Blacktown v Mounties
H.E Laybutt Fields, Saturday 25th July
1.00pm
Referee: Joshua McGowan Touch Judges: Scott Shepherd, Tim Robinson

WORKERS: 26 ALEX SEINI 1 DANIEL CASSONE 3 JARON SMITH 4 DANIEL SMITH 5 LOMANO LUFE 6 BLAKE GOODMAN 9 LAZARUS BROWN 8 KILIFI TIA-KILIFI 27 KIOA TU’ITAKAU 26 CLINTON STRICKLAND 11 CHARLIE LATULIPE 12 JOSH FRAZER (c) 13 ANDREW PRITCHARD 2 CAMERON MANTON 14 SKIPPY LIPANO 16 VANN WALLACE 15 TAVI MARIOTA 7 TONI SASSINE 17 GAVIN PATUKI 10 JORDAN STRICKLAND COACH LEON LATULIPE
MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 JOEL PATULLO 3 WAYNE DARGAN 4 LOUIS VAIOTU 5 SHANNON CHAPMAN 6 BRENDAN NEWTON 7 BRADLEY SPEECHLEY 8 FRED TEVAGA 9 JOHN MARTIN 10 TERE GLASSIE 11 RYAN JEFFERYS 12 BEN WHITEHOUSE 13 JOE NAPOLETANO 14 RUSTY BRISTOW 15 LAKEHM AIONO 16 JAMES HORVAT 17 MARCO MUSCATELLO 18 ZAC WEDESWEILER 19 ROBERT TULIATU 20 RHYS NORMAN 21 JOSUA CAKACAKA 22 JAYDEN WHARERAU COACH GLENN ANTONELLI

 

Windsor v Auburn 
Windsor Sports Complex, Saturday 25th July 
4.15pm
Referee: Philip Sung Touch Judges: Damian Simes, Lyndsay Packer

WOLVES:  1 LACHLAN JACKSON 2 BRANDON SMALLWOOD 3 KAIN HOWARTH 4 ROBBIE GRAHAM 5 JAMON WORMLEATON 6 CAMERON COLLINS 7 DAVID FARKAS 8 JORDAN STRATTON 9 LUKE ATCHISON (c) 10 BRANDON NANGAITI 11 CARL WINTERSTEIN 12 RYAN CUSACK 13 REECE GOLDSMITH 14 CLAYTON DODT 15 DEAN BARRON 16 JADON NEWSOME 17 GUY HODGINS 18 SOLOMONE FOSTER COACH CHRIS BOYD
WARRIORS:  1 KYLE KRISANSKY KENNEDY 2 JOEY BURCHELL 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 TUUTA LANGI 5 JARDIN SANJOVIC 6 ZAC GREENE 7 ARTHUR LITTLE 8 MARVIN TAUHINI 9 SEAN MCKENZIE 10 LACHLAN LEE 11 JOSH MONTGOMERY 12 KISI TAULANI 13 ANTON IARIA 14 ROBIE KAMOTO 15 ANTHONY SEMRANI 16 JASON TUULAU 17 JAMEL HUNT COACH LEE MALKOUN

 

Wentworthville v Guildford
Ringrose Park, Sunday 26th July
11.50am
Referee: Trent Cini Touch Judges: Mathew Treneman, Jimmy Oliveira

MAGPIES: 1 DAVID SISIFA 2 ARTHUR TAKAPU 3 REGAN RONA 4 REGAN HAIKA 5 STEVE FAFITA 22 KEEHAN DIAMOND 7 DEAN MATTERSON 10 JORDAN TUKERE 9 MATT PRICE 23 NETARNI SUKA 12 VALU NASIO 13 SOLOMONE LASALO 6 SIMON GREAVES 14 SAM KEI 18 GEORGE BASHOUR 20 MATT COLLINS 21 ALLAN NIUSELA COACH ALEX CHAN
OWLS: 1 ANTHONY KATRIB 2 JEREMEY KING 3 VINCENT FONOTI 4 JULIAN KING 5 MAELI LI 6 FAIMNIFO SEVE 7 DENZAL TONISE 8 JAMIE STOWERS 9 ALEC BUSH 10 PAUL TUIGIMALA 11 MITCH BURT 12 THOMAS FIELD 13 SEAN WAPOLE 14 PAULA KAUFUSI 15 CRAIG FIELD 16 ALEC HOBBS 17 JOSH MAREE COACH TODD MCKEOWN

 

Cabramatta v Western Suburbs
New Era Stadium, Sunday 26th July
1.15pm
Referee: Darian Furner Touch Judges: Mark Bohan, Mark Hinton

TWO BLUES: 1 Luke Simpson 2 Sikone Fukofuka 3 Henry Iuta 4 Ioane Ioane 5 Brett Manning 6 Grayson Goodwin 7 Saxon Fischer-Gray 8 Eddie Tavita 9 Jake Jackson 10 Tifa Iuta 21 Aaron Teraki 12 Josh Elmer 20 Max Nappa 14 Mike Munday 15 Israel Davis 16 Henry Mahe 17 Bucky Solio 18 Jarred Delauney 19 Cameron Martin COACH LEVIH WARBY
MAGPIES: 1 BLAKE SUTTON 2 FALCON PENI 3 JEROME MOSE 4 KURT ATKINSON 5 SIONE ALOFI 6 JAMES GORLING 7 DAMIEN DOAN 8 JACOB NANSEN 9 TOM HARRIS 10 JAMES MIRCESKI 21 JAMIE HILL 12 JACOB ESAU 20 PJ LELFL 14 DANIEL BELL 15 JEREMY FULLER 16 MARK McCORMACK 20 TEVITA MOIL VEA 22 SONU PAASI COACH DANIEL BEARDSHAW

 

Asquith v Belrose
Storey Park, Sunday 26th July
1.00pm
Referee: Taylor Deland-Cleveland Touch Judges: Shaun McHatton, Darren Van de Moosdyk
Listen live via 100.1FM or triplehfm.com.au

MAGPIES: 1 BRAD HORDER 2 MELI KATIA 3 LUKE HANSON 4 SAM BUTTEL 5 MICK LANE 6 AIDAN CARNEY 7 MATT STACHNIK 8 LUKE MCDONALD 9 SHAE JARVIS 10 TAYLOR MCCANN 11 ROB WILLIAMS 12 AARON PAPERA 13 NAT BARNES 14 JARED PALMER 15 JUSTIN EVES 16 RYAN WHEELER 17 PAUL KATIA COACH INA PAPERA
EAGLES: 1 CHRISTIAN BATE 2 PHIL DOMJEN 3 DAMIAN RETI 4 ANDREW HALSTEAD 5 KYLE SAUNDERS 6 SCOTT ROSSER 7 JAMES MORTIMER 8 JIMMY CURTIS 9 DAVID MARANDO 10 ALEX MAMMONE 11 COREY MURPHY 12 KEN SZEREMTA 13 NATHAN COOPER 14 CHRIS LOWE 15 ADAM SAUNDERS 16 BEN PICKERING 17 SHEM GRIEVE COACH JAMES MORTIMER

 

East Campbelltown v Peninsula
Waminda Oval, Sunday 26th July
2.30pm
Referee: Keiren Irons Touch Judges: Andrew Wheeler, Mathew Damaso

EAGLES: 1 BEN BAKER 2 KITE PASEKA 3 FUSI TOUTAI 4 AMANONO TOVIO 5 GEORGE VATUVEI 6 EDWIN (SEAN) CONNOR 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 9 JOHN DA SILVA 23 ROSS MATI-LERFI 12 JARRYD EGGLETON 20 MASON TALOLUA 13 CODY TIMOTI 10 BEN ZUCCHETTTO 14 BEN JANKOWSKI 17 REECE GRKINIC 18 SOLOMONA FAINIFA 19 SHANE LALOGAFAU 22 EDDIE VATUVEI COACH RICHARD BARNES
SEAGULLS: 1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 TOM LEATHERBY 4 BARRY MCGRADY 5 JEREMY MARSHALL 6 BLAKE CAVALLARO 7 SAM SHORT 8 DAMIAN LAWLER 9 HARRY BERRYMAN (c) 10 JAMES LEULUAI 11 TIM PONT 12 MIKEY TIOPIRA 13 CHRIS WILLIAMS 14 JACK MICANS 15 MITCH LEACH 16 VINNY NGARO 17 JON GRIMES COACH TIM GEE

 

Hills v BYE