Wyong v Penrith
Pepper Stadium, Saturday 5th September
12.40pm
Referee: Liam Nicholls Touch Judges: Richard Daizli, Mathew Damaso

Watch Live on Fox Sports Channel 501

Listen Live on hawkesburyradio.com.au or 89.9FM

ROOS: 1 OMAR SLAIMANKHEL 2 CHRIS CENTRONE 3 NATHAN STAPLETON 4 YILEEN GORDON 5 ABRAHAM PAPALII 6 JONO FORD 7 TYLER CORNISH 8 MAGNUS STROMQUIST 9 MITCH WILLIAMS (c) 10 ELONI VUNAKECE 11 LEIVAHA PULU 12 JACK SIEJKA 13 SHAUN BOSS 14 BROCK MOLAN 15 LOPINI PAEA 16 BENNETT LESLIE 17 CARNE DOYLE-MANGA COACH RIP TAYLOR

PANTHERS: 1KIERAN MOSS 2 EDDIE AIONO 3 MALAKAI WATENE-ZELEZNIAK 4 RAY LESOA 5 TOM EISENHUTH 6 DANIEL FOSTER 7 SAM SCARLETT 8 SAM ANDERSON 9 SIONE KATOA 10 MATT EISENHUTH 11 CHRIS SMITH 12 BEN MURDOCH- MASILA 13 ADAM DOCKER 14 RODNEY COATES 15 ANDY SAUNDERS 16 ATONIO PELASASA 17 SAM HOLLIS 19 BRENDAN ATTWOOD COACH GARTH BRENNAN

 

Mounties v New Zealand
Belmore Sports Ground, Saturday 5th September
2.00pm
Referee: Damian Briscoe Touch Judges: Mitchell Stone, Jimmy Oliveira

Listen Live on www.radiohub.com.au

MOUNTIES: 1 JACK AHEARN 2 STEWART MILLS 3 MITCH CRONIN 4 JEREMY HAWKINS 5 GUS AIGA 6 SAM DUGGAN 7 JOSH MCCRONE (c) 8 KYLE O’DONNELL 9 GLEN BUTTRISS (vc) 10 MARK NICHOLLS 11 PATRICK MAGO 12 MITCH BARNETT 13 JOEL EDWARDS 14 RHYS KENNEDY 15 JEFF LYNCH 16 PAT MATAELE 17 CLAY PRIEST 18 WILLIE MATAKA COACH STEPHEN ANTONELLI

WARRIORS: 1 SIMON LUAFALEALO 2 KEN MAUMALO 3 SIONE FE’AO 4 MARATA NIUKORE 5 WILLIE PEACE 6 ATA HINGANO 7 RAY TALIMALIE 8 UPU POCHING 9 LEVI NORTON 10 SIONE LOUSI 11 JOHN PALAVI 12 JAMES BELL 13 DAVID BHANA 14 JAZZ TEVAGA 15 STEDMAN LEFAU 16 TAYLOR DANIELS 17 ZAC TIPPINS COACH STACEY JONES

 

Manly v Newcastle
Belmore Sports Ground, Saturday 5th September
4.00pm
Referee: Daniel Olford Touch Judges: Michael Laverty, Jay Farlow

Listen Live on www.radiohub.com.au

SEA EAGLES: 1 DOM REARDON 2 DELROY BERRYMAN 3 BRAYDEN WILIAME 4 TONY SATINI 5 DAVID WILLIAMS 6 JACK LITTLEJOHN 7 MANAIA RUDOLPH 8 SIOSAIA VAVE (C) 9 KURT ALDRIDGE 10 TYSON ANDREWS 11 MICHAEL CHEE KAM 12 DYLAN KELLY 13 JORDAN LATHAM 14 CHEYSE BLAIR 15 BEN FRITZ 16 UITI BAKER 17 VINNIE NGARO COACH LUKE WILLIAMSON

KNIGHTS: 1 KERROD HOLLAND 2 HONETI TUHA 3 PAT MATA’UTIA 4 CHANEL MATA’UTIA 5 KEN TOFILAU 6 CARLOS TUIMAVAVE 7 JAELEN FEENEY 8 DAMIAN SIRONEN 9 DANNY LEVI 10 TAMA KOOPU 11 LACHLAN FITZGIBBON 12 BRETT JARRETT 13 LUKE YATES 14 GEORGE NDAIRA 15 MICHAEL STEELE 16 SAM APTHORPE 17 BEN TUPOU COACH MATT LANTRY

 

Canterbury v North Sydney
Belmore Sports Ground, Saturday 5th September
6.00pm
Referee: Chris Treneman Touch Judges: Rohan Best, John Woods

Listen Live on www.radiohub.com.au

BULLDOGS: 1 COREY THOMPSON 2 TYRONE PHILLIPS 3 JACOB LOKO 4 LEVI DODD 5 JARROD MCINALLY 6 MATT FRAWLEY 7 JALINE GRAHAM 8 ANTONIO KAUFUSI 9 BRAD CLARK 10 DANNY FUALALO 11 PAT O’HANLON 12 ADAM ELLIOTT 13 JASON SCHIRNACK 14 ALEX SORGE 15 TAUTALATASI TASI 16 GEORGE TSIKRIKAS 17 MAKAHESI MAKATOA COACH ANDREW PATMORE

BEARS: 1 DARRYL MILLARD 2 IRAE SIMONE 3 JOHN OLIVE 4 ED MURPHY 5 BERNARD GREGORIUS 6 CODY WALKER 7 DARREN NICHOLLS (c) 8 NATHAN BROWN 9 SCOTT SORENSEN 10 ZANE MUSGROVE 11 TULSA SAUMAMOA 12 JACK GOSIEWSKI 13 JESSE ROBERTS 14 MATT HYLAND 15 CLAYTON WILLIAMS 16 ANGUS CRICHTON 17 LATRELL SCHAUMKEL COACH BEN GARDINER