Blacktown v East-Campbelltown
H.E Laybutt Fields, Saturday 8th August
1.00pm
Referee: Kena Waikai Touch Judges: Mark Bohan, Shaun McHatton

WORKERS: 1 DANIEL CASSONE 2 CAMERON MANTON 3 JARON SMITH 4 FRED LATULIPE 5 LOMANO LUFE 6 LAZARUS BROWN 7 BLAKE GOODMAN 8 JAD MAHMOUD 9 SKIP LIPANO 10 JORDAN STRICKLAND 11 CHARLIE LATULIPE 12 JOSHUA FRAZER 13 VANN WALLACE 14 PHOENIX VAIOTU 15 JAIDEN LAING 16 BLAKE DUNSCOMBE 17 GAVIN PATUKI 18 TERRY MANTON 20 KALATI TOLEAFOA 22 ALEX SEINI 24 JOHN LEAPAI 25 JAKE ATTARD 26 TIAMANA TAMARIKI-AMOSA COACH LEON LATULIPE
EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRIAG MOUTASKAS 3 FUSI TOUTAI 4 AMANONO TOVIO 19 GEORGE VATUVEI 6 EDWIN (SEAN) CONNOR 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 9 JOHN DA SILVA 10 BEN ZUCCHETTO 12 JARRYD EGGLETON 20 MASON TALOLUA 11 CODY TIMOTI 13 MANDELLA FALEAFAGA 15 KITE PASEKA 16 BEN JANKOWSKI 18 SHANE LALOGAFAU 20 SOLOMONA FAINIFA 23 ROSS MATI-LERFI COACH RICHARD BARNES

 

 

Auburn v Asquith
Lidcombe Oval, Saturday 8th August
1.00pm
Referee: Trent Cini Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Tim Robinson

WARRIORS: 1 KYLE KRISANSKY KENNEDY 2 JOEY BIRCHELL 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 SEAN PAUL FENUKITAU 5 JARDIN SANJOVIC 6 ZAC GREENE 7 ARTHUR LITTLE 8 LACHLAN LEE 9 SEAN MCKENZIE 10 JASON TUULAU 11 MATT HALALILO 12 JOSH MONTGOMERY 13 MITCHELL MORETON 14 JAASON FINAU 15 JACK MITCHELL 16 EAD KASSEM 17 MARVIN TAUHINI 18 MITCHELL SUBOTIN 19 ANTON IARIA COACH LEE MALKOUN
MAGPIES: 1 BRAD HORDER 2 MELI KATIA 3 LUKE HANSON 4 HAYDEN SPENCER 5 MICK LANE 6 AIDAN CARNEY 7 MATT STACHNIK 8 LUKE MCDONALD 9 SHAE JARVIS 10 TAYLOR MCCANN 11 ROB WILLIAMS 12 AARON PAPERA 13 NAT BARNES 14 JARED PALMER 15 JUSTIN EVES 16 RYAN WHEELER 17 PAUL KATIA COACH INA PAPERA

 

Peninsula v Cabramatta
Lake Park, Saturday 8th August
3.30pm
Referee: Taylor Deland-Cleveland Touch Judges: Jimmy Oliveira, Benjamin Teague
Listen live via 100.1FM or
triplehfm.com.au

 

SEAGULLS: 1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 BRANDON LIAINA 4 BARRY MCGRADY 5 GEORGE PALAU 6 BLAKE CAVALLARO 7 SAM SHORT 8 VINNY NGARO 9 HARRY BERRYMAN (c) 10 JAMES LEULUAI 11 TIM PONT 12 TOM LEATHERBY 13 JEREMY MARSHALL 14 JACK MICANS 15 MITCH LEACH 17 SANTANA PALMER 22 JON GRIMES 24 KNOX TIME COACH TIM GEE
TWO-BLUES: 1 SIONE KATOA 2 SIONE VAI 3 SIONE FUKA 4 MARK GRIFFITHS 5 SIMON FONUA 6 SOLOMON TOMOKINO 7 FISA FATU 8 EDDIE TAVITA 9 JARRED DELAUNEY 10 RICHARD LATU 11 HENRY MAHE 12 JACOB TATUPU 20 RICHARD POHAHAU 14 JOSH ELMER 15 JAKE JACKSON 16 DION HARRIS 17 ARMIN PRIPUZOIC 18 TROY SAPSFORD 19 GRAHAM HARRIS COACH LEVIH WARBY

 

Guildford v Western Suburbs
Ringrose Oval, Sunday 9th August
1.00pm
Referee: Darian Furner Touch Judges: Feras Karem, Damien Simes

OWLS: 1 ANTHONY KATRIB 2 JEREMEY KING 3 VINCENT FONOTI 4 JULIAN KING 5 JERMAINE MATI-LEFI 6 FAIMNIFO SEVE 7 TROY DARGAN 8 CALEB KASIANO 9 ALEC BUSH 10 KURT DELUIS 11 CALEB HUNT 12 MITCH BURT 13 THOMAS FIELD 14 SEAN WAPOLE 15 CRAIG FIELD 16 DENZAL TONISE 17 JONOTHON MOSE COACH COACH TODD MCKEOWN
MAGPIES: 1 BLAKE SUTTON 2 FALCON PENI 3 JAYDEN WHEELHOUSE 4 KENNY NIKO 5 SIMON SIMONA 6 JAMES GORING 7 DAMIEN DOAN 8 THOMAS GREALY 14 DANIEL BELL 10 TESIMONI TEALIAULI 11 JAMIE HILL 12 KURT ATKINSON 13 JAMES MIRCESKI 15 JACOB ESAU 16 HAYDEN JOHNSTON 17 FA’ATUA UELE 18 PJ LEIFI 19 RHYS TUCKER 20 MARCEL OWEN COACHES DANIEL BEARDSHAW & MARK BARNES

 

Windsor v Belrose
Windsor Sports Complex, Sunday 9th August
1.15pm
Referee: Mathew Treneman Touch Judges: Scott Shepherd, Lyndsay Packer
Listen live via 100.1FM or
triplehfm.com.au

 

WOLVES: 1 LACHLAN JACKSON 2 BRANDON SMALLWOOD 3 CLAYTON DODT 4 ROBBIE GRAHAM 5 JAMON WORMLEATON 6 SAM ELWIN 7 DAVID FARKAS 8 BRANDON NANGAITI 9 LUKE ATCHISON (c) 10 GUY HODGINS 11 CARL WINTERSTEIN 12 DYLAN FUAD 13 KAIN HOWARTH 14 CAMERON COLLINS 15 DEAN BARRON 16 SOLOMONE FOSTER 17 JADON NEWSOME 18 TEMATA RANGI 22 GAVIN BERTOLDI COACH CHRIS BOYD
EAGLES: 1 CHRISTIAN BATE 2 PHIL DOMJEN 3 DAMIAN RETI 4 ANDREW HALSTEAD 5 KYLE SAUNDERS 6 SCOTT ROSSER 7 JAMES MORTIMER 8 JIMMY CURTIS 9 DAVID MARANDO 10 ALEX MAMMONE 11 KEN SZEREMTA 12 ADAM SAUNDERS 13 NATHAN COOPER 14 BEN PICKERING 15 SHEM GRIEVE 16 CHRIS LOWE 17 JORDAN SIMS COACH JAMES MORTIMER

 

 

Hills v Mounties
Crestwood Oval, Sunday 9th August
2.00pm
Referee: Keiren Irons Touch Judges: Brendan Lucas, Jeff Hartup

BULLS: 1 SCOTT HOGAN 2 ANTHONY OVERTON 3 EDRIC HOLMES 4 ADAM MCMILLAN 5 JON SAKR 6 SEAN MCGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BROD WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 ADAM SPICER 14 HARLAN ALAALATOA 15 AARON WESTON 16 KENNEDY PETTYBORNE 18 JOE MATAELE COACH PAUL GRIFFIN
MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 PAT DUMONT 3 JOEL PATULLO 4 LOUIS VAIOTU 5 JAMES HORVAT 6 BRENDAN NEWTON 7 BRADLEY SPEECHLEY 8 FRED TEVAGA 9 JOHN MARTIN 10 TERE GLASSIE 11 RUSTY BRISTOW 12 BEN WHITEHOUSE 13 JOE NAPOLETANO 14 ZAC WEDESWEILER 15 LAKEHM AIONO 16 RYAN JEFFERYS 17 MARCO MUSCATELLO 18 ROBERT TULIATU 20 RHYS NORMAN 21 JOSUA CAKACAKA COACH GLENN ANTONELLI

 

Wentworthville v BYE