Western Suburbs Magpies v Wentworthville Magpies
Campbelltown Sports Stadium, Saturday 14 May
1pm
LIVE Coverage on Steele Sports
Referee: Kieren Irons
Touch Judges: Tim Robinson, Danny Constantine

Western Suburbs: 1 SHANNON GALLANT 2 JEROME MOSE 3 TALA MAPESONE 4 TOM MORRISON 5 JAYDEN WHEELHOUSE 6 JAY BONNELL 7 BRENDAN WATERS 8 ANDY FIAGATUSA 9 DAYNE CRAIG 17 JIM LAULILII 11 DAVID HARRIS 12 JACKSON WILLIAMS 13 INNO INOSESIO 14 LUKE WILLIAMS 15 DANIEL RAKVIN 16 JAMES MIRCESKI 10 TOM GREALY 18 MISIELI VAIKELI 19 JOHN TOHI COACH NATHAN WATERS

Wentworthville: 1 WILL ROPER 2 ROYDON GILLETT 3 JAKE BUTLER-FLEMING 4 YILEEN GORDON 5 TIMOCI VATUBULI 6 JACK MADDEN 7 DYLAN IZZARD 8 ANDREW PEARN 9 JORDAN GALLOWAY 10 MITCHELL STANFIELD C 11 ADRIAN HA’ANGANA 12 DANIEL HOWARD 13 MATTHEW DOUGLAS 14 DAVID SISIFA 15 JESSE MALCOLM-DINSDALE 16 JESSE MAXWELL-OFFEN 17 JACK MILLER 18 ZAC NICHOLLS COACH CHRIS YATES

Auburn Warriors v Cabramatta Two Blues
Lidcombe Oval, Saturday 14 May
3pm
Referee: James Vella
Touch Judges: Andrew Wheeler, Ryan Waters

Auburn: 1 BRENDAN COX 2 BEN DAKUWAQA 3 DANNY BARAKAT 4 ADDISON DEMETRIOU 5 ABRAHAM EL ZAKHEM 6 LINDON MCGRADY 7 HARRY SIEJKA 8 JYE CHALLENOR 9 JAMIE CLARK 10 RICHARD COOREY 11 HALA AKAOULA 12 JUNIOR TIA KILIFI 13 WILL MITCHELL 14 15 MATT HALALILO 16 FORREST PAUL 17 PAT MAFI 18 MICHAEL FAKAVA 19 HAMIORA MIHAKA COACH DARREN MAROON

Cabramatta: 1 DANIEL ABOU-SLEIMAN 2 B J NATHAN 3 ISAAC MONTGOMERY 4 CORRIN SMITH 5 LEVI SOPI 6 BRENDAN HARAKI 7 JAKE JACKSON 8 TREYVON LEULUAI 9 TOM HARRIS 10 HARRISON MULLER 11 TAREK EL MASRI 12 KENNY NIKO 13 AHMED ELLAZ 14 MIKAERA ORMSBY 15 TAKU SIMON 16 PAT LENARD 17 TESI TALIANULI 18 JEREMY SAFI COACH EDDIE FLAHEY

Windsor Wolves v Kingsgrove Colts
Windsor Sporting Complex, Saturday 14 May
6pm
Referee: Mathew Treneman
Touch Judges: Darren Van de Moosdyk, Keith Povah

Windsor: 1 KAI HOPWOOD 2 SHAUN FITZGERALD 3 KIERAN CROFT 4 ROBBIE GRAHAM 5 LACHLAN JACKSON 6 AARON FARKAS 7 SAM ELWIN 8 WELLINGTON ALBERT 9 LUKE ATCHISON 10 GUY HODGINS 11 PETER BETROS 12 KAIN HOWARTH 13 SAM HOLLIS 14 RYAN TRAMONTE 15 DEAN BARRON 16 ZAC WATKIN 17 LOTA FIAALII COACH BRENT KITE

Kingsgrove: 1 BRADLEY MULLINS 2 ANTHONY RAHEB 23 STEFANO TOTIDIS 21 TOM SZABO 5 JUSTIN GASOVSKI 6 JAKE STEADMAN 7 NICK CORNISH 8 SHAQ MITCHELL 9 HAYDEN WARREN 10 JACKSON BRISKEY-LUSCOMBE 11 ZAC CARDASSILARIS 12 SITILI TUPOUNIUA 13 TRISTIAN ALVARADO 14 RYAN MONAGHAN 15 JOSEPH RATU 16 BEN VAILUUTUU 17 LUKA FREDOTOVIC COACH SAM AYACHE

Guildford Owls v Mounties
McCredie Park, Sunday 15 May
1pm
Referee: Philip sung
Touch Judges: Lyndsay Packer, Cameron Mitchell

Guildford: 1 JEREMY KING 2 SHANE HUNT 3 JOSH CAMEROUX 4 MATTHEW RYAN 5 LESLIE NGALUAFE 6 LARARUS BROWN 7 LOPETI WOLFGRAMM 8 SHANE SHACKLETON 9 ALEC BUSH 10 JOEOH GARDNIER 11 HAMONY HUNT 12 JARROD FARLOW 13 TANGIRERE HOAKI 14 DOMINIC TIMETO 30 PAUL TUIGAMALA 16 MATTHEW RICKARD 17 CALEB KASIANO 18 SAXON MARKETO 19 TYRONE SHELLY COACH PAUL FLETCHER

Mounties: 1 JOHN KENNEDY 2 ALOFI MATAELE 3 JORDAN MARTIN 4 MANAIA RUDOLPH 5 SHANNON CHAPMAN 6 JAKE WALSH 7 CHAD PORTER 8 ROYCE HUNT 9 JOHN MARTIN 10 WILLIE MATAKA 11 STEVEN TAVITA 12 SONNY BRISTOW 13 MATTHEW WHITEHOUSE 14 TEPAI TEPU SMITH 15 BEN CHAHOUD 16 MITCH BEGGS-MOWZCAN 20 SAGE WILDER COACH MARK SPEECHLEY