You have skipped the navigation, tab for page content
Team List Tuesday | Major Comps Rd 1, Junior Reps Rd 6

Round One of the The Knock-On Effect NSW Cup, Harvey Norman Women's Premiership, Ron Massey Cup, Jersey Flegg and Sydney Shield kick-off this weekend, along with Round 6 of the UNE SG Ball Cup, Harvey Norman Tarsha Gale Cup, UNE Harold Matthews Cup and a washout Round in the SLE Andrew Johns Cup and SLE Laurie Daley Cup.

NSWRL TV will be streaming 10 games this weekend, including the Blacktown Workers v North Sydney Bears Knock-On Effect Cup match, the Manly Warringah Sea Eagles v Sydney Roosters Jersey Flegg Cup match - both from HE Laybutt Sports Complex on Sunday and the Wentworthville Magpies v Mounties Harvey Norman Women's Premiership match from Ringrose Park on Monday night. 

In Junior Reps, the Newcastle Knights v Manly Sea Eagles UNE SG Ball and UNE Harold Matthews Cup games as well as the Harvey Norman Tarsha Gale Cup game between the Knights and Wests Tigers from Cessnock Sportsground will feature on NSWRL TV.

The Round 4 make-up game between the North Coast Bulldogs and Illawarra South Coast Dragons in the Andrew Johns Cup, Laurie Daley Cup, Men's Country Championships and Women's Country Championships will also be shown. 

PLEASE NOTE: Some teams and draws are incomplete due to Round 1 technical difficulties. These will be updated on the NSWRL match centre which you can access by clicking here.

The Knock-On Effect NSW Cup Round 1:

Please click here for The Knock-On Effect NSW Cup Draw / Team Lists

 

Harvey Norman Women's Premiership Round 1:

Please click here for the Harvey Norman Women's Premiership Cup Draw / Team Lists

 

Jersey Flegg Round 1:

Please click here for the  Cup Draw / Team Lists

 

Ron Massey Cup Round 1:

Please click here for Ron Massey Cup Draw / Team Lists

 

Sydney Shield Round 1:

Please click here for Ron Massey Cup Draw / Team Lists

 

UNE SG Ball Cup Round 6:

Please click here for UNE SG Ball Draw / Team Lists

 

Harvey Norman Tarsha Gale Cup Round 6:

Please click here for Harvey Norman Tarsha Gale Cup Draw / Team Lists

 

SLE Laurie Daley Cup Round 4 (washout round - make up game):

Please click here for SLE Laurie Daley Cup Draw / Team Lists

 

UNE Harold Matthews Cup Round 6:

Please click here for UNE Harold Matthews Cup Draw / Team Lists

 

SLE Andrew Johns Cup Round 4 (washout round - make up game):

Please click here for SLE Andrew Johns Cup Draw / Team Lists