Auburn v Guidford
Lidcombe Oval, Saturday 27th June  
2.45pm
Referee: Joshua McGowan Touch Judges: Mark Bohan, Taylor Deland-Cleveland

WARRIORS: 1 JOSEPH BURCHELL 2 ETAN NATOLI 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 ABRAHAM EL ZAKHEM 5 JARDIN SANJOVIC 6 KYLE KRISANSKY-KENNEDY 7 CONNOR JONES 8 MARVIN TAUHINI 9 SEAN MCKENZIE 10 MITCHELL SUBOTIN 11 JOSH MONTGOMERY 12 PETER TIA TIA 13 TIM TA 14 JAASON FINAU 15 MITCHELL MORTON 16 KISI TAULANI 17 JACK MITCHELL 18 JOHN FOMAI 20 BRUCE LIGALIGA 21 GILLESBIE FAI COACH LEE MALKOUN
OWLS: 1 ANTHONY LAYHOUN 2 LESLIE NGAULAFE 3 VINCENT FONOTI 4 JERMAINE MATI-LEIFI 5 MAELI LI 6 MICHAEL DOOLAN 7 FAIMNIFO SEVE 8 TEPAI TEPU SMITH 9 ALEC BUSH 10 PAULA KAUFUSI 11 JOSH MAREE 12 THOMAS FIELD 13 SEAN WAPOLE 14 JAMIE STOWERS 15 JARED CLARKE 16 CALEB CASINO 17 KURT DE LUIS COACH TODD MCEWAN

 

Belrose v Peninsula 
Lionell Watts Reserve, Saturday 27th June  
7.00pm
Referee: Todd Smith Touch Judges: Jimmy Oliveira, Scot Murray
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

EAGLES: 1 CHRISTIAN BATE 2 KYLE SAUNDERS 3 SHEM GRIEVE 4 ANDREW HALSTEAD 5 RYAN MAWHINNEY 6 SCOTT ROSSER 7 TAYLOR MATTHEWS 8 JIMMY CURTIS 9 DAVID MARANDO 10 ALEX MAMMONE 11 COREY MURPHY 12 KEN SZEREMTA 13 NATHAN COOPER 14 JORDAN SIMS 15 BEN PICKERING 16 ALEX MCKENZIE 17 ADAM SAUNDERS COACH JAMES MORTIMER
SEAGULLS: 1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 KNOX TIME 4 BARRY MCGRADY 5 JEREMY MARSHALL 6 BLAKE CAVALLARO 7 SAM SHORT 8 DAMIAN LAWLER 9 HARRY BERRYMAN (c) 10 JAMES LEULUAI 11 TIM PONT 12 TOM LEATHERBY 13 CHRIS WILLIAMS 14 SHAUN SPRINGALL 15 MITCH LEACH 16 VINNY NGARO 17 JON GRIMES COACH TIM GEE

 

Asquith v Hills 
Storey Park, Sunday 28th June  
1.00pm
Referee: Mathew Treneman Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Andrew Wheeler
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

MAGPIES: 1 SAM BUTTEL 2 MELI KATIA 3 LUKE HANSON 4 TODD SARTOR 5 CHAD RENNIE 6 AIDAN CARNEY 7 TAYLOR BENNETT 8 LUKE MCDONALD 21 BEN MOONEY 10 TAYLOR MCCANN 11 ROB WILLIAMS 12 AARON PAPERA 13 SHAE JARVIS 14 NAT BARNES 15 JUSTIN EVES 16 JARED PALMER 23 MARK MEREDITH COACH BRAD HORDER
BULLS: 1 SCOTT HOGAN 2 ANTHONY OVERTON 3 EDRIC HOLMES 4 ADAM MCMILLAN 5 JON SAKR 6 SEAN MCGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BROD WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 ADAM SPICER 14 AARON WESTON 15 JAKE CARLAW 16 MITCH DEVINE 19 JORDAN TONGAHAI COACH PAUL GRIFFIN

 

Cabramatta v Mounties 
New Era Stadium, Sunday 28th June  
1.15pm
Referee: Keiren Irons Touch Judges: BrenDamien Simes, Lyndsay Packer

TWO BLUES: 1 LUKE LAVENDER 2 BRETT MANNING 3 LUKE SIMPSON 4 HENRY IUTA 5 SIONE FUKOFUKA 6 JEREMY SAFI 7 SOLOMON TOMOKINO 8 MITCHELL MAMARY 9 MIKE MUNDAY 10 SINAPATI SOLIA 11 AARON TERAKI 12 TROY SAPSFORD 13 JOSH ELMER 14 JARRED DELAUNEY 15 RIKKI PIGGOTT 16 RITCHIE POHAHAU 17 TIFA IUTA 18 DOMANIKI SUA COACH LEVIH WARBY
MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 PAT DUMONT 3 LOUIS VAIOTU 4 BLAKE RITCHIE 5 SISA BALEKOKO 6 BRENDAN NEWTON 7 BRADLEY SPEECHLEY 8 TERE GLASSIE 9 JOHN MARTIN 10 JACOB MAYER 11 JOE NAPOLETANO 12 BEN WHITEHOUSE 13 LOU GOODWIN 14 ZAC WEDESWEILER 15 JAMES HORVAT 16 RYAN JEFFERYS 17 MARCO MUSCATELLO 18 LUKE SPEECHLEY 19 ROBERT TULIATU 20 JAYDEN WHARERAU 21 BRANT DONLAN 22 RHYS NORMAN COACH GLENN ANTONELLI

 

Windsor v Blacktown
Windsor Sports Complex, Sunday 28th June  
1.15pm
Referee: Trent Cini Touch Judges: Scott Shepherd, Mitchell Stone
Listen Live via hawkesburyradio.com.au on 89.9FM

WOLVES: 1 JAKE ENNIS 2 MICHAEL MACKINDER 3 ANDREW CARTISANO 4 DAVID FARKAS 5 LACHLAN JACKSON 11 LOGAN GEYER 7 JAROME LUAI 8 CARL WINTERSTEIN 9 LUKE ATCHISON (c) 10 BRANDON NANGAITI 15 RYAN CUSACK 12 KAIN HOWARTH 13 DYLAN FUAD 6 BRANDON SMALLWOOD 14 CAMERON COLLINS 16 CLAYTON DODT 17 JORDAN STRATTON 18 JADON NEWSOME 19 DEAN BARRON 22 GAVIN BERTOLDI 23 SOLOMON FOSTER COACH CHRIS BOYD
WORKERS: 1 ALEX SEINI 2 DANIEL CASSONE 3 JARON SMITH 4 FRED LATULIPE 5 DANIEL SMITH 6 BLAKE GOODMAN 9 LAZARUS BROWN 8 JORDAN STRICKLAND 7 TONI SASSINE 10 TAVI MARIOTA 11 TIA AMOSA 12 JOSH FRAZER 13 JAD MAHMOUD 14 VANN WALLACE 15 CHARLIE LATULIPE 16 SKIPPY LIPANO 17 GAVIN PATUKI 25 BLAKE DUNSCOMBE 26 PHOENIX VAIOTU 23 CAMERON MANTON COACH LEON LATULIPE

 

East Campbelltown V Wentworthville 
Waminda Oval, Sunday 28th June  
2.30pm 
Referee: Darian Furner Touch Judges: Mathew Damaso, Mark Hinton

EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRAIG MOUSTAKAS 3 SOLOMONA FAINIFO 4 AMANONO TOVIO 19 GEORGE VATUVEI 6 EDWIN (SEAN) CONNOR 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 9 JOHN DA SILVA 10 BEN ZUCCHETTO 12 JARRYD EGGLETON 20 MASON TALOLUA 11 CODY TIMOTI 5 MANDELLA FALEAFA 14 FUSI TOUTAI 17 REECE GRKINIC 23 ROSS MATI-LERFI COACH RICHARD BARNES 
MAGPIES: 1 DWYNNE BROWN 2 ARTHUR TAKAPU 3 DAVID SISIFA 4 MATT COLLINS 5 REGAN HAIKA 22 KEEHAN DIAMOND 7 DEAN MATTERSON 10 JORDAN TUKERE 9 MATT PRICE 23 NETARNI SUKA 11 JACK MILLER 6 SOLOMONE LASALO 13 SIMON GREAVES 16 MIKEARA WHAREAITU-ORMSBY 17 KALA LEHA 18 KJ MACKENZIE 21 ALLAN NIUSELA 12 VALU NASIO 8 PALU MEHE COACH ALEX CHAN

 

Western Suburbs v BYE