St Marys Saints v Auburn Warriors
St Marys Leagues Stadium, Saturday 25 June
1pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

St Marys: 1 ALAN EISENHUTH 2 CHRIS AUNESE-SCANLAN 3 RAY LESOA 4 GEOFF DANIELA 5 LUKE NADURUTALO 6 SAM JONES 7 ADRIAN DAVIS 8 ATONIO PELESASA 9 CAM COLLINS 10 MITCH SIMPSON 11 SONNY TUIGAMALA 12 VETA HENRY SEUMANU 13 NATHAN SMITH (C) 15 JAMIE HILL 16 JOSH BUTFIELD 18 BLAKE SOUTH 19 DEAN ZAMMIT COACH BRAD DREW

Auburn: 1 LINDON MCGRADY 2 BEN DAKUWAQA 20 DANNY BARAKAT 4 ADDISON DEMETRIOU 5 ABRAHAM EL ZAKHEM 6 CONNOR JONES 7 BRENDAN COX 8 BRENDAN LUAMANU 9 JAMIE CLARK 10 ELIAS SUKKAR 11 HALA AKAUOLA 12 JUNIOR TIA KILIFI 13 WILL MITCHELL 14 15 HAMIORA MIHAKA 16 FORREST PAUL 17 PAT MAFI 18 MATT HALALILO 25 RICHARD COOREY COACH DARREN MAROON

Western Suburbs Magpies v Concord Burwood Wolves
Lidcombe Oval, Saturday 25 June
3pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Western Suburbs: 1 SHANNON GALLANT 2 JEROME MOSE 3 TALA MAPESONE 4 JOSH DAVIS 5 THOMAS CAPPER 6 JAY BONNELL 7 BRENDAN WATERS 8 JAMES MIRCESKI 9 DAYNE CRAIG 10 JIM LAULILII 11 DAVID HARRIS 12 JACKSON WILLIAMS 13 DANIEL RAKVIN 14 LUKE WILLIAMS 15 INNO INOSESIO 16 ANDY FIAGATUSA 21 HALA MASILA COACH NATHAN WATERS

Concord Burwood: 1 ELI ROBERTS 2 SAM LATU 3 JOE ULUIBAU 4 MAT FUKOFUKA 5 SIONE FUKUFUKA 6 MARC RUSSELL 7 ALEX ZAROUNAS 8 TIFA IUTA 9 JACKSON GARLICK 10 INOKE VUNIPOLA 11 KEM SERU 12 ROD MASON 13 JOE FLINT 14 TJADEN MCLEAN 15 ANDREW ARTEMI 16 FA,AOLI TITIE -ANETELEA 17 SCOTT WILLIAMS COACH NYKE AARON ZAMMIT & MICHAEL HABIB

Kingsgrove Colts v Blacktown Workers
Hurstville Oval, Saturday 25 June
3pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Kingsgrove: (coming soon)

Blacktown: 1 HENRY RAIWALUI 2 WILLIAM BUTLER 3 JERRY KEY 4 ANDREW CARTISANO 5 RICHIE MUNCHOW 6 MATT PLACE 27 TRENT JENNINGS 8 KERIAN EDWARDS 9 DEAN PARATA (C) 10 RODNEY COATES 11 KURT HORTON 12 TAKAI MOEAKIOLA 13 ANDREW PRITCHARD 23 BRAEDEN BATISTE 14 JOSH TANGITAU 15 MIKE FILIMONA 19 TEMATA RANGI 17 LOCHLAN PIPER COACH PAT WEISNER

Cabramatta Two Blues v Guildford Owls
New Era Stadium, Saturday 25 June
7pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Cabramatta: 1 BJ NATHAN 2 BRENT ANDERSON 3 ISAAC MONTGOMERY 4 DANIEL ABU SLEIMAN 5 LEVI SOPI 6 BRENDAN HARAKIKA 7 ERNEST ALO 8 TREYVON LULUAI 9 TOM HARRIS 10 TAKU SIMON 11 TAREK EL MASRI 12 KISI TAULANI 13 MIKAERA ORMSBY 14 JAKE JACKSON 15 ZAC WEDESWEILLER 16 TESI TALIAULI 17 JORDAN BICHAN COACH EDDIE FLAHEY

Guildford: 1 JEREMY KING 2 KELEPI MANU 3 MASON FARRELL 4 HARMONY HUNT 5 LESLIE NGALUAFE 26 MATT RYAN 7 LAZARUS BROWN 22 SHANE SHACKLTO11N 9 ALEC BUSH 10 JOSEPH GRADNIER 11 JAKE CARLAW 12 JARROD FARLOW 13 AARON PENE 14 PAUL TUIGAMALA 15 DOMINIC TIEMTO 16 MATT RICKARD 17 TYRONE SYHELLY COACH PAUL FLETCHER

Wentworthville Magpies v Windsor Wolves
Ringrose Park, Sunday 26 June
12:45pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Wentworthville: 1 NICHOLAS WALKER 2 ROYDAN GILLETT 3 DAVID SISIFA 4 ETHAN TANGIRA 5 RYAN BURROUGHS 6 DANIEL HOWARD 7 JACK MADDEN 8 NICK KASSIS 9 BLAKE COOK 10 ANDREW PEARN 11 ADRIAN HA’ANGANA 12 JACK MILLER 13 MITCHELL STANFIELD C 14 JORDAN GALLOWAY 15 STEPHEN HOWARD 16 EVAN LEE 22 MITCHELL MAMARY COACH CHRIS YATES

Windsor: 1 TORI WILLIE 2 ZAC MCKAY 3 JAMES GORING 4 ABRAHAM MURDOCK 5 RIKI WILLIE 6 AARON FARKAS 7 LOGAN GEYER 8 WELLINGTON ALBERT 9 MITCH KENNY 10 GUY HODGINS 11 JORDAN STRATTON 12 PETER BETROS 13 SAM HOLLIS 14 JACK NELSON 15 RYAN TRAMONTE 16 TUPOU SOPOANGA 17 SAULALO HOUMA COACH BRENT KITE

Asquith Magpies v Mounties
Storey Park, Sunday 26 June
3pm
Referee:
(coming soon)
Touch Judges:
(coming soon)

Asquith:  1 ALEX NICHOLLS-O’NEILL 2 JACK HAWKINS 3 JECO MAKATOA 4 ADAM CALCINA 5 ANDREW OUGHTRED 6 BRADLEY WALL 7 BEN FISHER 8 TAYLER MCCANN 9 MARK DAOUD 10 EVAN LEE 11 HAYDEN JOHNSTON 12 JORDAN LATHAM 13 JOEL LATHAM 14 DYLAN VAN NOORT 15 MORGAN STEVENS 16 PHILLIP CROSBY 17 HUGH TOMKINS

Mounties: 1 JOHN KENNEDY 2 FINLAY DIBLEY 3 ALLEN MULIA MALAU 4 PAUL SIMONA 5 JORDAN MARTIN 6 CHAD PORTER 7 MAURICE KENNEDY 8 BRENDAN RAELI 9 JARROD BRACKENHOFER 10 JACOB MAYER 11 STEVEN TAVITA 12 SONNY BRISTOW 13 SAGE WILDER 14 MATTHEW WHITEHOUSE 15 BEN CHAHOUD 16 MITCH BEGGS-MOWZCAN 17 DAYNE VETTE WELSH 18 ALEC SUSINO COACH MARK SPEECHLEY