Mounties v Wentworthville
Aubrey Keech Reserve, Saturday 15th August
1.00pm
Referee: Taylor Deland-Cleveland Touch Judges: Damien Simes

MOUNTIES: 1 THEO LEATO 2 PAT DUMONT 3 JOEL PATULLO 4 LOUIS VAIOTU 5 JAMES HORVAT 6 BRENDAN NEWTON 7 BRADLEY SPEECHLEY 8 FRED TEVAGA 9 JOHN MARTIN 10 TERE GLASSIE 11 RYAN JEFFERYS 12 BEN WHITEHOUSE 13 DAYNE VETTE WELSH 14 ZAC WEDESWEILER 15 ROBERT TULIATU 16 JAMES HORVAT 17 MARCO MUSCATELLO 18 LUKE SPEECHLEY 19 RUSTY BRISTOW 20 RHYS NORMAN 21 JOSUA CAKACAKA 22 SISA BALEKOKO COACH GLENN ANTONELLI
MAGPIES: 1 DAVID SISIFA 2 REGAN RONA 3 MATT COLLINS 4 REGAN HAIKA 5 STEVE FAFITA 22 KEEHAN DIAMOND 7 DEAN MATTERSON 10 JORDAN TUKERE 9 MATT PRICE 23 NETARNI SUKA 12 VALU NASIO 13 SOLOMONE LASALO 6 SIMON GREAVES 14 SAM KEI 17 KALA LEHA 21 ALLAN NIUSELA 8 PALU MAHE COACH ALEX CHAN

 

 

Cabramatta v East Campbelltown
New Era Stadium, Saturday 15th August
6.00pm
Referee: James Vella Touch Judges: Scott Shepherd, Feras Karem

TWO-BLUES: 1 SIONE KATOA 2 SIONE VAI 3 SIONE FUKOFUKA 4 SIMON FONUA 5 MARK GRIFFITHS 6 GRAYSON GOODWIN 7 MIKE MUNDAY 8 EDDIE TAVITA 9 JAKE JACKSON 10 RICHARD POHAHAU 11 MORRIS HIGHAM 12 HENRY IUTA 20 JOSH ELMER 14 JARRED DELAUNEY 15 HENRY MAHE 16 BUCKY SOLIA 17 TIFA IUTA 18 SOLOMON TOMOKINO 19 CAMERON MARTIN COACH LEVIH WARBY
EAGLES: 1 BEN BAKER 2 CRIAG MOUTASKAS 3 FUSI TOUTAI 4 AMANONO TOVIO 19 GEORGE VATUVEI 6 EDWIN (SEAN) CONNOR 7 CHRIS STANDING 8 GUY THOMPSON 9 JOHN DA SILVA 10 BEN ZUCCHETTO 12 JARRYD EGGLETON 20 MASON TALOLUA 11 CODY TIMOTI 13 MANDELLA FALEAFAGA 15 KITE PASEKA 16 BEN JANKOWSKI 18 SHANE LALOGAFAU 20 SOLOMONA FAINIFA 23 ROSS MATI-LERFI COACH RICHARD BARNES

 

 

Belrose v Blacktown
Lionel Watts Reserve, Saturday 15th August
3.00pm
Referee: Trent Cini Touch Judges: Nathan Loveday, Lyndsay Packer
Listen live via 100.1FM or
triplehfm.com.au

 

EAGLES: 1 CHRISTIAN BATE 2 PHIL DOMJEN 3 DAMIAN RETI 4 ANDREW HALSTEAD 5 KYLE SAUNDERS 6 SCOTT ROSSER 7 JAMES MORTIMER 8 JIMMY CURTIS 9 DAVID MARANDO 10 ALEX MAMMONE 11 NATHAN COOPER 12 ADAM SAUNDERS 13 NATHAN COOPER 14 BEN PICKERING 15 SHEM GRIEVE 16 CHRIS LOWE 21 JORDAN SIMS 18 KEN SZEREMTA COACH JAMES MORTIMER
WORKERS: 2 ALEX SEINI 1 DANIEL CASSONE 3 CHARLIE LATULIPE 4 DANIEL SMITH 5 CAMERON MANTON 6 LAZARUS BROWN 7 BLAKE GOODMAN 8 JAD MAHMOUD 9 JAKE ATTARD 10 OLIVER GORDON 11 GAVIN PATUKI 12 JOSH FRAZER © 13 VANN WALLACE 14 SKIP LIPANO 16 TONI SASSINE 15 TAVI MARIOTA 18 LOMANO LUFE 17 BLAKE DUNSCOMBE 20 PHOENIX VAIOTU 24 JADEN LAING 22 TIA AMOSA 23 JARON SMITH COACH LEON LATULIPE

 

Windsor v Asquith
Windsor Sports Complex, Sunday 16th August
1.15pm
Referee: Darian Furner Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Lyndsay Packer

WOLVES: 1 DANIEL BROWN 2 BRANDON SMALLWOOD 3 LACHLAN JACKSON 4 KAIN HOWARTH 5 PJ CARTWRIGHT 6 JAYDEN HORO 7 DAVID FARKAS 8 LOTA FIAALII 9 LUKE ATCHISON (c) 10 GUY HODGINS 11 KAIDE ELLIS 12 BRANDON NANGAITI 13 DYLAN FUAD 14 CAMERON COLLINS 15 DEAN BARRON 16 CARL WINTERSTEIN 17 SOLOMONE FOSTER 18 CLAYTON DODT COACH CHRIS BOYD
MAGPIES: 1 BRAD HORDER 2 MELI KATIA 3 JOSH NICHOLLS 4 LUKE HANSON 5 MICK LANE 6 AIDAN CARNEY 7 MATT STACHNIK 8 LUKE MCDONALD 9 SHAE JARVIS 10 TAYLOR MCCANN 11 ROB WILLIAMS 12 AARON PAPERA 13 BEN MOONEY 14 JARED PALMER 15 SAM BENNETTS 16 NAT BARNES 17 PAUL KATIA COACH INA PAPERA

 

Western Suburbs v Auburn
Campbelltown Sports Complex, Sunday 16th August
1.15pm
Referee: Kieron Irons Touch Judges: Tim Robinson, Jimmy Oliveira

MAGPIES: 1 BLAKE SUTTON 2 FALCON PENI 3 RHYS TUCKER 4 KENNY NIKO 5 SIMON SIMONA 6 DAMIEN DOAN 7 JAMES GORING 8 FA’ATUI UELE 9 DANIEL BELL 10 TESIMONI TEALIAULI 11 JAMIE HILL 12 KURT ATKINSON 13 PJ LEIFI 14 GEORGE AZZI 15 JACOB ESAU 16 HAYDEN JOHNSTON 17 TEVITA MOLI VEA COACH MARK BARNES
WARRIORS: 1 JOEY BURCHELL 2 JARDIN SANJOVIC 3 CHRIS CUNNINGHAM 4 TUUTA LANGI 5 ERIC RUKA 6 KYLE KRISANSKY-KENNEDY 7 ZAC GREENE 8 LACHLAN LEE 9 SEAN MCKENZIE 10 JASON TUULAU 11 MATT HALALILO 12 JOSH MONTGOMERY 13 MITCHELL MORETON 14 JAASON FINAU 15 JACK MITCHELL 16 ANTHONY SEMRANI 17 MARVIN TAUHINI 18 JAMEL HUNT 19 ANTON IARIA COACH LEE MALKOUN

 

 

Guildford v Hills
McCredie Park, Sunday 16th August
1.00pm
Referee: Phil Sung Touch Judges: Mathew Treneman, Mark Hinton
Listen live via 100.1FM or
triplehfm.com.au

 

OWLS: 1 ANTHONY KATRIB 2 JEREMEY KING 3 VINCENT FONOTI 4 JULIAN KING 5 JERMAINE MATI-LEFI 6 FAIMNIFO SEVE 7 TROY DARGAN 8 CALEB KASIANO 9 ALEC BUSH 10 KURT DELUIS 11 JORDON MUNA 12 MITCH BURT 13 THOMAS FIELD 14 SEAN WAPOLE 15 CRAIG FIELD 16 DENZAL TONISE 17 JONOTHON MOSE COACH TODD MCKEOWN
BULLS: 1 SCOTT HOGAN 2 ANTHONY OVERTON 3 EDRIC HOLMES 4 ADAM MCMILLAN 5 JON SAKR 6 SEAN MCGUINNESS 7 JAMES BOUSTANI 8 MICK HAWKINGS 9 DANIEL MAHONEY 10 BROD WRIGHT 11 DAVID BAUMANN 12 JAKE LEWIS 13 ADAM SPICER 14 HARLAN ALAALATOA 15 KENNEDY PETTYBORNE 16 JOE MATAELE 17 KAVA UTOIKIMANU COACH PAUL GRIFFIN

 

Peninsula v BYE