Western Suburbs Magpies v Sydney Roosters 


Campbelltown Sports Stadium, Saturday 2 April


10:00am


Referee: Nathan Loveday Touch Judges: Micheal Ford, Ethan Linnane

MAGPIES 1 ELIJAH PEACOCK 18 JOEL SALDANERI 3 MOSESE VUKI 4 TYLER RULLIS 5 FREDDY KINI 6 MARC ZAURRINI 7 CHRISTIAN URSO 8 FELIX SMITH 9 BEN QUINLAN 17 JAKOB BLAKE 11 HENRY LEALUGA-PUHOTAU 12 MASON HURST 13 RUA NGATI 14 KOLIN SAUKURU 15 NATHANIEL TIATA 16 BRODY DOONER 10 RYAN WESSEL 2 JAYKE LEALUGA-PUHOTAU 19 WILL SAUNDERS 20 TUKI KYRIACOU 22 MARCUS MOORE COACH WAYNE AZZOPARDI
ROOSTERS
1 WILL FAGAN 2 CRAIG McKENZIE 3 MAX TOWNS 4 ETHAN JACKY 5 BLAKE RICHARDSON 6 BAYLEIGH BENTLEY - HAPE 7 MALCOLM GREEN 8 DUWANYAE FUIMAONO 9 KY HILL 10 SIONE FAKATULOLO 11 THOMAS GILES 12 LUCA MORETTI 13 BLAKE CHETCUTI 14 JARRED MacCASKILL 17 TUKINI JEANNOT 18 MANAAKI SASSINE 19 DEAN WIDDERS 20 KOBE RUGLESS 25 JULIAN ZSSIS COACH JUSTIN STEWART

 

Central Coast Centurions v South Sydney Rabbitohs
Morry Breen Oval, Saturday 2 April 


10:00am


Referee: Mitchell Currie Touch Judges: Luke Heckendorf, Keith Povah

CENTURIONS 1 JACK FRASCA 2 TYSON VAN DER WOLF 3 TYSON JAMES 4 JACK SMITH 5 KEEGAN TURNER 6 MATT MORGAN 7 TOBY ELLIOT 8 BEN MAU 9 HARRY EDWARDS 10 JAKE OMELEY (C) 11 JACK ALIPATE 12 RYAN BENDER 13 RYAN JONES 14 WILL HUDSON 15 KAI DOYLE 16 MITCH BOWLER 17 JED BOREHAM 18 COOPER BROMWICH 19 FLETCH BERRY 20 CAMPBELL SHEPARD
RABBITOHS 1 PAUL TURNER 2 REIHANA LEUII 3 RAINE DELLOW 4 JENSON TAUMOEPEAU 5 JOHN DODDS 6 WILL QUICK 7 DALTON ARMSTRONG 8 AIDAN MANOWSKI 9 KY BOURIS 10 HARRY LARKIN 11 TREVOR -JOSEPH SIONETALI 12 MAILA CHAN-FOON 13 EGAN BUTCHER (C) 14 JACK STEWART 15 JORDAN LITTLE 16 JOE NGERE 26 MASE RUKA COACH JASON PETERSON

 

 

Cronulla Sharks v WSAS
Henson Park, Saturday 2 April


11:00am


Referee: Michael Smaill Touch Judges: Joseph Tesoriero, Billy Greatbatch

SHARKS 1 RILEY PICKERING 2 CAMERON O’CONNOR 3 BRONSON XERRI 4 DECLAN CASEY 5 GEORGE SUKANAIVALU 6 KAI BROADHURST © 7 ANGUS ERNST 8 JOSHUA HOLT 9 ISAAC LONGMUIR 10 FRANKLIN PELE 11 WILLIAM SWANN 12 ADAM MORTLOCK 13 ANDREW THOMSON 14 BAILEY CANTRILL 15 JACKSON DEVINE 16 SAINT SAKAI 17 LOGAN KEPU 19 REDFORD TIATIA COACH GLENN BRAILEY
WSAS
1 CAMPBELL BYRD 2 ISSAC AKUOKO 3 ZAC DUCLOS 4 THOMAS DELAILOA 5 JORDAN D’AMICO 6 JAYDEN YATES 7 MALAKI MALAKI 8 LIAM HEKA 9 FRED PUPU 24 ASTON VAIOTU 10 FILIMAUA FILIMAUA-TAU 23 ALBERT ETUATI-FAVAAE 13 JACOB WILKINSON 14 15 TALLIS SMITH 16 RADJO (RAY) JANKOVIC 17 KOHEN WRIGHT 19 ANTONIO NOOROTO 20 NIKO LILOMAIAVA 21 LUIGI ISA 22 SIONE TUPOU

 

Illawarra Steelers v Parramatta Eels

WIN Stadium, Saturday 2 April


12:00pm


Referee: Christopher Chalkley Touch Judges: Garth Burley, Aaron Moller

STEELERS 1 JACK WALSH 2 DALLAS HARRISON 3 ALEX SARGENT 4 AARON SCHOUPP 5 DEAN KINLYSIDE 6 TARJE WHITFORD 7 RHYS SHERLOCK 8 SIONE LUFE 9 CONNOR MCNALLY 10 JOSEPH DICKSON 11 BAILEY ANTROBUS 12 SHALOM O’OFOU 13 BEN FULTON (C) 15 BLAKE DOWEL 16 CONNOR MUHLEISEN 17 JAKE BRISBANE 18 DYLAN LUCAS 19 JALAL BAZZAZ 20 ZAC WILLIAMS 21 ELIJAH HUMBLE COACH ADAM BLAKE
EELS
1 JOHN PAUL NOHRA 2 JOSHUA BOUMELHEM 3 WILLIAM KEI 4 PETER TEVAGA 5 CLIFF LEA’AETOA 6 HYRUM WICHMANN 7 DYLAN BROWN 8 HARRY DUGGAN 9 KYLE SCHNEIDER (C) 10 VALANCE HARRIS 11 MATT DOOREY 12 CHARBEL TASIPALE 13 UELLINGTON SEVE 14 LUKE SOMMERTON 25 MARK TEPU-SMITH 16 PHILLIP FANENE 17 STEFANO UTOIKAMANU 18 DALLAS KING 19 RONAN KING 20 ASAELI VUICAKAKI 21 DENNIS MATAIA 22 TYLER FIELD 23 JAYDEN OOSTENDORP 24 JAYDEN TANNER 15 COACH SCOTT JONES

 

Newcastle Knights v St George Dragons

Cessnock Sports Ground, Saturday 2 April


12:00pm


Referee: Cameron Turner Touch Judges: James Flett, Adam Baxter

KNIGHTS 1 MATTHEW SMITH 2 TEVA MATAORA 3 SHAUN CASEY 4 TOBY MARKS 5 BRADMAN BEST 6 JOCK MADDEN 7 PHOENIX CROSSLAND 8 LACHLAN POPE 9 CAMERON DAVIES 10 KINGSLEY JENNINGS 11 ROSS HAIDLE 12 JOEL DARK 13 BROCK GARDNER © 14 TYRAN OTT 17 TOM BAKER 19 JYE BIEMAN - KING 20 SAM JONES COACH MARK MORRISSEY
DRAGONS
1 ETHAN HICKS 2 VOLKAN ER 3 DARRYL SHARPLEY 4 DANIEL TEECE-JOHNSON 5 USAIA LOVODUA 6 COOPER STEVENS 7 JOHN HARB 26/8 JESSE JACKSON 9 ANDREAS JOANNOU 10 SIMEONE TAATEO 11 LUCIANO SVAGELLI 12 LEROY MAGALOGO 13 HARRIS GEORGOPOULOS (C) 14 JYE MCRAE 15 RYAN ECONOMOU 17 DELRIO IAKOPO 19 AIDAN O’MALLEY 22 INOKE SIALE 23 TE ARAHU MCLEAN-YOUNG 24 KEPA RAWHITI COACH GRAEME WYNN

 

Canberra Raiders v Penrith Panthers
Raiders Club, Saturday 2 April 


12:30pm


Referee: Cameron Paddy Touch Judges: Andrew Nightingale, Tyron Jordan

RAIDERS 1 JACOB CHURCH 2 TREMAYNE CHATFIELD 3 HARLEY SMITH- SHIELDS 4 DANIEL GOODWIN 5 TRISTAN ELDRIDGE 6 LACHLAN EVESTON 7 JOHN VELOUDOS 8 MATTHEW DRAGISIC 9 JOE ROBERTS 10 TATE BROOKE 11 KALI TAISENI 12 ALEXAVIER PUNOU 13 KRISTIAN JENSEN © 14 CHARLIE WOOLFORD 15 SOLOMONE KAUFUSI 16 WAYNE PARKER 17 LOUIS JANG 18 JONAH LATU COACH ADAM KYLE
PANTHERS 
1 HAYDEN BONANNO 2 ETHAN CLARK-WOOD 3 ZACHARY CINI 4 MATTHEW FAAUILA 5 LORENZO PRITCHARD 6 DYLAN WHITE 7 JODECI LAUMUA 8 SPENCER LENIU 9 MAURICE TRINDALL 10 LINDSAY SMITH ( C ) 11 CHASE CHAPMAN 12 BRAIDEN MAGELE 13 TEVITA PIUKANA 14 ETHAN MOKOIA 15 JERAMIAH TRINDALL 16 AYDEN PITTMAN-LYON 17 BRADLEY MIDDLEBROOKE JACK MORRISON JACK DENNIS COACH DAVID MACKINNON

 

SWSAS v Canterbury Bulldogs
Kirkham Oval, Saturday 2 April


5:00pm


Referee: Andrew Gilchrist Touch Judges: Brendan Pearson, Daniel Baird

SWSAS 26 AUSTIN HAIR 4 JACK HIGHGATE 3 ISMAIL EL OMAR 1 AIDAN MOSTYN 5 PAUL ANAMANI 15 AQEEL MOOSA 7 STEVEN DENGATE 10 MAVONI TUIFUA 9 LOGAN HAYDEN C 19 WILL ANGEL 11 LACHLAN DEETH 12 OSCAR CHONG NEE 13 ALFIE TROPEA 6 HENRY MANU 8 CAMERON HIGBID 17 ETI TAVUI 14 ELVIS OLOAGA 18 JORDAN MOLIO 16 DANIEL PAYNE 20 JACK LAFOLAFO COACH ABDUL NABHAN
BULLDOGS
1 LOGEN DILLON 2 JOHN KWIAH 3 MICHAEL FAHD © 4 MAURICE SALEI 5 JON MOLI 6 JAKE AVERILLO 7 CONNOR GARRETY 8 TERENCE TOOMATA 9 RYAN GRAY 10 VIKILIFI HOPOI 11 VINNCENT TAKATAKA 12 PESAMINO PASINA 13 TOMMY TALAU 14 FUNAKI MATAVESI 15 AHMAD DOUAR 16 JACOB SNOWBALL 19 TRENITY PETERS 20 BADAWI SADEK COACH CHARBEL KHOURY


 

North Sydney Bears v Manly Sea Eagles

TG Milner, Sunday 3 April


12:00pm


Referee: Tom Cambourn Touch Judges: Robert Morey, Ethan Murray

BEARS 1 SAMUEL STRATIS 2 ETHAN CARR 3 TAFUNA TAUMALOLO 4 AARON FOGARTY 5 ALEX SALLIT 6 TAJ MICKLEY 7 DYLAN ATKIN 8 GEORGE TANGI 9 JIMMY HAWKINS 10 JORDAN EHSMAN 11 JOHN PANGAN 12 BILLY POLLARD 13 DARCY HARDMAN 14 ETHAN CHRISTIAN 15 LOLO KOALAMATANGI 16 VAUGHN EDMUNDS 17 JOSH PADUCH 18 TAZBIR HOSSAIN COACH DANIEL POLLARD
SEA EAGLES
1 DANIEL ALA 2 TOM LATU 3 MAX LEHMANN 4 CALLUM SCARR 5 SIMI AFEAKI 6 TREMAINE TERZIS 7 HARRY WILSON 8 KEITH TITMUSS 9 FREDDY LUSSICK 10 ISAAC MEEHAN 11 JOSHUA FEPULEAI 12 SEAN VAIVELATA 13 BEN COLLINS INTERCHANGE 14 TOM HARDCASTLE 15 DANTE SA 16 LENNOX WHITTAKER 17 JOSH SCHUSTER 18 ALEC TUITAVAKE 19 ZAC STRACEY 20 ALBERT HOPOATE 21 NATHANIEL ENDEMANN COACH JASON LUSSICK

 

BALMAIN TIGERS: BYE