Mounties v Wyong Roos
GIO Stadium, Saturday 12 March
12:40pm
Referee: Ziggy Przeklasa-Adamski Touch Judges: Michael Laverty, Mark Bohan
Broadcast Live on FOX Sports

MOUNTIES 1 ZAC SANTO 2 GUS AIGA 3 BRENKO LEE 4 SISA WAQA 5 KATO OTTIO 6 CAMERON PHELPS 7 HARRY SIEJKA 8 LUKE BATEMAN 9 GLEN BUTTRISS ( C ) 10 RHYS KENNEDY 11 JARRAD KENNEDY 12 MITCH BARNETT 13 JOE TAPINE 14 SAM DUGGAN 15 ROYCE HUNT 16 CLAY PRIEST 17 MANAIA RUDOLPH 18 STEVEN TAVITA COACH STEPHEN ANTONELLI
ROOS 1 OMAR SLAIMANKHEL 2 CHARLIE TAYLOR 3 NATHAN SMITH 4 BRENDAN ELLIOT 5 DOMINIC REARDON 6 JOEY LUSSICK 7 TYLER CORNISH 8 ABRAHAM PAPALII 9 MITCH WILLIAMS © 10 ELONI VUNAKECE 11 JACKSON HILL 12 JAI INGRAM 13 ZANE TETEVANO 14 BROCK MOLAN 15 PAKI AFU 16 JUSTIN TOOMEY-WHITE 17 CARNE DOYLE-MANGA COACH RIP TAYLOR

 

 

Penrith Panthers v North Sydney Bears
Pepper Stadium, Saturday 12 March
3:00pm
Referee: Adam Devich Touch Judges: John Woods, Mitchell Stone

PANTHERS 1 BRENT NADEN 2 JOSH HALL 3 ANDREW HEFFERNAN 4 COREY HARAWIRA-NAERA 5 MALAKAI WATENE-ZELEZNIAK 6 TE MAIRE MARTIN 7 SAM CLUNE 8 VILIAME KIKAU 9 ZACH DOCKAR-CLAY 10 MOSES LEOTA 11 TUPOU SOPOAGA 12 CHRIS SMITH 13 BEN GARCIA INTERCHANGE 14 MALIKO FILINO 15 ANDY SAUNDERS 16 RODNEY COATES 17 JOSH TANGITAU COACH STEVE GEORGALLIS
BEARS 1 SITIVENI MOCEIDREKE 2 TOM HUGHES 3 DANE NIELSEN 4 ED MURPHY (C) 5 BERNARD GREGORIUS 6 PIKI ROGERS 7 ELI LEVIDO 8 JOKATAMA DOKONIVALU 9 BRAD DEITZ 10 JACK SEIJKA 11 TULSA SAUMAMAO 12 PATRICE SIOLO 13 CHEYNE WHITELAW 14 RILEY TRAVERS 15 CLAYTON WILLIAMS 16 FRED JUNIOR MUALA 17 WINSTONE ASOTASI 18 ABBAS MISKI COACH BEN GARDINER

 

 

Canterbury Bankstown Bulldogs v Illawarra Cutters
Belmore Oval, Saturday 12 March
3:00pm
Referee: Liam Nicholls Touch Judges: Jimmy Oliveira, Philip Sung

BULLDOGS 1 BRAD ABBEY 2 REIMIS SMITH 3 TYRONE PHILLIPS 4 REUBENN RENNIE 5 JARROD MCINALLY 6 MATT FRAWLEY 7 LINDON MCGRADY 8 MAKAHESI MAKATOA 9 BRONSON GARLICK 10 LLOYD PERRETT 11 SHAUN LANE 12 RENOUF TO’OMAGA 13 PAT O’HANLON 14 BRAD KEIGHRAN 15 RAY MOUJALLI 16 GRAHAM CLARKE 17 GEORGE TSIKRIKAS 19 ELIAS SUKKAR 20 COACH ANDREW PATMORE
CUTTERS 1 ADAM QUINLAN 2 TOM CARR 3 TAANE MILNE 4 COREY BROWNE 5 KALIFA FAIFAI LOA 6 SHAUN NONA 7 DREW HUTCHISON 8 SHANNON WAKEMAN 9 JOSH MCCRONE (C) 10 SEBASTINE IKAHIHIFO 11 TYRONE MCCARTHY 12 CHRIS LEWIS 13 JACOB HOST 14 MITCH PORTER 16 JACK NOBLE 19 LEVI DODD 20 SAM COSTER COACH JASON DEMETRIOU

 

Newcastle Knights v Newtown Jets
Cessnock Oval, Saturday 12 March
3:00pm
Referee: Damian Briscoe Touch Judges: Brenden Wood, Benjamin Teague

KNIGHTS 1 BRYCE DONOVAN 2 KEN TOFILAU 3 JACOB GAGAI 4 JAMES ELIAS 5 MAO UTA 6 DANNY KERR 7 WILL PEARSALL 8 JOSH KING 9 KRYS FREEMAN 10 TAMA KOOPU 11 BRADIE SMITH 12 TEKINA VAILEA 13 LUKE YATES 14 KURT ALDRIDGE 15 BRETT JARRETT 16 MICHAEL STEELE 17 UITI BAKER 19 SAM COOK COACH MATT LANTRY
JETS 1 ARANA TAUMATA 2 MITCH BROWN 3 JORDAN DREW 4 MATT EVANS 5 JACOB GAGAN 6 JOSH CLEELAND 7 FA'AMANU BROWN 8 JUNIOR ROQICA 9 MATT MCILWRICK 10 MYLES TAUELI 11 ANTHONY MORAITIS 12 KURT CAPEWELL 13 JASON SCHIRNACK 14 KURT DILLON 15 KURT KARA 17 MALAKAI HOUMA 19 JALINE GRAHAM COACH GREG MATTERSON

 

 

Wests Tigers v Warriors
Leichhardt Oval, Saturday 12 March
3:30pm
Referee: Philip Henderson Touch Judges: Richard Daizli, Jay Farlow

WESTS TIGERS 1 WATSON HELETA 2 JOSH ADDO-CARR 3 NATHAN MILONE 4 MICHAEL CHEE KAM 5 CHANCE PENI 6 JACK LITTLEJOHN 7 JOSH DRINKWATER 8 JACK BUCHANAN 9 JACOB LIDDLE 10 DALLAS GRAHAM 11 TYLER CASSEL 12 ASIPELI FINE © 13 ROD GRIFFIN 14 JEREMY MARSHALL-KING 15 JOEL EDWARDS 16 LAMAR LIOLEVAVE 17 JESSE PARAHI 18 JACKSON WILLIAMS COACH PAUL STRINGER
WARRIORS 1 DAVID FUSITU’A 2 JONATHAN WRIGHT 3 KONRAD HURRELL 4 MATTHEW ALLWOOD 5 CHARNZE NICOLL-KLOKSTAD 6 ERIN CLARK 7 ATA HINGANO 8 ALBERT VETE 9 JAZZ TEVAGA 10 UPU POCHING 11 MARATA NIUKORE 12 ALI LAUITIITI 13 JOHN PALAVI 14 VILIAMI KAVEINGA 15 PAUL TULI 16 PAT SIPLEY 17 JAMES BELL 18 TOMAS AOAKE COACH STACEY JONES

 

 

Wentworthville Magpies v Manly Sea Eagles
Ringrose Park, Sunday 13 March
3:00pm
Referee: Daniel Olford Touch Judges: Mathew Damaso, Damian Briscoe

MAGPIES 1 SCOTT SCHULTE 2 BURETA FARAIMO 3 VAI TOUTAI 4 JOHN FOLAU 5 HONETI TUHA 6 MITCH CORNISH 7 LUKE KELLY 8 RORY O’BRIEN 9 ISAAC DE GOIS 10 KELEPI TANGINOA 11 CODY NELSON (C) 12 MATT WOODS 13 DAVID GOWER INTERCHANGE 14 CAMERON KING 15 ANDREW PEARN 16 NICK KASSIS 17 BLAKE COOK HEAD COACH JOEY GRIMA
MANLY 1 BEN FRITZ 2 HALAUAFU LAVAKA 3 PETER SCHUSTER 4 TONY SATINI 5 FABIAN GOODALL 6 TIM MOLTZEN 7 PITA GODINET 8 LIAM KNIGHT 9 HUGH PRATT 10 DARCY LUSSICK 11 FELETI MATEO 12 TOM SYMONDS 13 BLAKE LEARY INTERCHANGE 14 DANIEL VASEK 15 DYLAN KELLY 16 LUKE BURGESS 17 ADDIN FONUA-BLAKE COACH LUKE WILLIAMSON