SYDNEY SHIELD RD 11

Mounties v Guildford 
Aubrey Keech Reserve, Saturday 30 May  
1.00pm 
Referee: Joshua McGowan Touch Judges: Shaun McHatton, Scott Shepherd

MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 BRANT DONLAN 3 JAYDEN WHARERAU 4 LOUIS VAIOTU 5 SISA BALEKOKO 6 BRENDAN NEWTON 7 BRADLEY SPEECHLEY 8 ROBERT TULIATU 9 JOHN MARTIN 10 JUSTIN LEMALU 11 RUSTY BRISTOW 12 MATTHEW GREEN 13 JOE NAPOLETANO 14 ZAC WEDESWEILER 15 BLAKE RITCHIE 16 LUKE SPEECHLEY 17 RHYS NORMAN 18 ROB WORSLEY 19 JACOB MAYER 20 BEN WHITEHOUSE 21 BJ ADDISON 22 JAMES HORVAT 23 LAKEHM AIONO COACH GLENN ANTONELLI
OWLS: 1 MAELI LI 2 CAMERON DAVIS 3 VINCENT FONOTI 4 JERMAINE MATI-LEIFI 5 ZAC SHLEMANKLE 6 ANTHONY LAYHOUN 7 JOSEPH TRAMONTAN 8 KURT DE LUIS 9 FAIMNIFO SEVE 10 JAMIE STOWERS 11 AARON PENAE 12 THOMAS FIELD 13 BLAKE ASHMORE 14 JONATHAN MOSE 15 ALEC BUSH 16 CALEB CASINO 17 ROB WATTS 18 FILAMONE LASALO 19 LESLIE NGAULAFE COACH TODD MCEWAN

Asquith v Blacktown 
Storey Park, Saturday 30 May  
1.00pm 
Referee: Phillip Sung Touch Judges: Darian Furner, Benjamin Teague

MAGPIES: 1 SAM BUTTEL 2 MELI KATIA 3 LUKE HANSON 4 TODD SARTOR 5 CHAD RENNIE 6 BEN MOONEY 7 BRAD HORDER (c) 8 LUKE MCDONALD 9 DYLAN VAN NOORT 10 TAYLOR MCCANN 11 ROB WILLIAMS 12 SOL FOSTER 13 SHAE JARVIS 14 AARON PAPERA 15 JUSTIN EVES 16 GAVIN BERTOLDI 17 NAT BARNES COACH BRAD HORDER
WORKERS: 1 CHARLIE LATULIPE 2 CAMERON MANTON 3 TIA AMOSA 4 JARON SMITH 5 LOMANO LUFE 6 BLAKE GOODMAN 7 TONI SASSINE 8 TAVI MARIOTA 9 BLAKE DUNSCOMBE 10 MIKE FILIMONA 11 JOSH FRASER 12 WILL BUTLER 13 WAYNE BEH (c) 18 SKIP LIPANO 14 JAD MAHMOUD 20 PHOENIX VAIOTU 16 VANN WALLACE 29 YAHIA MASRI COACH LEON LATULIPE

Wentworthville v Auburn 
Ringrose Park, Sunday 31 May  
1.00pm 
Referee: Keiron Irons Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Mark Bohan

MAGPIES: 1 DWYNNE BROWN 2 ARTHUR TAKAPU 3 KJ MACKENZIE 4 KEEHAN DIAMOND 5 REGAN RONS 6 SIMON GREAVES 7 DEAN MADDISON 8 JORDAN TUKERE 9 MATT PRICE 23 NETARNI SUKA 11 JACK MILLER 12 VALU NASIO 13 SOLOMONE LASALO 16 MIKEARA WHAREAITU-ORMSBY 17 KALA LEHA 18 MATT COLLINS 19 BEN TAIA 21 ALLAN NIUSELA COACH ALEX CHAN
WARRIORS: 1 KYLE KRISANSY KENNEDY 2 ETAN NATOLI 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 ABRAHAM EL ZAKHEM 5 JARDIN SANJOVIC 6 BRAYDEN DWYER 7 CONNOR JONES 8 MARVIN TAUHINI 9 SEAN MCKENZIE 10 MITCHELL SUBOTIN 11 JOSH MONTGOMERY 12 PETER TIA TIA 13 ANTON IARIA 14 TIM TA 15 MITCHELL MORTON 16 KISI TAULANI 17 JACK MITCHELL 18 GLLLESBIE FAI 19 BRENDAN COX 20 BRUCE LIGALIGA 21 GILLESBIE FAI 22 JAASON FINAU 24 WILL SOLWAY 25 JAMIE STANLEY COACH LEE MALKOUN

Windsor v Peninsula
Windsor Sports Complex, Sunday 31 May
1.15pm
Referee: Trent Cini Touch Judges: Lyndsay Packer, Richard Daizli

WOLVES: 1 DAVID FARKAS 2 JAKE ENNIS 3 MARLI SINI 4 ANDREW CARTISANO 5 JAHMARLEY FUIMAONO 6 JAROME LUAI 7 NATHAN CLEARY 8 JACK QUEALEY 9 LUKE ATCHISON (c) 10 GUY HODGINS 11 LOGAN GEYER 12 COWEN EPERE 13 DYLAN FUAD 14 BRANDON SMALLWOOD 15 RYAN CUSACK 16 CLAYTON DODT CARL WINTERSTEIN 20 DEAN BARRON COACH CHRIS BOYD
SEAGULLS: 1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 KNOX TIME 4 BRENDAN LIAINA 5 GEORGE PALAU 6 BLAKE CAVALLARO 7 WILLIE BISHOP 8 DAMIAN LAWLER 9 HARRY BERRYMAN (c) 10 MIKEY TIOPIRA 11 TIM PONT 12 TOM LEATHERBY 13 SANTANA PALMER 14 SHAUN SPRINGALL 15 RYAN WHEELER 16 VINNY NGARO 17 CHRIS WILLIAMS 21 JAMES LEULUAI 22 BARRY MCGRADY 23 MITCH LEACH COACH TIM GEE

Hills v East Campbelltown
Crestwood Oval, Sunday 31 May
2.00pm
Referee: Todd Smith Touch Judges: Tim Robinson, John Woods

BULLS: 1 BEVAN DE VRIES 2 ANTHONY OVERTON 3 ADAM MCMILLAN 4 DAN WALKER 5 JON SAKR 6 SEAN MCGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BROD WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 ADAM SPICER 14 JASON GERECS 15 EDDIE AUSTIN 16 AARON WESTON 18 FRAZER MASINAMUA COACH PAUL GRIFFIN
EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRAIG MOUSTAKAS 15 SOLOMONA FAINIFO 4 AMANONO TOVIO 3 JAMIE MILO 6 EDWIN (SEAN) CONNOR 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 12 JARRYD EGGLETON 10 BEN ZUCCHETTO 5 MANDELLA FALEAFAGA 21 MASON TALOLUA 16 BEN JANKOWSKI 11 CODY TIMOTI 13 EDDIE VATUVEI 14 FUSI TOUTAI 17 REECE GRKINIC 9 JOHN DA SILVA 19 GEORGE VATUVEI 23 ROSS MATI-LERFI COACH RICHARD BARNES

Belrose v Cabramatta
Lionel Watts Reserve, Sunday 31 May
3.00pm
Referee: Scot Murray Touch Judges: Shaun McHatton, Jimmy Oliveira
Listen live via 100.1FM triplehfm.com.au

EAGLES: 1 JAMES MORTIMER 2 PHIL DOMJEN 3 DAMIAN RETI 4 CHRISTIAN BATE 5 ANDREW HALSTEAD 6 SCOTT ROSSER 7 TAYLOR MATTHEWS 8 JIMMY CURTIS 9 DAVID MARANDO 10 BEN PICKERING 11 COREY MURPHY 12 JOSH TUITUPOU 13 NATHAN COOPER 14 BRENTON WINNELL 15 SHEM GRIEVE COACH JAMES MORTIMER
TWO BLUES: 1 SAM TAWAMACALA 2 SIONE FUKOFUKA 3 DANNY BARAKAT 4 LUKE SIMPSON 5 MAITU FUKOFUKA 6 CAIN HENRY 7 MIKE MUNDAY 10 EDDIE TEVITA 9 KURT DRYSDALE 8 RITCHIE POHAHAU 11 AARON TERAKI 12 TROY SAPFORD 13 DOMINIKI SUA 14 JEREMY SAFI 15 RIKKI PIGGOT 16 KRUSE ROBINSON 17 SINAPATI SOLIA 18 JARRED DELAUNEY 19 TIFA IUTA COACH LEVIH WARBY