Mounties v Western Suburbs
Mounties Complex, Saturday 11th July  
3.00pm
Referee: Ryan Jackson Touch Judges: Brenden Wood, Trent Cini

MOUNTIES: 1 JOHN KENNEDY 2 SAM AIGA 3 BEN CHAHOUD 4 DAVE CAHALANE 5 SHANNON CHAPMAN 6 MAURICE KENNEDY 7 JAKE WALSH 8 JUSTIN LEMALU 9 KURT ROBINSON 10 JAKE GOODWIN 11 JOE ROKOQO 12 STEVEN TAVITA 13 SAM DUGGAN 14 FRED TEVAGA 15 MITCH BEGGS 16 JARROD BRACKENHOFER 17 MICHAEL MORRIS 18 BLAKE RITCHIE 19 TERE GLASSIE 20 LOU GOODWIN 21 RUSTY BRISTOW COACH CHRIS HUTCHISON
MAGPIES: 1 SHANNON GALLANT 2 JAYDEN WHEELHOUSE 3 TOM MORRISON 4 SAMA SAUVAO 5 JOHN TOHI 6 BLAKE LAZARUS 7 WAYDE DUNLEY 8 JIM LAULILII 9 PETER NAY 10 HALA MASILA 11 LUKE WILLIAMS 12 JACKSON WILLIAMS 13 DAVID HARRIS 15 RONNIE PALUMBO 16 TESIMONI TEALIAULI 17 MARCEL OWEN 18 PIFELETI PIFELETI 20 THOMAS GREALY COACH NATHAN WATERS

 

Concord-Burwood v Wentworthville
Goddard Park, Sunday 12th July  
2.00pm
Referee: Damian Briscoe Touch Judges: Benjamain Teague, Mathew Treneman

WOLVES: 1 SAM LATU 2 ALOFI MATAELE 3 JOE ULUIBAU 4 SUNIA FATIALOFA 5 DANE CHANG 6 NEENAN SIMPSON 7 ALEX ZAROUNAS 8 KEMUELI SERU 9 MASADA IOSEFA 10 INOKE VUNIPOLA (c) 11 KAVA UTOIKIMANU 12 JOE MATAELE 13 JOE FLINT 15 DANIEL FEPULEAI 16 BRENDON TARRANT 17 DIAMOND CHARLIE 21 SCOTT WILLIAMS 24 REINHOLD KAMILO COACH NYKE ZAMMIT/MICK HABIB
MAGPIES: 1 DWAYNE BROWN 2 COREY MAKELIM 3 NICHOLAS WALKER 4 K. J. MACKENZIE 5 JOSEPH PO’UHILA 6 BRENDAN WATERS 7 JACK MADDEN 8 TAUNAOLA KEI 9 DEAN PARATA 10 MITCHELL STANFIELD (c) 11 DANIEL HOWARD 12 JACK MILLER 13 BLAKE COOK 14 CECIL MACKENZIE 15 STEPHEN HOWARD 18 MICHAEL STEVENS 24 MITCHELL MAMARY 25 MIKAERA WHAREAITU-ORMSBY COACH CHRIS YATES

 

Windsor v Cabramatta 
Windsor Sports Complex, Sunday 12th July  
3.00pm
Referee: Drew Oultram Touch Judges: Mitchell Stone, Darian Furner
Listen Live via hawkesburyradio.com.au on 89.9FM

WOLVES: 1 RAYMOND LESOA 2 JAKE ENNIS 3 PAUL SIMONA 4 JACK NELSON 5 CHRIS AUNESE-SCANLAN 6 TOM EISENHUTH 7 AARON FARKAS 8 RYAN TRAMONTE (c) 9 DANIEL FOSTER 10 JACK QUEALEY 11 PAT HOLLIS 12 SHENELLE HAUMONO 13 SAM HOLLIS 14 SIONE TONGA 16 TEMATA RANGI 17 GUY HODGINS 25 HUTCH MAIAVA COACH BRAD PRIOR
TWO BLUES: 1 JASON GREY 2 CAMERON EYLES 3 JOSH DAVIS 4 B.J.NATHAN 5 CONRAD SMITH 6 NATHAN MASSEY 7 KRIS KEATING 8 MALAKAI HOUMA 9 JORDAN GALLOWAY 10 MITCH SIMPSON 11 PATRICE SIOLO 12 ADRIAN HA`ANGANA 13 PAT LENARD 14 JAKE JACKSON 15 MATUI FUKOFUKA 16 LEONATI FETUANI 17 MORRIS HIGHAM 18 JACK NOBLE COACH JASON WILLIAMS

 

Kingsgrove v Auburn 
Jubilee Oval, Sunday 12th July 
3.00pm
Referee: Chris Treneman Touch Judges: Mark Bohan, Damien Simes

COLTS: 1 DANIEL ASCOLI 2 JUSTIN GASOVSKI 3 CHARMOON TUMUPU 4 JAKE STEADMAN 5 BERNARD LEWIS 6 HAYDEN WARREN 7 COREY WILLIS 8 BILLY TSIKRIKAS 9 HARRY BARSDELL 10 LUKE CHALKER 11 RYAN KING 12 MISIELI VAIKELI 13 SAMET ERTEN 14 DANIEL ARAHU 15 CURTLEY CALDWELL 16 STEFANO TODITIS 17 LUKA FREDOTOVIC COACH GEORGE KULEN
WARRIORS: 1 CLIFF NYE 2 SEAN PAUL FENUKITAU 3 HEKA NANAI 4 ETHAN NATOLI 5 JOELI TUVITU 6 LINDON MCGRADY 7 CONNOR JONES 8 TUPOU IONGI 9 JAMIE CLARK 10 RICHARD COOREY 11 ELIAS SUKKAR 12 JUNIOR TIA KILIFI 13 JORDAN BOWLES 14 TAUTALATASI TASI 15 EID KASSEM 16 PJ HUNT 17 DANNY BARAKAT 20 VINCE RENNIE 19 GEORGE TSIKRIKAS 25 HALA AKOUOLA COACH DARREN MAROON