TEAMS | Sydney Shield Rd 5

Wentworthville Magpies v Peninsula Seagulls

Ringrose Park, Sunday 3 April


11:15am


Referee: Damien Simes Touch Judges: Danny Constantine, Michael Karam

MAGPIES 1 REGAN RONA 2 RYAN BURROUGHS 3 CECIL MACKENZIE 19 ALLAN MCGRATH 5 TIMOCI VATUBULI 24 KJ MACKENZIE 7 KAMREN CRYER 8 JESSE MAXWELL-OFFEN 16 MATT COLLINS 10 JORDAN TUKERE 20 SOLO LASALO 12 TEMATE RANGI 13 CHRIS RAKETE 14 JAMES HORVAT 15 LOUIS MUSSON 18 JEAN-LUC KNOX 23 DEREK GOLDING COACH ALEX CHAN
SEAGULLS
1 JAKE PICKERING 2 RICHIE GOODWIN 3 BARRY MCGRADY 4 KNOX TIME 5 LUKE DRUMMOND 6 JON GRIMES 7 LUKE MARTIN 8 DAMIAN LAWLER 9 JAKE GEARIN © 10 RYAN WHEELER 11 TODD WILSON 12 SANTANA PALMER 13 NICK GRANT 14 JACK JOHNS 16 DAVID RYAN 17 IZAIAH PHILLIPS 18 CHRIS WILLIAMS 19 JACK MICANS 20 DON AMIR 21 ARTHUR LITTLE 22 MATT KELLY 23 JOSH HALL 24 JEREMY MARSHALL 25 COACH CRAIG GOWER / SCOTT PETHYBRIDGE

 

Hills District Bulls v Guildford Owls


Crestwood Oval, Sunday 3 April


1:00pm


Referee: Phil Sung Touch Judges: Andrew Wheeler, Ryan Walters
LIVE broadcast on Triple H FM (Link available via 
www.triplehfm.com.au)

BULLS 1 SIONE TONGA 2 MELI KALIA 3 NICK BETAR 4 BRENT RAE-MILLER 5 ASH JOHNSON 6 HAYDEN MCWILLIAM 7 BRAD HORDER 8 HUTCH MAIAVA 9 JAZ FLAVELL 10 FRANK ARCELLA 11 JASON GERECS 12 MITCH ZAMPETIDES 13 MOSES MANU 14 JAKE WALPOLE 15 NICK HOLLIDAY 16 SAM SHEPHERD 17 DANNY SUA 18 JAMES ATUA COACH TREVOR SCHODEL
OWLS
1 JARRED PETERO 2 JORDAN PASENE 3 MASON CERTEO 4 TUI OLOAPU 5 POSAI TALANA 6 MICHAEL MARKUS 7 TODD SAPENIZA 8 CALEB HUNT 9 NIFO SEVE 10 FRANK SALU 11 JOSH MAREE 12 TANGIERE 13 JAKE CARLAW 14 KELEPI MANU 15 ALEC HOBBS 16 ABEL SHIRLEY 17 BLAKE ASHMORE 18 MOAHMMED SOULTAN 19 JAMES GAMADGE 20 SHAE JARVIS 21 IONA ATONI 22 KELEPI MANU COACH TODD MCKEOWN

 
East Campbelltown Eagles v Auburn Warriors

Waminda Oval, Sunday 3 April


2:30pm


Referee: Tim Hannon Touch Judges: Luke Burton, Jack Bird

EAGLES 1 BEN BAKER 2 CRAIG MOUSTAKAS 4 SAMA SAUVAO 3 EDWIN CONNOR 5 FUSI TOUTAI 6 MICHAEL STEVENS 7 WAYDE DUNLEY 8 GUY THOMSPON 9 JARRYD EGGLETON 10 FRED TEVEGA 11 MASON TALOLUA 12 RONNIE PALUMBO 13 JOHN DA SILVA 15 MATIASI TOUTAI 16 AARON TEARIKI 17 MANDELLA FALEAFAGA 20 SAM HOARE CHRIS STANDING CHRIS FROST COACH RICHARD BARNES
WARRIORS 
1 CLIFF NYE 2 ROBERT VALELE 3 TOM HARVEY 4 FITELI FATAI 5 ANTONIO HALA 6 JACK GLEESON 7 JOSH FARRANT 8 JYE CHALLENOR 9 DANIEL PETRALIA 10 PAT MAFI 11 HEKA NANAI 12 PENI MISINALE 13 SONNY RUPAPERA 14 SEAN MCKENZIE 15 JACK MITCHELL 16 MATT HALALILO 17 SHAQ PRIME HURUNUI 18 FORREST PAUL 19. JAMIE CROKER 21. COACH BRAD MORRIN