAPPIA 3 SAM MCCANN 4 TYSON SIMPSON 5 COOPER NIZZA 6 JAMIE BURNS 7 TYLER MOON 8 RHYS PULO 9 JAYDEN MILLARD 10 JAKE BELL 11 TOMAS HARRIS 12 ZAC LOMAX 13 JOSH GRIMSHAW (C) 14 ZAAN WEATHERALL 15 HARRISON REH 16 AARON GRIFFITHS 17 JUSTIN JONES 18 BEN FULTON 19 BLAKE DORAN 20 JOSEPH DICKSON 21 DREW GOUGH 24 JOSH HONAN COACH ADAM BLAKE

 

Penrith v Roosters
Pepper Stadium, Saturday 21 March
12.00pm

PANTHERS: 1 DYLAN MCBAIN 2 BRENTON ALLNUTT 3 THOMAS LOFTS 4 JAKE TAGO 5 JOSHUA BROMBAL 6 TOBIAS WESTCOTT 7 BRENDAN HANDS 8 JOSHUA ATUA 9 BRAD NOLLAND 10 JOSH YOUNG 11 SHANNON HARRIS 12 SHAWN BLORE 21 CHASE TAIA 14 KOBI COLLINS 15 NIKOLAS SAVAGE 16 SIONA COLLINS 17 JORDAN-TRAE CADONA 18 EDDIE MUNA COACH BRETT ATKINSON

ROOSTERS: 1 KYLE LOWE 2 ETHAN O’NEILL 3 HARRIS KARA-DIVER 4 JOSEPH TAAGA ANAE 5 BROOKLYN HARDAKER 6 SHANNON GARDINER 7 JAKE HAZARD 8 EDENN ROGERS-SMITH 9 RYAN POWER 10 GRANT TAULAFO 11 COOPER MALCOLM 12 DUWAYNE FUIMAONO 13 ISSAC TOOHER 14 BEAU MACKEY 15 JOHN LE’OTA 16 MATOFA ALOFIA 17 SAMSON RATAWA 18 DANIEL MILANI 19 JORDAN HIRINI 20 HUNTER DOYLE 21 DEMARIO LOKENI-PURCELL 22 TYRELL NEIUFI 23 LINCOLN STEWART 24 BRAEDEN STEWART-THOMAS 25 PAYTON CHILDS COACH MARK KELLY

 

Central Coast v SWSAS
Morry Breen Oval, Saturday 21 March
12.00pm

CENTURIONS: 1 BLAKE TAAFE 2 HARRY WILSON 3 MAICHAEL KIRWAN 4 JAKE SLEE 5 MAX SORGESE 6 PHEONIX CROSSLAND 7 SAM PAUL 8 ELIH JACKSON 9 CHASE PARTRIDGE 17 PETER KOSZYK 11 LEWIS HAMILTON 12 CAMPBELL SHEPPARD 13 LUKE MOORE 14 MICHAEL PARFITT 15 DUSTIN SHAW 16 KYLE MCLEAN 10 TOBY BOWDITCH 18 TYSON POTGER 19 DANE BOOTH 20 LACHLAN DRAKE 21 TOMI KATI 22 WYATT ELLIOTT 23 JACKSON BOWIE 24 JYE MONTGOMERY 25 SKI LATAVAO COACH JOHN JEWISS

SWSAS: 1 ELIJAH PEACOCK 2 MALVERN SALU FUAMATU 3 SHONDRE LEE-SILVA 4 SHAUN SAUNI-ESAU 5 WILLIAM MAPAPALANGI 6 MICHAEL PITA 7 ETUALE TOA 8 RODNEY SMALL (C) 9 ETHAN MCPHERSON 10 PHILLIP VATAU 11 KOBE CHAMBERLAIN 12 FELIX SMITH 13 JAY MITCHELL 14 LEKENDRICK MASOE 15 KY SMITH 16 MIRACLE LEMALU 17 RYAN DELPONTE 18 DEE LOAPO 19 BRYCE RITCHIE-MANNS 21 LJ WRIGHT 23 CAMERON OITMANN 24 MITCHELL MILES 25 POITI TUILOTOLAVA COACH WAYNE AZZOPARDI

 

Canberra v Cronulla
Sieffert Oval, Saturday 21 March
1.00pm

RAIDERS: 1 SEB KRIS 2 JOE SEARLE 3 KALI TAISENI 4 JONATHAN FANGAIUIHA 5 KENDRICK SEIGNARACK 6 JOE ROBERTS 7 LACHLAN INGRAM 8 JOEL AMBROSE 9 JESSE DENT 10 KYLE DANILCZAK © 11 TRISTAN AURISCH 12 ALIFELETI NGAHE 13 LEONAITASI TVIONETOA 14 COREY WILLIAMS 15 MICHAEL JOHNSON 16 GIDEON AFEMUI 17 NITAU JR SOLI 18 DANIEL DESMET 19 DAINE SPENCER 20 DESTINY KALOLO 21 LAZARUS VAALEPU 22 LIAM OAKLEY 23 BAILEY LITSTER 24 TOM ROBERTSON

SHARKS: 1 DYLAN SMITH 2 BRONSON XERRI 3 SEMISI KIOA 4 JACK GOULD 5 JULIAN SPANOS 6 KAI BROADHURST 7 LUKE METCALF 8 FINE KULA 9 TAMATI MCCAUSLAND 10 JAMES ROUMANOS 11 JAEMAN SALMON 12 JAY SHEARMAN 13 LACHLAN SMITH (C) 14 PITA TOAMOTU 15 MONTY RAPER 16 WILLIAM SWANN 17 RHYS WARD 18 TRACE DAVIDSON COACH GLENN BRAILEY

 

Souths v Parramatta
Redfern Oval, Saturday 21 March
1.30pm

SOUTHS: 1 JOHNNY MITSIAS 2 NICHOLAS MOUGIOS 3 JAKE KAMBOS 4 MAWENE HIROTI 5 RAINE DELLOW 6 BAILEY FITZGERALD 7 DEAN HAWKINS (C) 8 DANIEL FIFITA 9 JOSH COOK 10 KY RODWELL 11 NICK KAIROUZ 12 MAILA CHAN-FOON 13 BOBBY NADER 14 WESLEY VEIKOSO 15 CHE HYSLOP 16 JOEY LOSE 17 JACOB MEADER 18 HARRISON SMITH 19 CAMPBELL GRAHAM 20 SIMIONE FALEMANU 21 EGAN BUTCHER 22 KY BOURIS COACH JASON PETERSON

EELS: 1 JOHN FONUA 2 HAZE DUNSTER 3 TUI AFUALO 4 NOEL AUKAFOLAU 5 ETHAN PARRY 6 TRAVIS TURNBULL 7 ALEX SEVE 8 JOSHUA CURRAN 9 JUNIOR MOAGA 10 OREGON KAUFUSI 11 ZACHARY TUALA 12 JARROD SPICER 13 JESSE CRONIN © 14 RYAN PRITCHARD 15 JOSH DELAILOA 16 KYLE CASSEL 17 SAMUEL LILOMAIAVA 18 PJ VAIGALU 24 ROBERT AFU COACH SCOTT JONES

 

Norths v Manly
TG Milner, Sunday 22 March
10.00am

BEARS: 1 ALI SAAD 2 TIM SIMMONS 3 ARISENTO BOU SLEIMAN (C) 4 SEAN SABUTEY 5 KEELEY BOWEN 6 JORDAN DO ROZARIO 7 DEAN KAMMEL 8 DANTE TALIAI 9 MATTHEW BLINKHORN 10 ANTHONY MOUSSA 11 KYLE MCCUDDEN 12 BAILEY FISHER 13 LUKE ROSEWORNE 14 MATTHEW HAMMOND 15 ISAIAH NIUMATA 16 BRAYDEN YOUNG 17 PITA FAULALO 18 ALEX PUFULESCU 19 MITCHELL COX 20 JOHAN TRUJILLO GIRALDO 21 JEREMY GIBSON 22 MATTHEW FRENCH 23 JERAMY TRUNZO-BRAGA 24 ALEX PUFULESCU 25 JARROD MALONEY COACH ALAN BLINKHORN

SEA EAGLES: 1 TAQUIN FAHEY 2 JESSE ALLAN 3 MAX BARRY 4 MAX LEHMANN 5 BEN LOFTHOUSE 6 COOPER JOHNS 7 MAX JOLLEY 8 JOSH FOSTER 9 SAM VERRILLS 10 LIVINGSTONE CHEE-KAM 11 JASON TUPOU-WITCHMAN 12 BEN GLEESON 13 NICHOLAS BILSBOROUGH 14 FINN HEATH 15 SEAN VAIVELATA 16 CAMERON PRINCE 17 KYE PICKERING 18 SATEKI LATU 19 OLIVER BROWN 20 BRANDON READING 21 TOM ROSEWARNE 22 FREDDY LUSSICK 23 DANIEL CALABRETTA 24 HARRY WILSON 25 BEN COLLINS 26 JAYDEN BURGESS 27 TAINE CARTER 28 LACHLAN DALY O'RILEY COACH GLENN MOORE