Mounties v Concord Burwood Wolves
Aubrey Keech Reserve, Saturday 12 March
3:00pm
Referee: Todd Smith Touch Judges: Feras Karem, Nathan Loveday

MOUNTIES 1 JOHN KENNEDY 2 ALOFI MATAELE 3 EDDIE AIONO 4 BYRON FRUEAN 5 JORDAN MARTIN 6 MAURICE KENNEDY 7 CHAD PORTER 8 TEPAI TEPU SMITH 9 KURT ROBINSON 10 JACOB MAYER 11 MITCH KENNEDY 12 BLAKE RITCHIE 13 MICHAEL MORRIS 14 BRANDON RAELI 15 MATTHEW WHITEHOUSE 16 JARROD BRACKENHOFER 17 VINNY NGARO 18 ALLEN MULIA MALAU 19 WILLIE MATAKA 20 MITCH BEGGS-MOWZCAN COACH MARK SPEECHLEY
CONCORD BURWOOD 1 ALEX ZAROUNAS 2 SAM LATU 3 SCOTT WILLIAMS 4 MARVIN SLAVIN 5 CAMERON EYLES 6 BLAKE NICHOLS 7 WILLIAM KELLY 8 DIAMOND CHARLIE 9 CRAIG McMURRICH 10 INOKE VUNIPOLA 11 JOE FLINT 12 RODNEY MASON 13 ANDREW ARTEMI 14 TJADEN McLEAN 15 ANDREW HART 16 TEVITA VAVE 17 BRENDON TARRANT COACH NYKE AARON ZAMMIT & MICHAEL HABIB

 

 

Blacktown Workers v Hills District Bulls
H.E. Laybutt Fields, Saturday 12 March
3:00pm
Referee: Jeff Hartup Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Tim Robinson

BLACKTOWN 1 HENRY RAIWALUI 2 CALEB AEKINS 3 WILLIAM BUTLER 4 WES TAAGA 5 CALEB AEKINS 6 TIGER VATUVEI 7 BRAEDEN BATISTE 8 RODNEY COATES 9 JOSH GRANT 10 LOCHLAN PIPER 11 TAKAI MOEAKIOLA 12 KURT HORTON 13 ANDREW PRITCHARD INTERCHANGE 14 MAX NAPA 16 JAKE ATTARD 15 SENE TALA 21 JUSTIN LEMALU 20 MIKE FILIMONA
HILLS DISTRICT 1 GERARD MCCALLUM 2 LIAM WALKER 3 JORDAN TONGAHIA 4 TOM YOUNG 5 SIONE TONGA 6 BRAD CLARKE 7 DEVON MAKAORE BOYCE 8 MICK HAWKINGS 9 LIONEL O’MALLEY 10 TIM ROBINSON © 11 DAVID BAUMANN 12 JOSIAH TAMASI 13 TROY ADAMS 14 SEAN WALPOLE 15 JAKE BRENNAN 16 EDEN SYME 17 ADAM SPICER COACH PAUL GRIFFIN AND MARK MAHONEY

 

 

Guildford Owls v Western Suburbs Magpies
McCredie Park, Saturday 12 March
3:00pm
Referee: Ryan Jackson Touch Judges: Ryan Walters, Faye Lehane

GUILDFORD 1 JEREMY KING 2 JULIAN KING 3 JOSH CAMEROUX 4 FRANCIS TUISILA 5 LESLIE NGALUAFE 6 LARARUS BROWN 7 LOPETI WOLFGRAMM 8 AARON PENE 9 TYRONE SHELLY 10 CALEB HUNT 11 MATTHEW RYAN 12 SAXON MARKETO 13 HARMONY HUNT 14 MATTHEW RICKARD 15 PAUL TUIGAMALA 16 JOSH MAREE 17 CALEB KASIANO COACH PAUL FLETCHER
WESTERN SUBURBS 1 SHANNON GALLANT 18 JOHN TOHI 3 JACKSON WILLIAMS 4 INNO INOSESIO 5 JAYDEN WHEELHOUSE 6 JAY BONNELL 7 BRENDAN WATERS 8 ANDY FIAGATUSA 9 DAYNE CRAIG 20 JORDAN GRANT 11 DAVID HARRIS 12 WESLEY LOLO 13 DANIEL RAKVIN 14 LUKE WILLIAMS 15 MATT EISENHUTH 10 BILLY TSIKRIKAS 17 JIM LAULILII 19 JAMES MIRCESKI COACH NATHAN WATERS

 

 

Auburn Warriors v Windsor Wolves
Windsor Sporting Complex, Saturday 12 March
6:00pm
Referee: James Vella Touch Judges: Lyndsay Packer, Ryan Thomas

AUBURN 1 NESI MATAITONGA 2 BEN DAKUWAQA 3 ADDISON DEMETRIOU 4 JACKSON KULI 5 ABRAHAM ELZAKHEM 6 MATT HALALILO 7 TRAVIS EDWARDS 8 BRANDON LUAMANU 9 JAMIE CLARK 10 WILL SOLWAY 11 HALA AKAOULA 12 WILL MITCHELL 13 WILSON FAANOI 15 RICHARD COOREY 16 FORREST PAUL 17 PAT MAFI 18 YEHYA MASRI COACH DARREN MAROON
WINDSOR 1 SAM McKINLAY 2 DANIEL BROWN 3 MARLI SINI 4 JAMES GORING 5 LACHLAN JACKSON 6 AARON FARKAS 7 SAM ELWIN 8 SAM HOLLIS © 9 LUKE ATCHISON 10 GUY HODGINS 11 ZAC JONES 12 PETER BETROS 13 KAIN HOWARTH 14 RYAN TRAMONTE 15 ZAC WATKINS 16 17 JORDAN STRATTON 18 BRANDON NANGAITI 24 WELLINGTON ALBERT COACH BRENT KITE

 

 

Kingsgrove Colts v St Marys
Jubilee Oval, Sunday 13 March
12:00pm
Referee: Kieren Irons Touch Judges: Andrew Wheeler, Faye Lehane

COLTS 1 JORDAN CHONGSUN 2 ALI CHAHINE 3 HARRY MULLIGAN 15 ZAC CARDASSILARIS 5 JUSTIN GASOVSKI 6 BARWOO FISHER 7 NICK CORNISH 8 ISAAC CRICHTON 9 HAYDEN WARREN © 10 SUKAMANU RAKI 11 SITILI TUPOUNIUA 12 MARK ATAYA 13 TRISTIAN ALVARADO 14 RYAN MONAGHAN 21 OFA FELILA 22 LASHUAN PULIVAATI 23 MAHMOUD SROUR COACH SAM AYACHE
ST MARYS 1 RAY LESOA 2 CHRIS AUNESE-SCANLAN 3 TOM EISENHUTH 4 GEOFF DANIELA 5 LUKE NADURUTALO 6 JAKE BUTFIELD 7 SAM JONES 8 MIKE TOVIO 9 PETER NAY 10 PAEU PUA 11 LAKHEM AIONO 12 SONNY TUIGAMALA 13 JARED CANNON 15 JAMIE HILL 16 VETA HENRY SEUMANU 18 MITCH SIMPSON 19 JOSH BUTFIELD COACH BRAD DREW

 

 

Wentworthville Magpies v Cabramatta Two Blues
Ringrose Park, Sunday 13 March
1:00pm
Referee: Joshua McGowan Touch Judges: Mathew Treneman, Jimmy Oliveira

MAGPIES 1 WILL ROPER 2 NICHOLAS WALKER 3 JAKE BUTLER-FLEMING 4 YILEEN GORDON C 5 ROYDON GILLETT 6 JACK MADDEN 7 ZACH NICHOLLS 8 JESSE MALCOLM-DINSDALE 9 SAM GORMAN 10 MITCHELL STANFIELD C 11 ADRIAN HA’ANGANA 12 DANIEL HOWARD 13 BLAKE COOK 14 DYLAN IZZARD 15 STACEY TANGIRA 16 MATTHEW DOUGLAS 24 MITCHELL MAMARY COACH CHRIS YATES
CABRAMATTA 1 DANIEL ABOU-SLEIMAN 2 BRENT ANDERSON 3 ISAAC MONTGOMERY 4 CORIN SMITH 5 LEVY SOPI 6 BRENDAN HARAKI 7 GRAYSON GOODWIN 8 TREYVAN LEVLVAI 9 JEREMY SAFI 10 HARRISON MULLER 11 TAREK EL MASRI 12 KENNY NIKO 13 AHMED ELLAZ 14 JAKE JACKSON 15 TAKU SIMON 16 FRED PAKUTOA 17 TESI TALIAULI 18 PAT LENARD 19 DION HARRIS COACH EDDIE FLAHEY

 

 

ASQUITH MAGPIES BYE